loading
 
 

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

    (S)tvoření (Balet Divadla F. X. Šaldy) (Balet)

     

    Nová scéna, od 14.01.2019 do 14.01.2019

    Předloha:

    Alena Pešková

    Popis:

    Hudebně taneční mysterium s doprovodem bubenického seskupení Aries.

    V rámci cyklu Host Baletu. Hostování Baletu Divadla F. X. Šaldy v Liberci.

    Textové a hudební úpravy:

    Hudba : Gabriela Vermelho
    Autor libreta : Alena Pešková

    Inscenátoři:

    Choreografie : Alena Pešková
    Kostýmy : Monika Kletečková
    Režie : Alena Pešková
    Scéna : Richard Pešek ml.

    Role:

    Prolog – tančí : Jan Adam, Linda Svidró, Alexey Yurakov, Anya Clarke, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Veronika Šlapanská, Margaux Thomas, Joseph Edy, Mischa Hall, Macbeth Kaněra, Jaroslav Kolář
    Hněv – tančí : Anya Clarke, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Joseph Edy, Mischa Hall, Macbeth Kaněra, Jaroslav Kolář
    Radost – sólo : Veronika Šlapanská
    Radost – tančí : Jan Adam, Linda Svidró, Alexey Yurakov, Anya Clarke, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Margaux Thomas, Joseph Edy, Mischa Hall, Macbeth Kaněra, Jaroslav Kolář
    Zádumčivost – duet proměny : Margaux Thomas, Macbeth Kaněra
    Zádumčivost – Mudrcové : Jan Adam, Alexey Yurakov, Joseph Edy, Mischa Hall, Jaroslav Kolář
    Žal – duet : Linda Svidró, Alexey Yurakov
    Žal – Druzi a družky : Jan Adam, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Joseph Edy, Jaroslav Kolář
    Žal – Důvod : Mischa Hall
    Strach – tančí : Jan Adam, Linda Svidró, Alexey Yurakov, Anya Clarke, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Veronika Šlapanská, Margaux Thomas, Joseph Edy, Mischa Hall, Macbeth Kaněra, Jaroslav Kolář
    Strach – Oběť : Annabel Pearce
    Strach – Diktátor : Joseph Edy
    Vzkříšení – tančí : Jan Adam, Linda Svidró, Alexey Yurakov, Anya Clarke, Rie Morita, Annabel Pearce, Kristýna Petrášková, Veronika Šlapanská, Margaux Thomas, Joseph Edy, Mischa Hall, Macbeth Kaněra, Jaroslav Kolář

    Spolupracovali:

    Asistent choreografie : Petr Münch
    Asistent režie : Vlasta Vindušková
    Hudební spolupráce : Sergej Grigorenko, Aries
    Inspicient : Elena Nagyová
    Jevištní mistr : Zdeněk Hanousek, Jan Kotěšovský, Tomáš Studnička
    Korepetitor : Elena Nagyová
    Mistr světel : Jan Martinovský
    Mistr zvuku : Tomáš Mugrauer
    Vedoucí garderoby : Adéla Sejkorová
    Vedoucí maskérny : Michaela Sedliská
    Vedoucí jevištního provozu : Richard Tlaskal

    Seznam představení