loading
 
Zvolte typ představení:
Zvolte sezonu:

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

Miniopery (Dětská opera Praha) (Opera)

 

Nová scéna, od 02.05.2010

Předloha:

Jaroslav Uhlíř, Zdeněk Svěrák

Popis:

Populární autorská dvojice Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák napsala již na čtyři stovky písniček, k jejich tvorbě však patří i čtyři miniopery, věnované všem se smyslem pro humor: Budulínek, Karkulka, O dvanácti měsíčkách a Šípková Růženka. Výjimečná příležitost: Dětská opera je na Nové scéně uvádí všechny najednou!

Šípková Růženka, Budulínek, O dvanácti měsíčkách, Karkulka. Sbor a orchestr Dětské opery Praha.

Inscenátoři:

Dirigent : Michaela Rózsová, Anna Novotná, Jan Chalupecký, Michaela Růžičková, Anna Novotná-Pešková
Choreografie : Josef Kotěšovský
Kostýmy : Pavla Bochňáková, Eliška Poulová
Režie : Jiřina Marková-Krystlíková
Sbormistr : Neuveden, Anna Novotná, Kateřina Oplová, Anna Novotná-Pešková
Scéna : Jiří Votruba

Role:

Král (Otec) : Ondřej Havel, Jan Bochňák, Martin Kalivoda, Filip Lizner, Jonáš Benda, Vojtěch Lehký
Královna (Matka) : Kateřina Oplová, Hana Mačková, Anna Novotná, Jana Havrdová, Šárka Stejskalová, Tereza Papoušková, Kateřina Kurcová, Veronika Čejková, Lenka Sedláčková, Anika Štychová, Frederika Mayerová, Anežka Hubatková, Adéla Fejková, Michaela Vernerová
Růženka (Šípková Růženka) : Magda Vaňková, Kristýna Kůstková, Tereza Papoušková, Johanka Kopačková, Kateřina Kurcová, Jana Podpěrová, Anna Králíčková, Dita Mazalová, Štěpánka Andělová, Eliška Zajícová, Veronika Vaněčková, Hana Tomášová, Anežka Hubatková, Dominika Lánská
První sudička (Sudička) : Monika Machovičová, Julie Rovenská, Štěpánka Divácká, Eva Zpěváková, Tereza Škardová, Veronika Čejková, Alice Pavelková, Anežka Hubatková, Eleonora Buryak, Kateřina Měchurová
Druhá sudička (Sudička) : Michaela Bochňáková, Tereza Papoušková, Julie Rovenská, Štěpánka Divácká, Valentina Mihely, Anna Kubíková, Jana Podpěrová, Tereza Škardová, Viktorie Cabanová, Dita Mazalová, Barbora Vondráčková, Vladimíra Havlíčková, Alice Pavelková, Anežka Hubatková, Adéla Čejková, Barbora Dejmová
Třetí sudička (Sudička) : Michaela Mochnáčová, Monika Machovičová, Lucie Havelková, Johanka Kopačková, Štěpánka Divácká, Kateřina Kurcová, Valentina Mihely, Anna Králíčková, Dita Mazalová, Veronika Čejková, Štěpánka Andělová, Eliška Zajícová, Veronika Vaněčková, Tereza Stočková, Karolína Tichá, Anežka Hubatková, Magdaléna Nejedlová, Laura Mejsnarová
Zlá sudička (Sudička) : Zuzana Kopřivová, Lucie Havelková, Adéla Horáková, Kateřina Kurcová, Valentina Mihely, Eva Zpěváková, Anna Kubíková, Magdaléna Rovenská, Dita Mazalová, Veronika Čejková, Marie Svobodová, Tereza Stočková, Anna Svobodová, Anika Štychová, Adéla Karbanová, Adéla Čejková
Princ : Neuveden, Jakub Hliněnský, Michal Gregárek, Jonáš Benda, Martin Bělohlávek, David Maxa, David Brejník, David Kondel
Princ : Neuveden, Tomáš Pokorný, Michal Gregárek, Pavel Giereth, Filip Lizner, Martin Bělohlávek, David Maxa, Marek Honsnejman, David Brejník, Petr Nekoranec, Jiří Smítek
Princ : Ondřej Havel, Jan Bochňák, Michal Gregárek, Pavel Giereth, David Krátký, David Maxa, Marek Honsnejman, Benjamin Poppy, Ondřej Benek, David Kondel, Jiří Smítek, Vojtěch Lehký
Budulínek : Neuveden, Tomáš Pokorný, Michal Gregárek, Pavel Giereth, Jonáš Benda, David Maxa, Benjamin Poppy, Ondřej Benek, Jiří Smítek, Adam Kořínek
Vypravěč : Neuveden, Jakub Hliněnský, Ondřej Havel, Martin Kalivoda, Filip Lizner, Valentina Mihely, Jonáš Benda, Anika Štychová, David Kondel, Leontýna Mihely
Liška : Neuveden, Zuzana Kopřivová, Magda Vaňková, Tereza Papoušková, Eva Zpěváková, Anna Kubíková, Magdaléna Rovenská, Jana Podpěrová, Anna Králíčková, Dita Mazalová, Karolína Tichá, Eleonora Buryak, Josefína Smítková, Anna Rajdlová
Babička : Neuveden, Kateřina Oplová, Hana Mačková, Anna Novotná, Jana Havrdová, Šárka Stejskalová, Tereza Papoušková, Eva Zpěváková, Tereza Škardová, Jana Koptová, Vladimíra Havlíčková, Marie Svobodová, Anna Svobodová, Anika Štychová, Hana Tomášová, Anežka Hubatková, Adéla Fejková
Dědeček : Neuveden, Jakub Hliněnský, Jan Bochňák, Martin Kalivoda, Filip Lizner, Marek Honsnejman, Ondřej Benek
Matka : Neuveden, Michaela Mochnáčová, Kateřina Oplová, Monika Machovičová, Jana Havrdová, Tereza Papoušková, Kateřina Kurcová, Magdaléna Rovenská, Dita Mazalová, Vladimíra Havlíčková, Anika Štychová, Michaela Vernerová
Holena : Neuveden, Kristýna Kůstková, Monika Machovičová, Michaela Bochňáková, Štěpánka Divácká, Kateřina Kurcová, Valentina Mihely, Eva Zpěváková, Tereza Škardová, Dita Mazalová, Kristýna Milínková, Vladimíra Havlíčková, Adéla Karbanová, Kateřina Měchurová
Maruška : Neuveden, Magda Vaňková, Johanka Kopačková, Valentina Mihely, Jana Podpěrová, Dita Mazalová, Veronika Čejková, Alice Pavelková, Hana Tomášová, Magdaléna Nejedlová
Ženich : Neuveden, Jakub Hliněnský, Jonáš Benda, Martin Bělohlávek, David Maxa, Ondřej Benek, David Kondel
Měsíce : Filip Hruška, Neuveden, Ondřej Havel, Jan Bochňák, Tomáš Pokorný, Adam Gebauer, Martin Kalivoda, Václav Preisler, Michal Gregárek, Pavel Giereth, David Krátký, Filip Lizner, Šárka Stejskalová, Tereza Papoušková, Julie Rovenská, Jonáš Benda, Martin Bělohlávek, David Maxa, Magdaléna Rovenská, Jan Cikrt, Marek Honsnejman, Zdeněk Spitzer, Tereza Škardová, Viktorie Cabanová, Ondřej Benek, Tereza Gregárková, N. Puškin, Tereza Stočková, Anna Svobodová, David Kondel, Adéla Fejková, Adam Kořínek, Vojtěch Lehký, Marek Vnenčák, Jakub Švihálek
Karkulka : Anna Mercedes Čtvrtníčková, Sára Stopková, Adéla Kubelková, Štěpánka Divácká, Jana Podpěrová, Nikola Komadová, Marie Hubatková, Anežka Geislerová, Viktorie Cabanová, Anna Králíčková, Alice Pavelková, Eliška Zajícová, Karolína Tichá, Anežka Hubatková, Josefína Smítková, Adéla Švihálková
Vlk : Jakub Hliněnský, Michal Gregárek, Filip Lizner, Jonáš Benda, David Maxa, Marek Honsnejman
Myslivec : Ondřej Havel, Martin Kalivoda, Michal Gregárek, Pavel Giereth, Filip Lizner, Jonáš Benda, Martin Bělohlávek, Ondřej Benek, David Kondel, Marek Vnenčák
Holub : Jan Bochňák, Tereza Papoušková, Johanka Kopačková, David Maxa, Jana Podpěrová, Marie Hubatková, Viktorie Cabanová, Berenika Netíková, Veronika Čejková, Vladimíra Havlíčková, Alice Pavelková, Eliška Zajícová, Tereza Stočková, Anežka Hubatková, Adéla Fejková, Josefína Smítková, Eliška Dosedělová, Barbora Novotná, Anna Rajdlová
Babička : Michaela Mochnáčová, Zuzana Kopřivová, Kateřina Oplová, Anna Novotná, Šárka Stejskalová, Johanka Kopačková, Julie Rovenská, Valentina Mihely, Eva Zpěváková, Dita Mazalová, Veronika Čejková, Tereza Gregárková, Veronika Vaněčková, Marie Svobodová, Tereza Stočková, Anika Štychová
Liščátka : Neuveden, Nikola Komadová, Marie Hubatková, Karolína Kleinová

Spolupracovali:

Hudební úprava : Jan Šimůnek
Produkce : Neuveden, Lubomír Krystlík
Technická spolupráce : Neuveden, Pavel Přibyl

Seznam představení