loading
 
Zvolte typ představení:
Zvolte sezonu:

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

Vítej na světě (Baby Balet Praha) (Balet)

 

Stavovské divadlo, od 02.02.2016

Předloha:

Popis:

1. obraz – narození
Vítej na světě (choreografie Pavla Königsmarková)
Mravenčí ukolébavka (choreografie Pavla Königsmarková)
Narozeninová (choreografie Vlasta Schneiderová)
2. obraz – dětství
Brýle (choreografie Vlasta Schneiderová)
Edu vzali k fotografovi (choreografie Pavla Königsmarková)
Moje teta Sylva (choreografie Natálie Housková)
Dredy (choreografie Natálie Housková)
Pizzicato (choreografie Pavla Königsmarková)
Zipy (choreografie Vlasta Schneiderová)
3. obraz – škola
Lída (choreografie Vlasta Schneiderová)
Nedorozumění (choreografie Vlasta Schneiderová)
Hadi (choreografie Natálie Housková)
Umím prase zepředu (choreografie Pavla Königsmarková)
Prázdniny u babičky (choreografie Natálie Housková)
4. obraz – dospívání
Voda, voděnka (choreografie Vlasta Schneiderová)
Vlčí máky (choreografie Pavla Königsmarková)
Náušnice z třešní (choreografie Vlasta Schneiderová)
Déšť bubnuje na lepenku (choreografie Agurtzane Pérez Olóriz)
5. obraz – dospělost
Ztráty a nálezy (choreografie Agurtzane Pérez Olóriz)
Stromy (choreografie Agurtzane Pérez Olóriz)
Ať smolařům je hej (choreografie Pavla Königsmarková)
Hlavně že jsme na vzduchu (choreografie Natálie Housková)
Národy, mějte se rády (choreografie Vlasta Schneiderová)

V rámci cyklu Host Baletu ND. Taneční divadlo na písně Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka. Tančí studenti Konzervatoře Taneční centrum Praha.

Textové a hudební úpravy:

Hudba : Jaroslav Uhlíř
Námět : Vlasta Schneiderová
Scénář : Vlasta Schneiderová
Texty písní : Zdeněk Svěrák

Inscenátoři:

Choreografie : Natálie Housková, Pavla Königsmarková, Agurtzane Pérez Olóriz, Vlasta Schneiderová
Kostýmy : Roman Šolc
Režie : Vlasta Schneiderová

Role:

Průvodní slovo : Zdeněk Svěrák
Tančí : Nela Šandová, Eliška Jana Bílková, Monika Čechurová, Dominika Dosedlová, Natálie Glembová, Lucie Krabáčová, Kateřina Krčmová, Adéla Reinischová, Zuzana Rubášová, Karolína Šťastná, Barbora Travinská, Anežka Tůmová, Tereza Vančurová, Linda Votavová, Lota Pospíšilová, Sebastian Buczakowski, Dalibor Lekeš, Albert Kaše, Mikuláš Šťáhlavský, Michal Vach, Agáta Ženíšková, Lucie Chrenčíková, Bára Müllerová, Oldřiška Neumannová, Nikola Petráňová, Monika Plachá, Nicol Popelková, Magdaléna Šichová, Kristína Šoukalová, Karolína Zítková

Spolupracovali:

Jevištní mistr : Zdeněk Hanousek, Jan Kotěšovský, Michal Fojtík, Martin Hátle, Jaroslav Jeřábek, Tomáš Studnička
Mistr světel : Přemysl Janda, Jan Martinovský, Aleš Klíma
Mistr zvuku : Petr Lukavský, Tomáš Mugrauer
Produkce : Neuveden, Vendula Skalická
Speciální efekty : Vladimír Sojka, Ivo Dankovič, Viktor Svidró, Miloslava Novotná, Martin Macoun
Vedoucí garderoby : Alice Šlegrová, Daniela Spilková
Vedoucí maskérny : Stanislava Trousílková, Andrea Dršťáková
Vedoucí jevištního provozu : Petr Stříbrný, Petr Voříšek

Seznam představení