loading
 
Zvolte typ představení:
Zvolte sezonu:

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

Juliette (Snář) (Opera)

 

Dne 22.03.2017 ve 19:00 hodin
Národní divadlo, repríza

Předloha:

Julietta - Bohuslav Martinů
Snář - Bohuslav Martinů

Orchestr a sbor Národního divadla. Národní divadlo děkuje za podporu Nadaci Bohuslava Martinů.

Textové a hudební úpravy:

Autor libreta: Bohuslav Martinů

Inscenátoři:

Dirigent: Jaroslav Kyzlink
Dramaturgie: Beno Blachut
Choreografie: Radim Vizváry
Kostýmy: Tomáš Kypta
Hudební nastudování: Jaroslav Kyzlink
Režie: Zuzana Gilhuus
Sbormistr: Pavel Vaněk
Scéna: Zuzana Gilhuus

Role:

Michel: Peter Berger (host)
Malý Arab, Poslíček: Markéta Cukrová (host)
Mladý námořník: Michal Bragagnolo (host)
Úředník: Petr Levíček (host)
Noční hlídač: Milan Stehlík (vlastní)
Hadač: Alžběta Vomáčková (host)
Anglický roh: Neuveden (neuvedeno)
Sbor: Nikola Houdková (vlastní), Lenka Kučerová (vlastní), Renata Mužíková-Vrátná (vlastní), Naděžda Novotná (vlastní), Olessia Baranová (vlastní), Hana Blachutová (vlastní), Veronika Tichá (vlastní), Veronika Eichlerová (vlastní), Michaela Šírová (vlastní), Irina Rurac (vlastní), Kateřina Schejbalová (vlastní), Kristýna Fílová (vlastní)
Stařec Mládí / Žebrák: Miloš Horák (vlastní)
Juliette: Alžběta Poláčková (vlastní)
Klavír: Lucie Pirochová (vlastní)
Komisař / Listonoš / Lesní hlídač / Strojvedoucí: Ondřej Koplík (host)
Muž s helmou / Hlas šéfa za scénou: Marek Gurbaľ (host)
Muž v okně / Obchodník se vzpomínkami: Jiří Hájek (vlastní)
1. Obchodnice (s ptáky): Jitka Svobodová (vlastní)
2. Obchodnice (s rybami): Yvona Škvárová (vlastní)
Starý Arab / Trestanec: Jevhen Šokalo (host)
Dědeček / Starý námořník: Aleš Hendrych (host)

Spolupracovali:

Asistent dirigenta: Bronislav Procházka
Asistent režie: Veronika Staňková
Fonetická spolupráce: Anežka Rusevová
Hudební příprava: Lucie Pirochová, Bronislav Procházka, Martin Levický
II. dirigent : David Švec
Hlavní inspicient: Petr Veleta
Jevištní mistr : Lubor Kvaček, Petr Šebek, Petr Darda
Koncertní mistr: Neuveden, Alexej Rosík, Monika Vránová
Mistr světel : Martin Bronec
Mistr zvuku : Robert Jína
Nápověda: Lenka Šmídová ml., Barbora Hamalová
Produkce : Klára Řebíčková
Umělecký ředitel výroby : Martin Černý
Vedoucí garderoby : Jaroslava Weishauptová
Vedoucí maskérny : Monika Šonková
Vedoucí hudební přípravy : Lucie Pirochová
Vedoucí jevištního provozu : Petr Pleva
Vedoucí výroby dekorací : Stanislav Hrdlička
Vedoucí výroby kostýmů a vlásenek : Aleš Frýba

Seznam představení