loading
 
Zvolte typ představení:
Zvolte sezonu:

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

Juliette (Snář) (Opera)

 

Dne 23.02.2018 ve 19:00 hodin
Národní divadlo, repríza

Předloha:

Julietta - Bohuslav Martinů
Snář - Bohuslav Martinů

Orchestr a sbor Národního divadla. Národní divadlo děkuje za podporu Nadaci Bohuslava Martinů.

Textové a hudební úpravy:

Autor libreta: Bohuslav Martinů

Inscenátoři:

Dirigent: David Švec
Dramaturgie: Beno Blachut
Choreografie: Radim Vizváry
Kostýmy: Tomáš Kypta
Hudební nastudování: Jaroslav Kyzlink
Režie: Zuzana Gilhuus
Sbormistr: Pavel Vaněk
Scéna: Zuzana Gilhuus

Role:

Michel: Peter Berger (host)
Malý Arab, Poslíček: Markéta Cukrová (host)
Mladý námořník: Michal Bragagnolo (host)
Úředník: Václav Lemberk (vlastní)
Noční hlídač: Milan Stehlík (vlastní)
Hadač: Alžběta Vomáčková (host)
Anglický roh: Neuveden (neuvedeno)
Sbor: Nikola Houdková (vlastní), Lenka Kučerová (vlastní), Renata Mužíková-Vrátná (vlastní), Naděžda Novotná (vlastní), Olessia Baranová (vlastní), Hana Blachutová (vlastní), Veronika Tichá (vlastní), Veronika Eichlerová (vlastní), Michaela Šírová (vlastní), Irina Rurac (vlastní), Kateřina Schejbalová (vlastní)
Stařec Mládí / Žebrák: Miloš Horák (vlastní)
Juliette: Alžběta Poláčková (vlastní)
Klavír: Lucie Pirochová (vlastní)
Komisař / Listonoš / Lesní hlídač / Strojvedoucí: Ondřej Koplík (host)
Muž s helmou / Hlas šéfa za scénou: Zdeněk Plech (vlastní)
Muž v okně / Obchodník se vzpomínkami: Vladimír Chmelo (host)
1. Obchodnice (s ptáky): Jitka Svobodová (vlastní)
2. Obchodnice (s rybami): Lenka Šmídová (vlastní)
Starý Arab / Trestanec: Luděk Vele (vlastní)
Dědeček / Starý námořník: Aleš Hendrych (host)

Spolupracovali:

Asistent dirigenta: Bronislav Procházka
Asistent režie: Veronika Staňková
Fonetická spolupráce: Anežka Rusevová
Hudební příprava: Lucie Pirochová, Bronislav Procházka, Martin Levický
II. dirigent : David Švec
Hlavní inspicient: Petr Veleta
Jevištní mistr : Lubor Kvaček, Petr Šebek, Petr Darda
Koncertní mistr: Neuveden, Alexej Rosík, Monika Vránová
Mistr světel : Martin Bronec
Mistr zvuku : Robert Jína
Nápověda: Lenka Šmídová ml., Barbora Hamalová
Produkce : Klára Řebíčková
Umělecký ředitel výroby : Martin Černý
Vedoucí garderoby : Jaroslava Weishauptová
Vedoucí maskérny : Monika Šonková
Vedoucí hudební přípravy : Lucie Pirochová
Vedoucí jevištního provozu : Petr Pleva
Vedoucí výroby dekorací : Stanislav Hrdlička
Vedoucí výroby kostýmů a vlásenek : Aleš Frýba

Seznam představení