loading
 
 

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

    Florentin Steinsberg

     

    Datum narození:

    30.01.1860

    Datum úmrtí:

    20.02.1929

    Další používaná jména:

    Florentin Guolfinger ze Steinsberku

    Životopis:

    Narozen v Chýnově, zemřel v Praze. Vlastním jménem Florentin rytíř Guolfinger ze Steinsbergu. Užíval též příjmení Steinsberk. Studoval techniku v Praze a ve Vídni, kde ochotničil v českém spolku Pokrok a poznal herectví vídeňského divadla Burgtheatr. Po návratu do Čech se stal v roce 1885 členem kočovné společnosti J.Pištěka. V květnu 1893 byl po pohostinském vystoupení v ND v roli Bohuše ze Svobodova dramatu Rozklad a Filipa Derblaye v Ohnetově hře Majitel hutí angažován k činohře ND, kde působil do roku 1915 a dále v letech 1921-1925. Poté byl penzionován. Manžel herečky Julie Hešové, sestry operního zpěváka ND Viléma Heše. Jeho předkem byl Karl Franz Guolfinger Ritter von Steinsberg, herec Vlastenského divadla v letech 1794-1795, dramatik a divadelní ředitel.

    Inscenátor:

    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1883/1884 - režie
    Pomsta Catullova premiéra: sezona 1894/1895 - režie
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1898/1899 - režie
    Lakomec premiéra: sezona 1898/1899 - režie
    Třetí zvonění premiéra: sezona 1899/1900 - režie
    Byl jednou jeden král premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Maryša premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Šibalství Skapinova premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Flachsmann vychovatel premiéra: sezona 1901/1902 - režie
    Zaza premiéra: sezona 1901/1902 - režie
    Lapený Samsónek premiéra: sezona 1902/1903 - režie
    Olga Rubešová premiéra: sezona 1902/1903 - režie
    Směry života premiéra: sezona 1902/1903 - režie
    Spravedlnost premiéra: sezona 1902/1903 - režie
    Carův kurýr premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Médocké vinice premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Milenci premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Ptáčník premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Syn člověka premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Ženichové premiéra: sezona 1903/1904 - režie
    Doňa Sanča premiéra: sezona 1904/1905 - režie
    Pohádka o Sněhurce premiéra: sezona 1904/1905 - režie
    Pustina premiéra: sezona 1904/1905 - režie
    Slušnost premiéra: sezona 1904/1905 - režie
    Betlém premiéra: sezona 1905/1906 - režie
    Láska a smrt premiéra: sezona 1905/1906 - režie
    Námluvy Pelopovy premiéra: sezona 1905/1906 - režie
    Domov premiéra: sezona 1906/1907 - režie
    V nížině premiéra: sezona 1906/1907 - režie
    Zima premiéra: sezona 1906/1907 - režie
    Ženich premiéra: sezona 1906/1907 - režie
    Myška premiéra: sezona 1907/1908 - režie
    Válka bohů premiéra: sezona 1907/1908 - režie
    Katakomby premiéra: sezona 1908/1909 - režie
    Láska k bližnímu premiéra: sezona 1908/1909 - režie
    Smrt Odyssea premiéra: sezona 1908/1909 - režie
    Třetí zvonění premiéra: sezona 1908/1909 - režie
    Vláda tmy premiéra: sezona 1908/1909 - režie
    Krakonoš premiéra: sezona 1909/1910 - režie
    Semberský vladyka premiéra: sezona 1912/1913 - režie
    V ohni premiéra: sezona 1913/1914 - režie
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1914/1915 - režie
    Katakomby premiéra: sezona 1914/1915 - režie
    Lehkomyslná sestra premiéra: sezona 1914/1915 - režie
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1917/1918 - režie
    Paní mincmistrová premiéra: sezona 1918/1919 - režie
    Vodní družstvo premiéra: sezona 1918/1919 - režie
    Zvíkovský rarášek premiéra: sezona 1918/1919 - režie

    Role:

    Josef Kajetán Tyl premiéra: sezona 1883/1884 - Aleš
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1883/1884 - Ješek z Vartenberka
    Pražský žid premiéra: sezona 1883/1884 - P. Valerianus Magnus, Jakub Luciper
    Rohovín Čtverrohý premiéra: sezona 1883/1884 - Matyáš Lelek
    Světa pán v županu premiéra: sezona 1883/1884 - Marchand
    Veselohra na mostě premiéra: sezona 1883/1884 - Přátelská stráž
    Mlynář a jeho dítě premiéra: sezona 1884/1885 - Blažej, Jonáš
    Paní mincmistrová premiéra: sezona 1884/1885 - Tobiáš Tříska
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1884/1885 - Prokop Trnka
    Primator premiéra: sezona 1885/1886 - Havel Cahera
    Divotvorný klobouk premiéra: sezona 1886/1887 - Vodrážka
    Jan Výrava premiéra: sezona 1886/1887 - Maršálek, Písař
    Othello, mouřenín benátský premiéra: sezona 1886/1887 - Ludoviko
    Drahomíra premiéra: sezona 1887/1888 - Přech
    Milada premiéra: sezona 1887/1888 - Vacek
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1888/1889 - Andreas Stuart
    Gazdina roba premiéra: sezona 1889/1890 - Rubač
    Palackého třída čís. 27 premiéra: sezona 1889/1890 - Robert
    Adrienna Lecouvreurová premiéra: sezona 1890/1891 - Pan Guinault
    Dáma s kameliemi premiéra: sezona 1890/1891 - Lékař
    Loupežníci premiéra: sezona 1890/1891 - Herman
    Mam´zelle Nitouche premiéra: sezona 1890/1891 - Voják
    Cesty veřejného mínění premiéra: sezona 1891/1892 - Jakub
    Pohádka zimního večera premiéra: sezona 1891/1892 - První šlechtic sicilský
    Služebník svého pána premiéra: sezona 1891/1892 - První dělník
    Carův kurýr premiéra: sezona 1892/1893 - Chán Feofar
    Ďáblovy pilulky premiéra: sezona 1892/1893 - Vinárník
    Hadrian z Řimsu premiéra: sezona 1892/1893 - Jehoň
    Hamlet premiéra: sezona 1892/1893 - Osrik
    Majitel hutí premiéra: sezona 1892/1893 - Baron de Préfont, Filip Derbley
    Manžel ze zdvořilosti premiéra: sezona 1892/1893 - Žděralský
    Rozklad premiéra: sezona 1892/1893 - Bohuš
    Vodní družstvo premiéra: sezona 1892/1893 - Bartoloměj Vosyka
    Zde se zapovídá žebrat premiéra: sezona 1892/1893 - Sklepník
    Antigona premiéra: sezona 1893/1894 - První člen sboru
    Bankrotář a kramářka premiéra: sezona 1893/1894 - Lupínek
    Cymbelin premiéra: sezona 1893/1894 - Cajus Lucius
    Cyprienna premiéra: sezona 1893/1894 - Josef
    Čarovný závoj premiéra: sezona 1893/1894 - Mluvčí růženek
    Hanička premiéra: sezona 1893/1894 - Černý anděl
    Champignol premiéra: sezona 1893/1894 - Belouette
    Jiný vzduch premiéra: sezona 1893/1894 - Druhý host
    Kean premiéra: sezona 1893/1894 - David
    Krok s cesty premiéra: sezona 1893/1894 - Průvodčí
    Lumpacivagabundus aneb Ludrácký trojlístek premiéra: sezona 1893/1894 - Strachorod
    Madame Sans-Gene premiéra: sezona 1893/1894 - Brigade
    Mariana premiéra: sezona 1893/1894 - Felipe
    Maryša premiéra: sezona 1893/1894 - Strouhal
    Paličova dcera premiéra: sezona 1893/1894 - Pavel Kolínský, Radní Horina
    Pan Měsíček, obchodník premiéra: sezona 1893/1894 - Zelenka
    Rabínská moudrost premiéra: sezona 1893/1894 - Jakub Prefát
    Rodinná vojna premiéra: sezona 1893/1894 - Listonoš
    Starý vlastenec premiéra: sezona 1893/1894 - Dr Stoklas
    Sulamit premiéra: sezona 1893/1894 - Třetí dvořan krále Šalomóna
    Syn člověka premiéra: sezona 1893/1894 - Justiciar
    Talisman premiéra: sezona 1893/1894 - Balduin
    Telegram premiéra: sezona 1893/1894 - Kasír při železnici
    Toto premiéra: sezona 1893/1894 - Četník
    Výlet pana Broučka z měsíce na výstavu premiéra: sezona 1893/1894 - Hanzi, Vstup gigrlat, Vstup slečinek "Creme de chic", Velké ballabile a finale elektrických květin
    Záviš z Falkenštejna premiéra: sezona 1893/1894 - Druhý měšťan
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1893/1894 - Curtis
    Arria a Messalina premiéra: sezona 1894/1895 - Druhý otrok v paláci císařském
    Česká svatba premiéra: sezona 1894/1895 - Pan Franz ze zámku
    Fedora premiéra: sezona 1894/1895 - Vasil
    Julius Caesar premiéra: sezona 1894/1895 - Artemidorus
    Katakomby premiéra: sezona 1894/1895 - Hrabě Döhnfurt
    Komedianti premiéra: sezona 1894/1895 - První reportér
    Král Lear premiéra: sezona 1894/1895 - Vévoda Cornwallský
    Královna Barbora premiéra: sezona 1894/1895 - Václav z Michalovic
    Magelona premiéra: sezona 1894/1895 - Gonsalvo d´Asuar
    Mnoho povyku pro nic za nic premiéra: sezona 1894/1895 - První stráž, Druhá stráž
    Monika premiéra: sezona 1894/1895 - Spiridion
    Naši furianti premiéra: sezona 1894/1895 - Kašpar Šmejkal, Závodčí četníků z města Rotic
    Nevěřící Tomáš premiéra: sezona 1894/1895 - Novotný
    Paleček premiéra: sezona 1894/1895 - První žalářník
    Paní Caverletová premiéra: sezona 1894/1895 - Sluha
    Peníze premiéra: sezona 1894/1895 - Rudolf
    První klient premiéra: sezona 1894/1895 - Josef Richter
    Selské námluvy premiéra: sezona 1894/1895 - Kydal
    Sen v noci Svatojánské premiéra: sezona 1894/1895 - Theseus
    Sirotčí peníze premiéra: sezona 1894/1895 - Měděnec
    Svědek premiéra: sezona 1894/1895 - Policista
    Syčáci premiéra: sezona 1894/1895 - Pískora
    Theodora premiéra: sezona 1894/1895 - Faber
    Závěť premiéra: sezona 1894/1895 - Soudní posel
    Žižkova smrt premiéra: sezona 1894/1895 - Božepor Kněžovský
    Bludička premiéra: sezona 1895/1896 - Bukač
    Brahma premiéra: sezona 1895/1896 - Van-Richter
    Dvě dámy premiéra: sezona 1895/1896 - Domenico
    Fernandova svatební smlouva premiéra: sezona 1895/1896 - První pán
    Gismonda premiéra: sezona 1895/1896 - Stradela
    Hostinný dům premiéra: sezona 1895/1896 - František
    Jan Výrava premiéra: sezona 1895/1896 - Rychtář Matouš, Králíček, Řehák
    Jiný vzduch premiéra: sezona 1895/1896 - Druhý host
    Josef Kajetán Tyl premiéra: sezona 1895/1896 - Aleš
    Majitel hutí premiéra: sezona 1895/1896 - Baron de Préfont, Gobert, Prefekt, Doktor Servant
    Milada premiéra: sezona 1895/1896 - Vacek
    Náš přítel Něklužev premiéra: sezona 1895/1896 - Lámin
    Neklan premiéra: sezona 1895/1896 - Durink
    Pan ředitel premiéra: sezona 1895/1896 - Chalardon
    Pařížský román premiéra: sezona 1895/1896 - De Villiers
    Ptáčník premiéra: sezona 1895/1896 - Duch
    Salomena premiéra: sezona 1895/1896 - Vojín královský
    Záhuba rodu Přemyslovcův premiéra: sezona 1895/1896 - Berthold
    André Chénier premiéra: sezona 1896/1897 - Starý Gérard
    Bajaja premiéra: sezona 1896/1897 - Safar Eddin
    Doňa Sanča premiéra: sezona 1896/1897 - Druhý host
    Dva světy premiéra: sezona 1896/1897 - Janda
    Dvě svatby pana Darimonda premiéra: sezona 1896/1897 - Jakub
    Ekvinokce premiéra: sezona 1896/1897 - Martin
    Epponina premiéra: sezona 1896/1897 - První centurio legie Sekvanské
    Malý král premiéra: sezona 1896/1897 - Tomeš
    Marie Calderonová premiéra: sezona 1896/1897 - Inkvisitor
    Marie Stuartovna premiéra: sezona 1896/1897 - Sherif hrabství, Melvil
    Markytánka premiéra: sezona 1896/1897 - Důstojník
    Mefistofeles premiéra: sezona 1896/1897 - Kníže
    Miss Nicol-Nick premiéra: sezona 1896/1897 - Gyp
    Nový život premiéra: sezona 1896/1897 - Hlas za jevištěm
    Oficielní žena premiéra: sezona 1896/1897 - Fedor
    Paragrafy na střeše premiéra: sezona 1896/1897 - První četník
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1896/1897 - Samson
    Z dob růžového jitra premiéra: sezona 1896/1897 - Dvořan
    Bibliotekář premiéra: sezona 1897/1898 - Knox
    Carův kurýr premiéra: sezona 1897/1898 - Chán Feofar, Telegrafista
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1897/1898 - Andreas Stuart
    Darmojedka premiéra: sezona 1897/1898 - Včelař
    Day-Sin premiéra: sezona 1897/1898 - Velký chan
    Dcera pluku premiéra: sezona 1897/1898 - Notář
    Divotvorný klobouk premiéra: sezona 1897/1898 - Vodrážka
    Emigrant premiéra: sezona 1897/1898 - Kostelník
    Fandango premiéra: sezona 1897/1898 - Náčelník stráže
    Fedora premiéra: sezona 1897/1898 - Vasil
    Hamlet premiéra: sezona 1897/1898 - Osrik, Duch otce Hamletova
    Josef Kajetán Tyl premiéra: sezona 1897/1898 - Volný
    Král a ptáčník premiéra: sezona 1897/1898 - První oděnec
    Láska a smrt premiéra: sezona 1897/1898 - Don Mendo
    Lež na lež premiéra: sezona 1897/1898 - Vychovatel Garciův
    Loupežníci premiéra: sezona 1897/1898 - Herman
    Odetta premiéra: sezona 1897/1898 - Vilém
    Odpoutané zlo premiéra: sezona 1897/1898 - Zřízenec dráhy
    Oficielní žena premiéra: sezona 1897/1898 - Fedor
    Po stopě zločinu premiéra: sezona 1897/1898 - První muž
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1897/1898 - Primátor počestného města, Stráž města
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1897/1898 - Třetí muž
    Robert ďábel premiéra: sezona 1897/1898 - Princ z Granady
    Sedm havranů premiéra: sezona 1897/1898 - Třetí lučištník
    Sudí zalamejský premiéra: sezona 1897/1898 - Třetí voják
    Světa pán v županu premiéra: sezona 1897/1898 - Marchand
    Taťana Rěpina premiéra: sezona 1897/1898 - Lékař
    Utopený manžel premiéra: sezona 1897/1898 - Václav Papež
    Zlý jelen premiéra: sezona 1897/1898 - Zapotil
    Bandité premiéra: sezona 1898/1899 - Bramarbasso
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1898/1899 - Andreas Stuart, Cromatry
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1898/1899 - Druhý kadet, Kapitán Carbon de Castel Jaloux
    Dobrodiní souží premiéra: sezona 1898/1899 - Hospodský
    Eliška Přemyslovna premiéra: sezona 1898/1899 - Řehoř
    Forman Henčl premiéra: sezona 1898/1899 - Hauffe
    Gejša premiéra: sezona 1898/1899 - Poručík Grimston
    Kníže Igor premiéra: sezona 1898/1899 - Mnich
    Král Lear premiéra: sezona 1898/1899 - Šlechtic Francký
    Kupec benátský premiéra: sezona 1898/1899 - Baltazar
    Lakomec premiéra: sezona 1898/1899 - Simon, Brindavoine
    Martin Luba premiéra: sezona 1898/1899 - Soudní sluha
    Palackého třída čís. 27 premiéra: sezona 1898/1899 - Robert
    Paní Marjánka, matka pluku premiéra: sezona 1898/1899 - Poutecký
    Selská bouře premiéra: sezona 1898/1899 - Hrabě Roveredo-Lanzenfeld
    Servus premiéra: sezona 1898/1899 - Hora
    Sklenice vody premiéra: sezona 1898/1899 - Ceremonář
    Svět malých lidí premiéra: sezona 1898/1899 - Váňa
    Veselohra na mostě premiéra: sezona 1898/1899 - Přátelská stráž
    Zaza premiéra: sezona 1898/1899 - Duclon
    Andrea Crini premiéra: sezona 1899/1900 - Patriarcha
    Arria a Messalina premiéra: sezona 1899/1900 - Druhý otrok v paláci císařském
    Babička premiéra: sezona 1899/1900 - Zámecký portýr
    Cizinka premiéra: sezona 1899/1900 - Policejní komisař
    Fatinica aneb Rusové v harému premiéra: sezona 1899/1900 - Vasilij Andrejevič Staravjev
    Jak se vám líbí premiéra: sezona 1899/1900 - Charles
    Jako to listí premiéra: sezona 1899/1900 - Malíř
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1899/1900 - Zoufal
    Paní Leverdierová premiéra: sezona 1899/1900 - Ferdinand Laruelle
    Pařížský román premiéra: sezona 1899/1900 - De Villiers
    Pietro Aretino premiéra: sezona 1899/1900 - Lorenzo Veniero
    Potopený zvon premiéra: sezona 1899/1900 - Fojt
    Premiera na vsi premiéra: sezona 1899/1900 - Korb
    Probuzenci premiéra: sezona 1899/1900 - Vojtěch Prokop z Höpflingu
    Sládek prestonský premiéra: sezona 1899/1900 - Jiří Gustav II.
    Třetí zvonění premiéra: sezona 1899/1900 - Kaštyl, Telegrafní posel
    U zeleného papouška premiéra: sezona 1899/1900 - Komisař
    Zjevy duší (Přízraky) premiéra: sezona 1899/1900 - Kouzelník
    Zkušební kandidát premiéra: sezona 1899/1900 - Dr. Holzer
    Antigona premiéra: sezona 1900/1901 - Teiresias
    Bartoš Tuřanský premiéra: sezona 1900/1901 - Adolf
    Brahma premiéra: sezona 1900/1901 - Van Richter
    Byl jednou jeden král premiéra: sezona 1900/1901 - Švýcar
    Čekanky premiéra: sezona 1900/1901 - Direktor Pilníček
    Červený talár premiéra: sezona 1900/1901 - La Bouzule
    Dobrák komisař premiéra: sezona 1900/1901 - Agent Garnigou
    Figarova svatba premiéra: sezona 1900/1901 - Don Guzman Husízob
    M. D. Rettigová premiéra: sezona 1900/1901 - MDr. Plavec
    Maryša premiéra: sezona 1900/1901 - Strouhal
    Mořská panna premiéra: sezona 1900/1901 - Cizí pán
    Nad naši sílu premiéra: sezona 1900/1901 - Blank
    Návrat premiéra: sezona 1900/1901 - Šebek
    Sulamit premiéra: sezona 1900/1901 - První dvořan krále Šalomóna
    Šibalství Skapinova premiéra: sezona 1900/1901 - Silvestr
    Škola pohoršení premiéra: sezona 1900/1901 - Brousek
    Ustupte ženám! premiéra: sezona 1900/1901 - Beaulois
    V panském čeledníku premiéra: sezona 1900/1901 - Šimon Talácko z Ještětic
    V uchu Dionysiově premiéra: sezona 1900/1901 - Třetí spiklenec
    Vláda tmy premiéra: sezona 1900/1901 - Starosta
    Vyzvání k tanci premiéra: sezona 1900/1901 - Ladič pian
    Zlato premiéra: sezona 1900/1901 - Koudelka
    Žižkova smrt premiéra: sezona 1900/1901 - Jan Žižka z Trocnova
    Co bylo premiéra: sezona 1901/1902 - Stařec
    Emigrant premiéra: sezona 1901/1902 - Jan Pešek
    Flachsmann vychovatel premiéra: sezona 1901/1902 - Negendank
    Hanička premiéra: sezona 1901/1902 - Černý anděl
    Hernani premiéra: sezona 1901/1902 - Don Ruy Gomez de Silva
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1901/1902 - Emanuel Střela
    Karikatury premiéra: sezona 1901/1902 - Radowski
    Kontrolor spacích vagonů premiéra: sezona 1901/1902 - Labordave
    Král Harlekýn premiéra: sezona 1901/1902 - Tankred
    Macbeth premiéra: sezona 1901/1902 - Lékař
    Magelona premiéra: sezona 1901/1902 - Šimon Lomnický z Budče
    Marnotratník premiéra: sezona 1901/1902 - Klenotník
    Mravní výchova premiéra: sezona 1901/1902 - Halík
    Naděje premiéra: sezona 1901/1902 - Kaps
    Paní mincmistrová premiéra: sezona 1901/1902 - Tobiáš Tříska
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1901/1902 - Honza
    Revisor premiéra: sezona 1901/1902 - Poštmistr, Anton Antonovič Skvoznik-Dmuchanovský
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1901/1902 - Capulet
    Sen noci svatojanské premiéra: sezona 1901/1902 - Čenich
    Slaměný panák premiéra: sezona 1901/1902 - Chevanel
    Soud lásky premiéra: sezona 1901/1902 - Francesco Petrarca
    Vojnarka premiéra: sezona 1901/1902 - Drtina
    Zaza premiéra: sezona 1901/1902 - Duclon
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1901/1902 - Grumio
    Ztracení premiéra: sezona 1901/1902 - Emanuel Švehla
    Carská nevěsta premiéra: sezona 1902/1903 - Car Ivan Hrozný
    Dáma s kameliemi premiéra: sezona 1902/1903 - Gustave
    Don Juan Tenorio premiéra: sezona 1902/1903 - Don Gonzalo de Ulloa
    Dvé šlechticů veronských premiéra: sezona 1902/1903 - Thurio, sok Valentinův
    Excelsior premiéra: sezona 1902/1903 - Duch tmy
    Falkenštejn premiéra: sezona 1902/1903 - Hynek z Dubé
    Gazdina roba premiéra: sezona 1902/1903 - Baron
    Jan Žižka premiéra: sezona 1902/1903 - Jan Všembera z Boskovic, Šimon od bílého lva
    Lapený Samsónek premiéra: sezona 1902/1903 - Vítek
    Má syna premiéra: sezona 1902/1903 - Sosthene Chamouset
    Měšťáci premiéra: sezona 1902/1903 - Doktor
    Monna Vanna premiéra: sezona 1902/1903 - Marco Colonna
    Naši furianti premiéra: sezona 1902/1903 - Josef Haberšperk
    Neklan premiéra: sezona 1902/1903 - Durink, ve službě Vlastislavově
    Nový clown premiéra: sezona 1902/1903 - Billy
    Perla Iberská premiéra: sezona 1902/1903 - Don Ramiro
    Pod jabloní premiéra: sezona 1902/1903 - Car Vatroslav
    Polopanny premiéra: sezona 1902/1903 - Paul Le Tessier
    Sládci premiéra: sezona 1902/1903 - Zapito
    Směry života premiéra: sezona 1902/1903 - Červenka
    Spravedlnost premiéra: sezona 1902/1903 - Heidemann
    Svět malých lidí premiéra: sezona 1902/1903 - Petráš
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1902/1903 - Pan Bonnefoi
    Zimní pohádka premiéra: sezona 1902/1903 - Camillo
    Židovka premiéra: sezona 1902/1903 - Císař Zikmund
    Blíženka premiéra: sezona 1903/1904 - Lelio
    Carův kurýr premiéra: sezona 1903/1904 - Chán Feofar
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1903/1904 - Kapitán Carbon de Castel Jaloux
    Dcera premiéra: sezona 1903/1904 - Kalser
    Dceruška hostinského premiéra: sezona 1903/1904 - Ženich
    Děti kapitána Granta premiéra: sezona 1903/1904 - Harry Grant
    Dětské svědomí premiéra: sezona 1903/1904 - Lékař
    Divoká kachna premiéra: sezona 1903/1904 - Werle, Tlustý, bledý pán
    Drama čtyř chudých stěn premiéra: sezona 1903/1904 - Rokos
    Jenerál bez vojska premiéra: sezona 1903/1904 - Barras, první z pěti direktorů republ. Francouzské
    Johanna Radimská premiéra: sezona 1903/1904 - Dr. Karel Radimský
    Knížata premiéra: sezona 1903/1904 - Mutina
    Medvěd námluvčím premiéra: sezona 1903/1904 - Semen Andrejevič Gribkov
    Mignon premiéra: sezona 1903/1904 - Antonio
    Milenci premiéra: sezona 1903/1904 - De Sambré
    Navždy premiéra: sezona 1903/1904 - Kapitán stráže
    Oblaka premiéra: sezona 1903/1904 - Dr. Votava
    Olim premiéra: sezona 1903/1904 - Jan
    Pražský žid premiéra: sezona 1903/1904 - P. Valerianus Magnus
    Ptáčník premiéra: sezona 1903/1904 - Duch
    Strážní andělé premiéra: sezona 1903/1904 - Ancenis
    Syn člověka premiéra: sezona 1903/1904 - Baron Jindřich Sokolov-Rodovský
    Tartuffe premiéra: sezona 1903/1904 - Královský vykonavatel
    Tažní ptáci premiéra: sezona 1903/1904 - Správce
    Tosca premiéra: sezona 1903/1904 - Kardinál
    Tragedie člověka premiéra: sezona 1903/1904 - Hospodin, Patriarcha
    Tvrdohlavá žena premiéra: sezona 1903/1904 - Hrdopyška
    Vodní družstvo premiéra: sezona 1903/1904 - Bartoloměj Vosyka
    Závěť premiéra: sezona 1903/1904 - Četník
    Bajaja premiéra: sezona 1904/1905 - Malgoras
    Cop premiéra: sezona 1904/1905 - Velkostatkář Hybner
    Doňa Sanča premiéra: sezona 1904/1905 - Don Gomez de Mena
    Dvojí methoda premiéra: sezona 1904/1905 - Le Hautois
    Gero premiéra: sezona 1904/1905 - Čedrag
    Hamlet premiéra: sezona 1904/1905 - Duch otce Hamletova
    Hodiny premiéra: sezona 1904/1905 - Richter
    Její systém premiéra: sezona 1904/1905 - Anton
    Manžel premiéra: sezona 1904/1905 - Starý pán
    Marie Stuartovna premiéra: sezona 1904/1905 - Amias Paulet
    Návrat z Jerusalema premiéra: sezona 1904/1905 - Sonchamps
    Oklikou premiéra: sezona 1904/1905 - Rousseau
    Palackého třída čís. 27 premiéra: sezona 1904/1905 - Robert
    Pohádka o Sněhurce premiéra: sezona 1904/1905 - Ivan
    Pustina premiéra: sezona 1904/1905 - Doktor Ružić
    Salome premiéra: sezona 1904/1905 - Kappadočan
    Salomena premiéra: sezona 1904/1905 - Zdislav Berka z Dubé a z Lipého
    Schovanka premiéra: sezona 1904/1905 - Petr
    Slušnost premiéra: sezona 1904/1905 - Sergěj Petrovič Krečetov
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1904/1905 - Prokop Trnka
    Zimní pohádka premiéra: sezona 1904/1905 - Camillo
    Betlém premiéra: sezona 1905/1906 - Kašpar
    Bratrství premiéra: sezona 1905/1906 - Růžička
    Člověk nikdy neví premiéra: sezona 1905/1906 - JUDr Bohun
    Ejhle člověk! premiéra: sezona 1905/1906 - Hrobník Brožek
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1905/1906 - Václav Říha
    Julius Caesar premiéra: sezona 1905/1906 - Julius Caesar
    Láska a smrt premiéra: sezona 1905/1906 - Ferdinand II.
    Lucerna premiéra: sezona 1905/1906 - Braha
    Námluvy Pelopovy premiéra: sezona 1905/1906 - Oinomaos, Druhý soudce
    Paličova dcera premiéra: sezona 1905/1906 - Radní Horina
    Sirotek premiéra: sezona 1905/1906 - Čas
    Slečna šafářka premiéra: sezona 1905/1906 - Garnoteau
    Večer tříkrálový premiéra: sezona 1905/1906 - Malvolio
    Zelené ovoce premiéra: sezona 1905/1906 - Arnošt Ricchetti
    Žena proti muži premiéra: sezona 1905/1906 - Bréantin
    Domov premiéra: sezona 1906/1907 - Šlechtic Klebc
    Faust premiéra: sezona 1906/1907 - Siebel
    Fialka premiéra: sezona 1906/1907 - Stanislav Čáp
    Flibustýř premiéra: sezona 1906/1907 - Jiný rybář
    Ideální manžel premiéra: sezona 1906/1907 - Mason
    Mnoho povyku pro nic premiéra: sezona 1906/1907 - Leonato
    Orfeus a Eurydika premiéra: sezona 1906/1907 - Tančí
    Otec premiéra: sezona 1906/1907 - Kopecký
    Paní mincmistrová premiéra: sezona 1906/1907 - Tobiáš Tříska
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1906/1907 - Honza
    Terna premiéra: sezona 1906/1907 - Černý
    V nížině premiéra: sezona 1906/1907 - Xeixa
    Ve víru premiéra: sezona 1906/1907 - Bragelín
    Zdi Jericha premiéra: sezona 1906/1907 - Lord Marchmont, Peters
    Ženich premiéra: sezona 1906/1907 - Josef Kodaň
    Hanička premiéra: sezona 1907/1908 - Seidl
    Hořký osud premiéra: sezona 1907/1908 - Kalistrat Grigorjev
    Má jest pomsta premiéra: sezona 1907/1908 - Otec Nataliin
    Maryša premiéra: sezona 1907/1908 - Strouhal
    Miquetta a její máti premiéra: sezona 1907/1908 - Domovník
    Oberon premiéra: sezona 1907/1908 - Almansor
    Oresteia premiéra: sezona 1907/1908 - Mluvčí kmenů argejských
    Otec a syn premiéra: sezona 1907/1908 - Lövgaard
    Páni premiéra: sezona 1907/1908 - Pantáta Petráň
    Posel premiéra: sezona 1907/1908 - Bratr Ondřej
    Samota premiéra: sezona 1907/1908 - Wilhelm Schlums
    Sen noci svatojanské premiéra: sezona 1907/1908 - Čenich
    Skvrna premiéra: sezona 1907/1908 - Horák
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1907/1908 - Prokop Trnka
    Trilogie o Simsonovi premiéra: sezona 1907/1908 - Sosthenes
    Velebníček premiéra: sezona 1907/1908 - Tomáš Whamond
    Vodopád Giessbach premiéra: sezona 1907/1908 - Lesní Roitham
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1907/1908 - Rytíř Želislav
    Zloděj premiéra: sezona 1907/1908 - Raymond Lagardes
    Česká komedie premiéra: sezona 1908/1909 - Vychodil
    Egyptská noc premiéra: sezona 1908/1909 - Antonius
    Gisela premiéra: sezona 1908/1909 - Kníže
    Její otec premiéra: sezona 1908/1909 - Trémeaux
    Katakomby premiéra: sezona 1908/1909 - Sikert
    Kníže premiéra: sezona 1908/1909 - První lucký vladyka
    Komedie plná omylů premiéra: sezona 1908/1909 - Egeon
    Král premiéra: sezona 1908/1909 - Matouš
    Láska k bližnímu premiéra: sezona 1908/1909 - Korespondent
    Mignon premiéra: sezona 1908/1909 - Antonio
    Mravnost premiéra: sezona 1908/1909 - Josef Reisacher
    Oasa premiéra: sezona 1908/1909 - Horák
    Othello premiéra: sezona 1908/1909 - Brabantio
    Podvrácený dub premiéra: sezona 1908/1909 - Vaněk
    Smrt Odyssea premiéra: sezona 1908/1909 - Eutyches
    Sokyně premiéra: sezona 1908/1909 - Starý lijec
    Travička premiéra: sezona 1908/1909 - Sagot
    Třetí zvonění premiéra: sezona 1908/1909 - Kaštyl
    Vláda tmy premiéra: sezona 1908/1909 - Starosta
    Benátský kupec premiéra: sezona 1909/1910 - Benátský vévoda
    Bezejmenná premiéra: sezona 1909/1910 - Předseda soudu
    Čekanky premiéra: sezona 1909/1910 - Direktor Pilníček
    Čokoládová princezna premiéra: sezona 1909/1910 - Mingassol
    Faust premiéra: sezona 1909/1910 - Siebel
    Její Milost stará paní premiéra: sezona 1909/1910 - Nájemce Klauman
    Krakonoš premiéra: sezona 1909/1910 - Krakonoš
    Královská Výsost premiéra: sezona 1909/1910 - Mr. Ambrose Holland
    Mrs. Dot premiéra: sezona 1909/1910 - Rixon
    Na záletech premiéra: sezona 1909/1910 - Durrand st.
    Pan Johanes premiéra: sezona 1909/1910 - Salvaguardia
    Paní Moda premiéra: sezona 1909/1910 - Nero, Sava Petrovič
    Pražský žid premiéra: sezona 1909/1910 - P. Valerianus Magnus
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1909/1910 - Primátor počestného města
    Revoluční svatba premiéra: sezona 1909/1910 - Davout
    Rozmilá rodina premiéra: sezona 1909/1910 - Thomsen
    Tragedie člověka premiéra: sezona 1909/1910 - Hospodin, Patriarcha
    Valdštejn premiéra: sezona 1909/1910 - Gordon, Dragoun pluku Buttlerova, Nadsklepní
    Begův samokres premiéra: sezona 1910/1911 - Dr. Prachenský
    David premiéra: sezona 1910/1911 - Hira Jairský
    Domov a víra premiéra: sezona 1910/1911 - Ranhojič
    Dubrovnická trilogie premiéra: sezona 1910/1911 - Gospar Sabo, Dum Marin
    Jan Žižka premiéra: sezona 1910/1911 - Jan Všembera z Boskovic, Šimon od bílého lva
    Janošík premiéra: sezona 1910/1911 - Otec jeho, Ďurica
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1910/1911 - Mikuláš z Pístného
    Královna loutek premiéra: sezona 1910/1911 - Sedlák
    Lakomec premiéra: sezona 1910/1911 - Policejní komisař
    Mrtvý velikán premiéra: sezona 1910/1911 - Strážmistr
    Penelopa premiéra: sezona 1910/1911 - Dr. Beadsword
    Richard III. premiéra: sezona 1910/1911 - Lord Stanley
    Rozklad premiéra: sezona 1910/1911 - Moravec
    Tartuffe premiéra: sezona 1910/1911 - Orgon
    Vojnarka premiéra: sezona 1910/1911 - Drtina
    Závoj Pierotčin premiéra: sezona 1910/1911 - Otec Pierotčin
    Ze všech nejhodnější premiéra: sezona 1910/1911 - Thommereux
    Cesta do pekel premiéra: sezona 1911/1912 - Dr. Kolčava
    Hippodamie premiéra: sezona 1911/1912 - Mluvčí sboru v Pise
    Jan Hus premiéra: sezona 1911/1912 - Zabarella, Jan Wallenrod, Kussenpfenig, Biřic
    Kolébka premiéra: sezona 1911/1912 - Mistr Purkart
    Magelona premiéra: sezona 1911/1912 - Sendivojus
    Modrý pták premiéra: sezona 1911/1912 - Čas
    Návrat marnotratného syna premiéra: sezona 1911/1912 - Sir John Faringford
    Neklan premiéra: sezona 1911/1912 - Klen
    Patria premiéra: sezona 1911/1912 - President Tichý
    Princezna Hyacinta premiéra: sezona 1911/1912 - Sigmund
    Revisor premiéra: sezona 1911/1912 - Anton Antonovič Skvoznik Dmuchanovský
    Stavitel Solness premiéra: sezona 1911/1912 - Doktor Herdal
    V panském čeledníku premiéra: sezona 1911/1912 - Šimon Talácko z Ještetic
    Vdavky slečny Beulemansovy premiéra: sezona 1911/1912 - Mostinckx
    Večer tříkrálový premiéra: sezona 1911/1912 - Antonio
    Zuzanka premiéra: sezona 1911/1912 - Tobiáš
    Živá mrtvola premiéra: sezona 1911/1912 - Kníže Obrězkov
    Betlém premiéra: sezona 1912/1913 - Kašpar
    Cyprienna premiéra: sezona 1912/1913 - Josef
    Marie Viktorie premiéra: sezona 1912/1913 - President soudu
    Midasovy uši premiéra: sezona 1912/1913 - Narses
    Mumraj premiéra: sezona 1912/1913 - Foma
    Potupný kvas premiéra: sezona 1912/1913 - Tornaquinci
    Prometheus premiéra: sezona 1912/1913 - Prometheus
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1912/1913 - Capulet
    Semberský vladyka premiéra: sezona 1912/1913 - Starosta
    Sen noci svatojanské premiéra: sezona 1912/1913 - Čenich
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1912/1913 - Franěk, Trnka
    Svatý Václav premiéra: sezona 1912/1913 - Jiný vladyka
    Třináctý u stolu premiéra: sezona 1912/1913 - Gabriel Gilwattle
    Vlk premiéra: sezona 1912/1913 - Tajemník
    Ženy, které potkáváme premiéra: sezona 1912/1913 - Mráz
    Baron Goertz premiéra: sezona 1913/1914 - Rhenstjerna, Rhenskjoeld
    Blázen Tantris premiéra: sezona 1913/1914 - Pan Dinas z Lidanu
    Excelsior premiéra: sezona 1913/1914 - Duch dějin
    Figarova svatba premiéra: sezona 1913/1914 - Doktor Bartolo
    Julien premiéra: sezona 1913/1914 - Buržoa
    Konvář politik premiéra: sezona 1913/1914 - Heřman Brémský
    Král Lear premiéra: sezona 1913/1914 - Rytíř z družiny Learovy
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1913/1914 - Mikuláš z Pístného
    Královna loutek premiéra: sezona 1913/1914 - Sedlák
    Maminka má pravdu premiéra: sezona 1913/1914 - Jeho otec
    Paličova dcera premiéra: sezona 1913/1914 - Radní Horina
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1913/1914 - Stařec
    Rozkošná příhoda premiéra: sezona 1913/1914 - Marquis z Langelieru, Rémy
    Třetí manžel premiéra: sezona 1913/1914 - Advokát Germini
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1913/1914 - Rytíř Želislav, Duch času
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1913/1914 - Vincentio
    Zvěstování premiéra: sezona 1913/1914 - Anne Vercors
    Žena premiéra: sezona 1913/1914 - Muž
    Aféra premiéra: sezona 1914/1915 - Skou
    Don Juan Tenorio premiéra: sezona 1914/1915 - Don Gonzalo de Ulloa
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1914/1915 - Emanuel Střela
    Katakomby premiéra: sezona 1914/1915 - Sikert
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1914/1915 - Král
    Sedm havranů premiéra: sezona 1914/1915 - Pancíř ze Svojanova
    Veselohra na mostě premiéra: sezona 1914/1915 - Stráž nepřátelská
    Ženichové premiéra: sezona 1914/1915 - Radoslav
    Lucerna premiéra: sezona 1915/1916 - Braha, Zima, Žan
    Čekanky premiéra: sezona 1916/1917 - Direktor Pilníček
    Medvěd premiéra: sezona 1916/1917 - Luka
    Vyzvání k tanci premiéra: sezona 1916/1917 - Hodinář
    Dubrovnická trilogie premiéra: sezona 1917/1918 - Gospar Nikša
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1917/1918 - Emanuel Střela
    Jedenácté přikázání premiéra: sezona 1917/1918 - Emanuel Střela
    Otec premiéra: sezona 1917/1918 - Jílek
    Pražský žid premiéra: sezona 1917/1918 - P. Valerianus Magnus
    Tři staročeské veselohry premiéra: sezona 1917/1918 - Šimon Talácko z Ještětic
    Jan Roháč premiéra: sezona 1918/1919 - Olomoucký biskup
    Jan Žižka premiéra: sezona 1918/1919 - Jan Všembera z Boskovic, Šimon od bílého lva
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1918/1919 - Walther Harasser, Purkrabí domu
    Paní mincmistrová premiéra: sezona 1918/1919 - Tobiáš Tříska
    Vodní družstvo premiéra: sezona 1918/1919 - Bartoloměj Vosyka
    Vršovci premiéra: sezona 1918/1919 - Stoletý kmet
    Zvíkovský rarášek premiéra: sezona 1918/1919 - Krištof ze Švamberka
    V záři minulosti premiéra: sezona 1919/1920 - Václav I., Amurat III.
    Coriolan premiéra: sezona 1920/1921 - Druhý senátor, První stráž Volsků
    Danton premiéra: sezona 1920/1921 - Herman
    Ideální manžel premiéra: sezona 1920/1921 - Mason
    Pražský žid premiéra: sezona 1920/1921 - P. Valerianus Magnus
    Tournée premiéra: sezona 1920/1921 - President soudu
    Vlci premiéra: sezona 1920/1921 - Revoluční důstojník
    Vojnarka premiéra: sezona 1920/1921 - Drtina
    Zlý jelen premiéra: sezona 1920/1921 - Zapotil
    Bradýř melhuba premiéra: sezona 1921/1922 - Gilbert
    Bratři Karamazovi premiéra: sezona 1921/1922 - Grigorij Vasiljev
    Čekanky premiéra: sezona 1921/1922 - Obroční Hřídelíček
    Dílo athletů premiéra: sezona 1921/1922 - Van Schlaff
    Don Carlos premiéra: sezona 1921/1922 - Hrabě z Cordovy
    Edvard II. premiéra: sezona 1921/1922 - Lightborn, Třetí chuďas
    Generace premiéra: sezona 1921/1922 - Pryckner
    Královna Kristýna premiéra: sezona 1921/1922 - Hospodský, Komoří
    Legenda o Josefu premiéra: sezona 1921/1922 - Putifar
    Madame Sans-Gene premiéra: sezona 1921/1922 - Druhý soused, Brigode
    Matěj Poctivý premiéra: sezona 1921/1922 - Redaktor "Hromu"
    Paměti Havlíčkově premiéra: sezona 1921/1922 - Vávra
    Rabínská moudrost premiéra: sezona 1921/1922 - Oldřich Desiderius Pruskovský
    Ruy Blas premiéra: sezona 1921/1922 - Don Manuel Arias
    Sklenice vody premiéra: sezona 1921/1922 - Thomson
    Universální dědic premiéra: sezona 1921/1922 - Divadelní vrátný
    Večer malých veseloher Molierových premiéra: sezona 1921/1922 - Villebrequin
    Záhuba rodu Přemyslovců premiéra: sezona 1921/1922 - Vojtěch
    Zápas premiéra: sezona 1921/1922 - Vilém Scantlebury
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1921/1922 - Pan Bonnefoi
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1921/1922 - Jiný chrobák
    Balladyna premiéra: sezona 1922/1923 - Hlásný
    Brand premiéra: sezona 1922/1923 - První muž
    Cyprienna premiéra: sezona 1922/1923 - Bafourdin
    Faust premiéra: sezona 1922/1923 - Siebl
    Janošík premiéra: sezona 1922/1923 - Otec jeho, Ďurica
    Jeroným Pražský premiéra: sezona 1922/1923 - Jan Patriarcha Antiochenský
    Komedie plná omylů premiéra: sezona 1922/1923 - Egeon
    Král premiéra: sezona 1922/1923 - Zjev
    Lidé premiéra: sezona 1922/1923 - Velena
    Maryša premiéra: sezona 1922/1923 - Strouhal
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1922/1923 - Ješek z Vartenberka
    Pekelník premiéra: sezona 1922/1923 - Strýc Vilém Dudgeon
    Procitnutí jara premiéra: sezona 1922/1923 - Stiefel
    Převrat premiéra: sezona 1922/1923 - Pekař, Třetí občan, Obchodník
    Tvrdohlavá žena premiéra: sezona 1922/1923 - Rychtář
    Velkolepý paroháč premiéra: sezona 1922/1923 - Starosta
    Život je sen premiéra: sezona 1922/1923 - Žalářník
    Bezvýznamná žena premiéra: sezona 1923/1924 - Mr. Daubeny
    Co je nejhlavnější premiéra: sezona 1923/1924 - Představitel Nerona
    Čech a Němec premiéra: sezona 1923/1924 - První voják
    Gero premiéra: sezona 1923/1924 - První starší Stodoran, Náčelník pluku meziborského
    Hadrian z Řimsu premiéra: sezona 1923/1924 - Jehoň
    Chastelard premiéra: sezona 1923/1924 - Čtvrtý občan
    Jan Výrava premiéra: sezona 1923/1924 - Řehák
    Kolumbus premiéra: sezona 1923/1924 - Dvorní maršálek
    Matějovo vidění premiéra: sezona 1923/1924 - Redaktor "Hromu"
    Na východ od Suezu premiéra: sezona 1923/1924 - Ptáčník
    Paní Marjánka, matka pluku premiéra: sezona 1923/1924 - Zeman Zápolský
    Peg mého srdce premiéra: sezona 1923/1924 - Jarvis
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1923/1924 - Jiný muž
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1923/1924 - Třetí hudebník, Kuchař
    Rozum premiéra: sezona 1923/1924 - První dozorce v ústavě
    Slaměný klobouk premiéra: sezona 1923/1924 - Kaprál
    Šest postav hledá autora premiéra: sezona 1923/1924 - První herec
    Ubohý blázen premiéra: sezona 1923/1924 - Sedlák Haněl
    Bílá Hora premiéra: sezona 1924/1925 - Poctivý Sasík Schmitz
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1924/1925 - Bellerose, Kuchař
    Klárina premiéra: sezona 1924/1925 - Boula
    Mamá Kolibřík premiéra: sezona 1924/1925 - František
    Mluvící opice premiéra: sezona 1924/1925 - Lékař
    Na Valdštejnské šachtě premiéra: sezona 1924/1925 - JUDr. Klika
    Nezralé ovoce premiéra: sezona 1924/1925 - Trawett
    Otroci premiéra: sezona 1924/1925 - Prvý Říman, Římský stařec
    Pokořila se, aby zvítězila premiéra: sezona 1924/1925 - Sloužící u Hardcastlea
    Příští Mesiáš premiéra: sezona 1924/1925 - Abel Grabenstein, Homér, Sedmý trosečník
    Smrt na dovolené premiéra: sezona 1924/1925 - Fidelio
    Turcaret-Mercadet premiéra: sezona 1924/1925 - Pan Rafle
    Večer O´Neilla premiéra: sezona 1924/1925 - Prvý plantážník, Ivan
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1924/1925 - Jiný chrobák
    Žižka premiéra: sezona 1924/1925 - Jan Podvinský, Hromádka
    Žižka premiéra: sezona 1925/1926 - Jan Podvinský

    Seznam představení

    Dostupná dokumentace:

    Fotogalerie:

    Flachsmann vychovatel - 21.09.1901 (Karel Želenský, Florentin Steinsberg, Alois Sedláček)
    Flachsmann vychovatel - 21.09.1901 (Karel Želenský, Florentin Steinsberg, Alois Sedláček)

    Janošík - 30.09.1910, Leopolda Dostalová (Anka), Florentin Steinsberg (Otec Jury Janošíka)
    Janošík - 30.09.1910, Leopolda Dostalová (Anka), Florentin Steinsberg (Otec Jury Janošíka)

    Král - 02.04.1909, Florentin Steinsberg (Matouš), Rudolf Deyl (Ruben)
    Král - 02.04.1909, Florentin Steinsberg (Matouš), Rudolf Deyl (Ruben)

    Maminka má pravdu - 29.10.1913, Marie Hübnerová (Paní Ramsigová), Florentin Steinsberg (Pan Ramsig)
    Maminka má pravdu - 29.10.1913, Marie Hübnerová (Paní Ramsigová), Florentin Steinsberg (Pan Ramsig)

    Mnoho povyku pro nic - 27.03.1907, Robert Polák (Posel), Florentin Steinsberg (Leonato)
    Mnoho povyku pro nic - 27.03.1907, Robert Polák (Posel), Florentin Steinsberg (Leonato)

    Oresteia - 29.11.1907, Florentin Steinsberg (Mluvčí kmenů argejských)
    Oresteia - 29.11.1907, Florentin Steinsberg (Mluvčí kmenů argejských)

    Oresteia - 29.11.1907, Florentin Steinsberg (Mluvčí kmenů argejských), Karel Mušek (Hlídač)
    Oresteia - 29.11.1907, Florentin Steinsberg (Mluvčí kmenů argejských), Karel Mušek (Hlídač)

    Palackého třída čís. 27 - 11.02.1905 (F. Steinsberg, R. Kafka, A. Sedláček, J. Mošna, A. Sedláčková)
    Palackého třída čís. 27 - 11.02.1905 (F. Steinsberg, R. Kafka, A. Sedláček, J. Mošna, A. Sedláčková)

    Rozklad - 24.10.1910 (Florentin Steinsberg, Karel Hašler, Anna Sedláčková, Karel Váňa)
    Rozklad - 24.10.1910 (Florentin Steinsberg, Karel Hašler, Anna Sedláčková, Karel Váňa)

    Rozklad - 24.10.1910, Karel Váňa (Čapek), Karel Želenský (Douša), Florentin Steinsberg (Moravec)
    Rozklad - 24.10.1910, Karel Váňa (Čapek), Karel Želenský (Douša), Florentin Steinsberg (Moravec)

    Sen noci svatojanské - 22.12.1912 (R. Kafka, F. Steinsberg, E. Viesner, K. Mušek, K. Váňa)
    Sen noci svatojanské - 22.12.1912 (R. Kafka, F. Steinsberg, E. Viesner, K. Mušek, K. Váňa)

    Skvrna - 09.03.1908 (J. Mošna, M. Pštrossová, R. Deyl, F. Steinsberg, M. Hübnerová); ze zkoušky
    Skvrna - 09.03.1908 (J. Mošna, M. Pštrossová, R. Deyl, F. Steinsberg, M. Hübnerová); ze zkoušky