Seznam představení (Emil Focht)
Bajaja - Balet, sezona 1896/1897
Brahma - Balet, sezona 1895/1896
Cyrano de Bergerac - Činohra, sezona 1903/1904
Cyrano de Bergerac - Činohra, sezona 1924/1925
Čest - Činohra, sezona 1896/1897
Dcera - Činohra, sezona 1903/1904
Divotvorný klobouk - Činohra, sezona 1886/1887
Falkenštejn - Činohra, sezona 1918/1919
Hadrian z Řimsu - Činohra, sezona 1892/1893
Ideální manžel - Činohra, sezona 1920/1921
Jan Hus - Činohra, sezona 1911/1912
Jedenácté přikázání - Činohra, sezona 1917/1918
Jelení skála - Činohra, sezona 1920/1921
Josef Kajetán Tyl - Činohra, sezona 1883/1884
Josef Kajetán Tyl - Činohra, sezona 1897/1898
Josef Kajetán Tyl - Činohra, sezona 1901/1902
K životu - Činohra, sezona 1893/1894
Katakomby - Činohra, sezona 1894/1895
Král a ptáčník - Činohra, sezona 1897/1898
Královna loutek - Balet, sezona 1891/1892
Labutí jezero - Balet, sezona 1906/1907
Lucerna - Činohra, sezona 1905/1906
Madame Sans-Gene - Činohra, sezona 1893/1894
Madame Sans-Gene - Činohra, sezona 1921/1922
Mam´zelle Nitouche - Ostatní, sezona 1890/1891
Marie Stuartovna - Činohra, sezona 1890/1891
Maryša - Činohra, sezona 1907/1908
Mignon - Opera, sezona 1902/1903
Mignon - Opera, sezona 1916/1917
Na nádraží - Činohra, sezona 1887/1888
Noc na Karlštejně - Činohra, sezona 1883/1884
Noc na Karlštejně - Činohra, sezona 1916/1917
Odetta - Činohra, sezona 1890/1891
Otec - Činohra, sezona 1917/1918
Paní Marjánka, matka pluku - Činohra, sezona 1898/1899
Paní mincmistrová - Činohra, sezona 1918/1919
Peníze - Činohra, sezona 1894/1895
Po druhé - Činohra, sezona 1897/1898
Pražský žid - Činohra, sezona 1917/1918
Princezna Hyacinta - Balet, sezona 1911/1912
Princezna Pampeliška - Činohra, sezona 1897/1898
Překvapení z rozvodu - Činohra, sezona 1889/1890
R.U.R. - Činohra, sezona 1920/1921
Rozkošná příhoda - Činohra, sezona 1913/1914
Servus - Činohra, sezona 1898/1899
Smích bohů - Činohra, sezona 1919/1920
Soirée pana Záhorského - Činohra, sezona 1893/1894
Starý vlastenec - Činohra, sezona 1893/1894
Sylvia víla Dianina - Balet, sezona 1902/1903
Španělská krčma - Balet, sezona 1911/1912
Telegram - Činohra, sezona 1893/1894
Terna - Činohra, sezona 1906/1907
Theodora - Činohra, sezona 1894/1895
Tragedie člověka - Činohra, sezona 1892/1893
Tragedie člověka - Činohra, sezona 1903/1904
Uhlíři - Činohra, sezona 1916/1917
Utopený manžel - Činohra, sezona 1897/1898
Valdštejn - Činohra, sezona 1909/1910
Vodní družstvo - Činohra, sezona 1918/1919
Výlet pana Broučka z měsíce na výstavu - Činohra, sezona 1893/1894
Vyzvání k tanci - Činohra, sezona 1916/1917
Z pohádky do pohádky - Balet, sezona 1907/1908
Z pohádky do pohádky - Balet, sezona 1913/1914
Záviš z Falkenštejna - Činohra, sezona 1893/1894
Ze života hmyzu - Činohra, sezona 1921/1922
Zlatohlávek - Činohra, sezona 1887/1888
Zvíkovský rarášek - Činohra, sezona 1918/1919
Žena - Činohra, sezona 1913/1914
Žižka - Činohra, sezona 1924/1925