Seznam představení (Radovan Lukavský)
A co láska? - Činohra, sezona 1965/1966
A jenom země bude má - Činohra, sezona 1986/1987
Cokoli chcete aneb Večer tříkrálový - Činohra, sezona 1962/1963
Coriolanus - Činohra, sezona 2003/2004
Cyrano z Bergeracu - Činohra, sezona 2002/2003
Dobrý člověk ze Sečuanu - Činohra, sezona 2003/2004
Drahomíra a její synové - Činohra, sezona 1959/1960
Faust - Činohra, sezona 1997/1998
Hamlet - Činohra, sezona 1999/2000
Hamlet - Činohra, sezona 1959/1960
Hrátky s čertem - Činohra, sezona 1981/1982
Hudba srdce Evropy - Koncert, sezona 1978/1979
Jednou v létě - Činohra, sezona 1984/1985
Jindřich V. - Činohra, sezona 1970/1971
Katynka z Heilbronnu neboli Zkouška ohněm - Činohra, sezona 1991/1992
Konec masopustu - Činohra, sezona 1964/1965
Král Jindřich IV. - Činohra, sezona 1987/1988
Král Lear - Činohra, sezona 1961/1962
Lucerna - Činohra, sezona 2001/2002
Macbeth - Činohra, sezona 1968/1969
Majitelé klíčů - Činohra, sezona 1961/1962
Marie Stuartovna - Činohra, sezona 1999/2000
Matka - Činohra, sezona 1982/1983
Matka Kuráž a její děti - Činohra, sezona 1970/1971
Měsíc nad řekou - Činohra, sezona 1975/1976
Modrý pavilón - Činohra, sezona 1987/1988
Mordová rokle - Činohra, sezona 1974/1975
Námluvy Pelopovy - Činohra, sezona 1973/1974
Návštěvní doba - Činohra, sezona 1991/1992
Oblak a valčík - Činohra, sezona 1993/1994
Optimistická tragedie - Činohra, sezona 1957/1958
Optimistická tragédie - Činohra, sezona 1974/1975
Osamění - Činohra, sezona 1963/1964
Othello - Činohra, sezona 1971/1972
Paličova dcera - Činohra, sezona 1973/1974
Páni Glembayové - Činohra, sezona 1976/1977
Pašije aneb Theatrum passionale - Činohra, sezona 1997/1998
Peer Gynt - Činohra, sezona 1994/1995
Pekař Jan Marhoul - Činohra, sezona 1990/1991
Pěší ptáci - Činohra, sezona 1981/1982
Pocta záchranářům - Ostatní, sezona 2002/2003
Racek - Činohra, sezona 1959/1960
Rok na vsi - Činohra, sezona 1992/1993
Romeo a Julie - Činohra, sezona 1963/1964
Salomena - Činohra, sezona 1983/1984
Sen noci svatojánské - Činohra, sezona 1996/1997
Sníh nad limbou - Činohra, sezona 1973/1974
Srpnová neděle - Činohra, sezona 1957/1958
Stará historie - Činohra, sezona 1982/1983
Strakonický dudák aneb Hody divých žen - Činohra, sezona 1958/1959
Tomáš Becket (Čest Boží) - Činohra, sezona 1969/1970
Úklady a láska - Činohra, sezona 2004/2005
Vojnarka - Činohra, sezona 1972/1973
Vy jste Jan - Činohra, sezona 1987/1988
Zadržitelný vzestup Artura Uie - Činohra, sezona 1977/1978
Zápas s andělem - Činohra, sezona 1963/1964
Ze života hmyzu - Činohra, sezona 1989/1990
Zkouška ohněm - Činohra, sezona 1968/1969
Zlý jelen - Činohra, sezona 1989/1990
Ženský boj - Činohra, sezona 1977/1978