Seznam představení (Emil Konečný)
Anna proletářka - Činohra, sezona 1951/1952
Cesta do Ameriky aneb Lesní panna - Činohra, sezona 1965/1966
Cyrano z Bergeracu - Činohra, sezona 1948/1949
Cyrano z Bergeracu - Činohra, sezona 1974/1975
Člověk odjinud - Činohra, sezona 1973/1974
Ďábelský kruh - Činohra, sezona 1955/1956
Divoká kachna - Činohra, sezona 1992/1993
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou - Činohra, sezona 1964/1965
Drahomíra a její synové - Činohra, sezona 1959/1960
Dundo Maroje - Činohra, sezona 1956/1957
Hamlet - Činohra, sezona 1959/1960
Hrátky s čertem - Činohra, sezona 1945/1946
Hrátky s čertem - Činohra, sezona 1953/1954
Ifigenie na Tauridě - Činohra, sezona 1954/1955
Jak se vám líbí - Činohra, sezona 1969/1970
Jan Hus - Činohra, sezona 1953/1954
Jan Žižka - Činohra, sezona 1949/1950
Jiříkovo vidění - Činohra, sezona 1955/1956
Jiskra v popelu - Činohra, sezona 1947/1948
Josefina - Činohra, sezona 1948/1949
Kavkazský křídový kruh - Činohra, sezona 1961/1962
Kočičí hra - Činohra, sezona 1973/1974
Kočka na rozpálené plechové střeše - Činohra, sezona 1981/1982
Komik - Činohra, sezona 1957/1958
Konec masopustu - Činohra, sezona 1964/1965
Král Jindřich IV. - Činohra, sezona 1987/1988
Král Lear - Činohra, sezona 1961/1962
Království boží - Činohra, sezona 1962/1963
Kremelský orloj - Činohra, sezona 1946/1947
Krvavý soud aneb Kutnohorští havíři - Činohra, sezona 1969/1970
Lakomec - Činohra, sezona 1950/1951
Letní hosté - Činohra, sezona 1981/1982
Lidé, bděte! - Činohra, sezona 1950/1951
Ljubov Jarová - Činohra, sezona 1952/1953
Lucerna - Činohra, sezona 1963/1964
Lucerna - Činohra, sezona 1975/1976
M. D. Rettigová - Činohra, sezona 1947/1948
Macbeth - Činohra, sezona 1968/1969
Matka - Činohra, sezona 1945/1946
Námluvy Pelopovy - Činohra, sezona 1950/1951
Námluvy Pelopovy - Činohra, sezona 1960/1961
Námluvy Pelopovy - Činohra, sezona 1973/1974
Nápadníci trůnu - Činohra, sezona 1977/1978
Naši furianti - Činohra, sezona 1952/1953
Naši furianti - Činohra, sezona 1978/1979
Nepřátelé - Činohra, sezona 1953/1954
Nezapomenutelný rok devatenáctý - Činohra, sezona 1950/1951
Oblak a valčík - Činohra, sezona 1946/1947
Oresteia - Činohra, sezona 1981/1982
Osamění - Činohra, sezona 1963/1964
Otec - Činohra, sezona 1955/1956
Othello - Činohra, sezona 1950/1951
Paličova dcera - Činohra, sezona 1973/1974
Pražský žid - Činohra, sezona 1945/1946
Princezna Pampeliška - Činohra, sezona 1947/1948
Revizor - Činohra, sezona 1957/1958
Romeo a Julie - Činohra, sezona 1963/1964
Ruští lidé - Činohra, sezona 1945/1946
Sen noci svatojanské - Činohra, sezona 1962/1963
Slovanské nebe - Činohra, sezona 1947/1948
Sluha dvou pánů - Činohra, sezona 1949/1950
Smír Tantalův - Činohra, sezona 1960/1961
Smrt obchodního cestujícího - Činohra, sezona 1958/1959
Stará dobrá kapela - Činohra, sezona 1983/1984
Svatá Jana - Činohra, sezona 1956/1957
Šibalství Skapinova - Činohra, sezona 1946/1947
Šibalství Skapinova - Činohra, sezona 1949/1950
Škola pomluv - Činohra, sezona 1971/1972
Tomáš Becket (Čest Boží) - Činohra, sezona 1969/1970
Trojská válka nebude - Činohra, sezona 1968/1969
Třetí zvonění - Činohra, sezona 1970/1971
Vojna a mír - Činohra, sezona 1974/1975
Vojnarka - Činohra, sezona 1972/1973
Vstanou noví bojovníci - Činohra, sezona 1970/1971
Zadržitelný vzestup Artura Uie - Činohra, sezona 1977/1978
Ze života hmyzu - Činohra, sezona 1946/1947
Ze života hmyzu - Činohra, sezona 1989/1990
Zimní pohádka - Činohra, sezona 1965/1966
Zkrocení zlé ženy - Činohra, sezona 1949/1950
Zkrocení zlé ženy - Činohra, sezona 1972/1973
Zlatý kočár - Činohra, sezona 1956/1957