Seznam představení (Karel Kolár)
Adam Stvořitel - Činohra, sezona 1926/1927
Alžběta Anglická - Činohra, sezona 1931/1932
Benátská maškaráda - Činohra, sezona 1940/1941
Benátský kupec - Činohra, sezona 1909/1910
Bílá nemoc - Činohra, sezona 1936/1937
Bobří kožich - Činohra, sezona 1928/1929
Caesar - Činohra, sezona 1942/1943
Cyrano de Bergerac - Činohra, sezona 1924/1925
Červený mlýn - Činohra, sezona 1940/1941
Doňa Sanča - Činohra, sezona 1904/1905
Hamlet - Činohra, sezona 1904/1905
Hamlet - Činohra, sezona 1926/1927
Holoubě - Činohra, sezona 1914/1915
Jan Hus - Činohra, sezona 1911/1912
Jan Hus - Činohra, sezona 1945/1946
Jedenácté přikázání - Činohra, sezona 1917/1918
K životu - Činohra, sezona 1912/1913
Karel IV. - Činohra, sezona 1939/1940
Katakomby - Činohra, sezona 1914/1915
Kateřina Veliká - Činohra, sezona 1930/1931
Kde se žebrá (Nenarození) - Činohra, sezona 1937/1938
Kouzelná flétna - Opera, sezona 1912/1913
Kremelský orloj - Činohra, sezona 1946/1947
Lucerna - Činohra, sezona 1915/1916
Lucerna - Činohra, sezona 1934/1935
M. D. Rettigová - Činohra, sezona 1937/1938
Madame Sans-Gene - Činohra, sezona 1921/1922
Magelona - Činohra, sezona 1918/1919
Malajský šíp - Činohra, sezona 1930/1931
Maryša - Činohra, sezona 1907/1908
Maryša - Činohra, sezona 1942/1943
Matiné na počest Ivo Vojnoviče - Ostatní, sezona 1929/1930
Mignon - Opera, sezona 1916/1917
Modrý pták - Činohra, sezona 1911/1912
Náš pan farář - Činohra, sezona 1926/1927
Naši furianti - Činohra, sezona 1925/1926
Naši furianti - Činohra, sezona 1937/1938
Naši furianti - Činohra, sezona 1943/1944
Nezbedný bakalář - Činohra, sezona 1940/1941
Nezralé ovoce - Činohra, sezona 1924/1925
Obrácení Ferdyše Pištory - Činohra, sezona 1946/1947
Okénko - Činohra, sezona 1931/1932
Paličova dcera - Činohra, sezona 1905/1906
Paličova dcera - Činohra, sezona 1939/1940
Paměti Havlíčkově - Činohra, sezona 1921/1922
Paní mincmistrová - Činohra, sezona 1918/1919
Plukovník Švec - Činohra, sezona 1928/1929
Pohádka o Honzovi - Balet, sezona 1914/1915
Pohádka o Honzovi - Balet, sezona 1933/1934
Pražský flamendr - Činohra, sezona 1915/1916
Pražský žid - Činohra, sezona 1945/1946
Princezna Hyacinta - Balet, sezona 1911/1912
Průvan - Činohra, sezona 1941/1942
Příští Mesiáš - Činohra, sezona 1924/1925
Pygmalion - Činohra, sezona 1913/1914
R.U.R. - Činohra, sezona 1920/1921
Rozkošná příhoda - Činohra, sezona 1913/1914
Sen noci svatojanské - Činohra, sezona 1932/1933
Senoseč - Činohra, sezona 1916/1917
Slečna doktorka - Činohra, sezona 1933/1934
Strakonický dudák - Činohra, sezona 1912/1913
Strakonický dudák - Činohra, sezona 1943/1944
Svatá Johanka - Činohra, sezona 1924/1925
Tiberius - Činohra, sezona 1914/1915