Hostující soubory v sezóně

SEZONA 1959/1960

Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Kunálovy oči (Divadlo F. X. Šaldy Liberec) (Smetanovo divadlo od 21.10.1959 do 21.10.1959)
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Albert Herring (Divadlo J. K. Tyla Plzeň) (Smetanovo divadlo od 19.10.1959 do 19.10.1959)
Sluha dvou pánů (Divadlo J. K. Tyla Plzeň) (Smetanovo divadlo od 20.10.1959 do 20.10.1959)
Divadlo Zdeňka Nejedlého Ústí nad Labem
Veselohra na mostě (Divadlo Z. Nejedlého Ústí nad Labem) (Smetanovo divadlo od 15.10.1959 do 15.10.1959)
Neudáno
Koncert sólistů operních divadel (Smetanovo divadlo od 08.09.1959 do 09.09.1959)
Slavnostní akademie k II. celostátní spartakiádě (Smetanovo divadlo od 20.02.1960 do 21.02.1960)
Slovenské národní divadlo Bratislava
Život Galileiho (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 01.09.1959 do 01.09.1959)
Romeo a Julie (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 02.09.1959 do 02.09.1959)
Inkognito (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 03.09.1959 do 03.09.1959)
Půlnoční mše (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 04.09.1959 do 04.09.1959)
Na dně (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 05.09.1959 do 05.09.1959)
Svätopluk (SND Bratislava) (Smetanovo divadlo od 15.06.1960 do 15.06.1960)
Liška Bystrouška (SND Bratislava) (Smetanovo divadlo od 16.06.1960 do 18.06.1960)
Rytířská balada (SND Bratislava) (Smetanovo divadlo od 17.06.1960 do 18.06.1960)
Juro Jánošík (SND Bratislava) (Smetanovo divadlo od 22.06.1955 do 22.10.1959)
Revizor (SND Bratislava) (Smetanovo divadlo od 23.10.1959 do 23.10.1959)
Náš bude deň (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 30.08.1959 do 30.08.1959)
Optimistická tragédie (SND Bratislava) (Tylovo divadlo od 31.08.1959 do 31.08.1959)
Státní divadlo Brno
Zadržitelný vzestup Artura Uie (Státní divadlo Brno) (Tylovo divadlo od 11.12.1959 do 11.12.1959)
Osud (Státní divadlo Brno) (Smetanovo divadlo od 15.10.1959 do 15.10.1959)
Semjon Kotko (Státní divadlo Brno) (Smetanovo divadlo od 16.10.1959 do 16.10.1959)
Státní divadlo Ostrava
Kolotoč (Státní divadlo Ostrava) (Smetanovo divadlo od 28.05.1960 do 29.05.1960)