|
Online Archiv
Sezony
Žánry
Umělci a spolupracovníci
Tituly
Archivní dokumenty
Oliver Twist (Bohemia Balet)
(Balet)
Dne 04.06.2016 v 14:00
Stavovské divadlo
Předloha
V rámci cyklu Host baletu ND. Balet podle románu Charlese Dickense.
Textové a hudební úpravy
Hudba:
Rachel Portman
Inscenátoři
Choreografie:
Bérangere Andreo
Kostýmy:
Josef Jelínek
Režie:
Bérangere Andreo
Scéna:
Josef Jelínek
Role
Oliver Twist:
Mikuláš Liška
(Host)
Žid Fagin:
Pedro Ovidius Bueno
(Host)
Bill Sikes:
Gaëtan Pires
(Host)
Nancy:
Tereza Szentpeteryová
(Host)
Betsy:
Ayano Nagamori
(Host)
Jack Dawkins:
Ondřej Potužník
(Host)
Noe Claypole:
David Lampart
(Host)
Toby Crakit:
Miroslav Suda
(Host)
Pan Bumble:
Patrik Koller
(Host)
Pomocnice pana Bumbla:
Markéta Jedličková
(Host)
,
Klára Votoupalová
(Host)
Pan Sowerberry:
Roman Kocherha
(Host)
Paní Sowerberry:
Stanislava Pinčeková
(Host)
Charlotta:
Carolina Brantes
(Host)
Pan Brownlow:
Jurij Slypyč
(Host)
Paní Bedwin:
Markéta Jedličková
(Host)
Pan Grimwing:
David Lampart
(Host)
Paní Maylie:
Alice Kovářová
(Host)
Rosa:
Flavia Harada
(Host)
Doktor Losberne:
Roman Kocherha
(Host)
Knihkupec:
Aleš Hanzlík
(Host)
Policisté:
Martin Chlumský
(Host)
,
Jaroslav Richters
(Host)
Zámožní občané:
Miroslav Suda
(Host)
,
Zuzana Fikrová
(Host)
,
Aurora Kubelíková
(Host)
,
Eliška Bouzková
(Host)
,
Viktorie Dembická
(Host)
,
Patrik Koller
(Host)
,
Evžen Bočkor
(Host)
,
Roman Soviar
(Host)
,
Martin Krčmář
(Host)
Děti zámožných občanů:
Serafina Sokolová
(Dětská role)
,
Lucie Görnerová
(Dětská role)
,
Šarlota Andělová
(Dětská role)
,
Otto Frühauf
(Dětská role)
,
Tim Herz
(Dětská role)
Kapsáři u Fagina:
Tobiáš Waller
(Host)
,
Martin Vokál
(Host)
,
Ervin Szelepszeny
(Host)
,
František Rezek
(Host)
Děti v chudobinci:
Ema Zikmundová
(Dětská role)
,
Michal Dembický
(Dětská role)
,
František Svoboda
(Dětská role)
,
Richard Rezek
(Dětská role)
,
Lucie Matějová
(Dětská role)
,
Valentýna Vojtková
(Dětská role)
Spolupracovali
Asistent choreografie:
Jurij Slypyč
,
Roberta Pospíšilová
,
Alice Kovářová
Dramaturgická spolupráce:
Jaroslav Slavický
Inspicient:
Daniela Kalvodová
Projekce :
Tomáš Prošek
Režijní spolupráce:
Jaroslav Slavický
Světelný design:
Přemysl Janda
Seznam představení