|
Online Archiv
Sezony
Žánry
Umělci a spolupracovníci
Tituly
Archivní dokumenty
Mozartovy narozeniny 2020 aneb U Mozartů jako doma
(Koncert)
Dne 27.01.2020 v 19:00
Stavovské divadlo
Předloha
Mozartovy narozeniny 2020 aneb U Mozartů jako doma -
Das Bandel -
Wolfgang Amadeus Mozart
Der Frühling -
Wolfgang Amadeus Mozart
An Chloe -
Wolfgang Amadeus Mozart
Als Luise die Briefe ihres ungetreuen Liebhabers verbrannte -
Wolfgang Amadeus Mozart
Die Alte -
Wolfgang Amadeus Mozart
Sei du mein Trost -
Wolfgang Amadeus Mozart
Abendempfindung an Laura -
Wolfgang Amadeus Mozart
Mi lagnero tacendo -
Wolfgang Amadeus Mozart
Nannerl-Septett -
Wolfgang Amadeus Mozart
Gran Partita -
Wolfgang Amadeus Mozart
Sólisté opery a členové Orchestru Národního divadla.
Inscenátoři
Dirigent:
Jaroslav Kyzlink
Dramaturgie:
Ondřej Hučín
Role
Soprán:
Marie Fajtová
(Vlastní)
Tenor:
Jaroslav Březina
(Vlastní)
Baryton:
Jiří Brückler
(Vlastní)
Zpěv:
Jaroslav Březina
(Vlastní)
Zpěv:
Jaroslav Březina
(Vlastní)
Zpěv:
Michaela Zajmi
(Vlastní)
Zpěv:
Marie Fajtová
(Vlastní)
Zpěv:
Jiří Brückler
(Vlastní)
I. housle:
Alexej Rosík
(Vlastní)
II. housle:
Stanislav Rada
(Vlastní)
Viola:
František Jelínek
(Vlastní)
Violoncello:
Bledar Zajmi
(Vlastní)
Kontrabas:
Petr Vašinka
(Vlastní)
Soprán:
Marie Fajtová
(Vlastní)
Mezzosoprán:
Michaela Zajmi
(Vlastní)
Baryton:
Jiří Brückler
(Vlastní)
Klarinet:
Jan Hejhal
(Vlastní)
,
David Šimeček
(Vlastní)
Basetový roh:
Tomáš Čistecký
(Vlastní)
,
Hanuš Axmann
(Vlastní)
Hoboj:
Eva Houdková
(Vlastní)
Lesní roh:
Jan Mach
(Vlastní)
,
Daniela Roubíčková
(Vlastní)
I. housle:
Alexej Rosík
(Vlastní)
II. housle:
Stanislav Rada
(Vlastní)
Viola:
František Jelínek
(Vlastní)
Violoncello:
Bledar Zajmi
(Vlastní)
Kontrabas:
Petr Vašinka
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
Zpěv:
Michaela Zajmi
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
Klavír:
Zdeněk Klauda
(Vlastní)
I. hoboj:
Vratislav Vlna
(Vlastní)
II. hoboj:
Marta Bílá
(Vlastní)
I. klarinet:
Jan Hejhal
(Vlastní)
II. klarinet:
David Šimeček
(Vlastní)
I. basetový roh:
Hanuš Axmann
(Vlastní)
II. basetový roh:
Tomáš Čistecký
(Vlastní)
I. lesní roh:
Daniela Roubíčková
(Vlastní)
II. lesní roh:
Jan Mach
(Vlastní)
III. lesní roh:
Adéla Volcová
(Vlastní)
IV. lesní roh:
Pavel Jirásek
(Vlastní)
I. fagot:
Jan Hudeček
(Vlastní)
II. fagot:
Štěpán Rímský
(Vlastní)
Kontrabas:
Petr Vašinka
(Vlastní)
Spolupracovali
Koncertní mistr:
Alexej Rosík
Produkce :
Růžena Brabcová
Seznam představení