Hostující soubory v sezóně

SEZONA 2019/2020

Bohemia Balet
Petr Pan (Bohemia Balet) (Stavovské divadlo od 23.01.2020)
Damúza
Houpací pohádky (Damúza) (Nová scéna od 07.02.2016)
Hodina modrých slonů (Damúza) (Nová scéna od 16.02.2020)
Momotaró (Damúza) (Nová scéna od 25.03.2018)
Dětská opera Praha
Miniopery (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 02.05.2010)
Opera nás baví – Slavné operní domy (Stavovské divadlo od 04.01.2020)
Opera nás baví – Putování hudební Prahou II. (Stavovské divadlo od 09.11.2019)
Opera nás baví – Hans Krása (Stavovské divadlo od 13.10.2019)
Opera nás baví – Don Juan (Stavovské divadlo od 15.09.2019)
O Smolíčkovi (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 16.12.2019)
Česká mše vánoční (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 22.12.2019 do 22.12.2019)
Divadlo KAKÁ
Vánoční příběh (Divadlo KAKÁ) (Nová scéna od 08.12.2019)
Divadlo U Staré herečky
Mauglí (Divadlo U Staré herečky) (Nová scéna od 03.11.2019)
Chorea Bohemica
Vánoce s Choreou (Chorea Bohemica) (Stavovské divadlo od 22.12.2019 do 23.12.2019)
Korejský národní balet
Forgotten Land – Zapomenutá země (Korejský národní balet) (Národní divadlo od 13.11.2019 do 15.11.2019)
Kühnův dětský sbor
Vánoční koncert Kühnova dětského sboru (2019) (Stavovské divadlo od 21.12.2019 do 21.12.2019)
Neudáno
Studentská Thálie (Nová scéna od 05.01.2020 do 05.01.2020)
Ceny Thálie 2019 (Národní divadlo od 05.10.2019 do 05.10.2019)
Ceny Paměti národa (2019) (Národní divadlo od 17.11.2019 do 17.11.2019)
Máj (420PEOPLE) (Nová scéna od 19.03.2012)
Ceny Ministerstva kultury ČR (2019) (Nová scéna od 20.10.2019 do 20.10.2019)
Bohemia Sekt Trophée (2019) (Nová scéna od 22.10.2019 do 22.10.2019)
Prague Shakespeare Company
Richard III. (Prague Shakespeare Company) (Stavovské divadlo od 03.09.2016)
Hamlet (Prague Shakespeare Company) (Stavovské divadlo od 13.03.2019)
An Iliad (Prague Shakespeare Company) (Stavovské divadlo od 24.01.2018)
Slovenské národní divadlo Bratislava
Dnes večer nehráme (Slovenské národní divadlo Bratislava) (Nová scéna od 26.11.2019 do 26.11.2019)