Popis
Program:
1. jednání
Pohádková víla: A. Anderson (Hobby ročník)
1. FERDA MRAVENEC
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Beruška: A. J. Paulová / V. Lukášová (Hobby ročník); Ferda: M. Horká (Hobby ročník); Mravenci: E. Maxová, J. Vejdělková / M. Helmová, I. Skálová / A. Jandová, M. Štrossová / B. Zurynková, A. D. Kovac / S. Šleglová, P. A. Flanagan, A.Mazák / O. Klen, L. Hovorková / E. L. Rozkovcová, B. Šprynarová / S. S. Málková, A. Boucníková / A. Barbora, M. Melničuk / Ch. A. Hassmannová, N. Hinová / M. M. Kulíková (1. ročník)
2. PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Princezna Lada: A. Janečková (Hobby); Kuchtíci: T. Dolejší, E. Janečková, S. Kadlecová, A. Musilová, E. M. Platilová, J. Potužníková, M. Pinkevych, N. Schultes, K. Šleglová, K. Terdik, A. Yuditskaya (5.a ročník)
3. ČERT A KÁČA
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Káči: L. Žaloudková / S. Culbertson, N. Budaiová / M. Kopřivová, M. Štindlová / V. Vatková, K. Hoblíková / V. Korkina, K. Novotná, N. Črepová, B. Tikalová / O. Zhang, V. Osipová; Čerti: S. Macák, J. Krejčí, B. Palacka, T. V. Holt, N. Obata, E. Obata, Petr Voplatek, E. B. Kamula; Karty sólo: E. Haisová / E. Doležalová; Karty: L. Hošková, S. Ghandi, A. M. Blatná, M. Pelikán, E. Nováková, M. Hauptmanová, E. Šprynarová (3. a 5.b ročník)
4. ČERVENÁ KARKULKA
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Karkulka: E. Zemanová / J. Lukášová; Vlk: Ch. D. Watkins; Stromy: H. Horká, N. E. Hranická, D. Ides, A. Ježová, D. Ottomanská, S. I. Panova, S. Porkert, E. Svobodová (4. ročník)
5. PEJSEK A KOČIČKA
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Pejsek: N. Obata / E. Obata; Kočička: S. Peštová / M. Břízová; Kočičky: K. Bílková, J. Wiesnerová, M. Sochorcová, K. Shigematsu, D. Lazareva, S. I. Kocourková, N. Kubálková, E. Nováčková, K. Buršíková, K. Hovorková / V. Machátová (2. ročník)
6. PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: Jeníček: P. A. Flanagan / A. Mazák (1. ročník); Mařenka: A. Jandová / A. D. Kovac (1. ročník); Čarodějnice: M. Husáková, A. Janečková, A. J. Paulová, M. Horká, V. Lukášová (Hobby ročník)
7. FINÁLE:
Choreografie: Monika Kysilová, Jana Jodasová, Pavla Zusková; Hudba: Léo Delibes (Coppélia)
TANČÍ: všichni
--- přestávka ---
2. jednání
Pohádková víla: A. Anderson (Hobby ročník); 2 chlapci: J. Krejčí, S. Macák (3. ročník)
8. RUSKO
Choreografie: Oleksandr Kysil; Hudba: Jen počkej, zajíci (mix)
TANČÍ: J. Krejčí, S. Macák, Petr Voplatek, Ch. D. Watkins, B. Palacka, T. V. Holt, E. B. Kamula, N. Obata, E. Obata (2., 3., 4. ročník)
9. SICÍLIE
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Paris Perisinakis (Tarantella Siciliana Mandolin)
TANČÍ: K. Hegrová, L. Kroupová, D. Prikhodko, E. Nováčková / S. I. Kocourková, S. Peštová, M. Břízová, V. Machátová, N. Kubálková, M. Sochorcová, D. Lazareva, J. Wiesnerová, K. Hovorková, K. Bílková / K. Shigematsu, K. Buršíková (2. ročník)
10. AFRIKA
Choreografie: Matěj Šust; Hudba: African Rhythms (Oneness Of Juju) – hudební úprava: M. Šust
TANČÍ: Šaman: A. Prunnerová / Z. Pikalová; Pomocníci šamana: M. Pinkevych, J. Potužníková; Sbor: T. Dolejší, E. Janečková, S. Kadlecová, A. Musilová, L. Pánková, E. M. Platilová, A. Yuditskaya, K. Terdik, K. Šleglová, N. Schultes (5.a ročník)
11. FRANCIE
Choreografie: Zuzana Šimáková; Hudba: Indila (Derniere danse – album Mini World)
TANČÍ: A. Anderson, M. Horká, M. Husáková, A. Janečková, V. Lukášová, A. J. Paulová (Hobby ročník)
12. ČECHY
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Karmína (U kláštera pole – album Staré české písně a tance)
TANČÍ: Sóla: N. Budaiová / M. Kopřivová, K. Hoblíková / V. Vatková, J. Krejčí / S. Macák, T. V. Holt / B. Palacka; Sbor: S. Culbertson, V. Osipová / A. Štaidlová, B. Tikalová / S. Shuvalová, V. Korkina, K. Novotná, L. Žaloudková, N. Črepová, O. Zhang / A. Karbanová, V. Vatková / B. Vokrojová, M. Štindlová / N. Plachá
13. MEXIKO
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Antonio Banderas (Canción del Mariachi z filmu Desperado)
TANČÍ: Sólo: J. Lukášová / S. Porkert, E. Zemanová / N. E. Hranická; Sbor: H. Horká, N. E. Hranická / E. Zemanová, D. Ides, A. Ježová, D. Ottomanská, S. I. Panova, S. Porkert / J. Lukášová, E. Svobodová
14. KELTOVÉ
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Dead Can Dance (Saltarello)
TANČÍ: Sólo: E. Haisová / E. Nováková, E. Doležalová, A. M. Blatná, E. Šprynarová / M. Hauptmanová; Sbor: A. Štaidlová / A. Karbanová, B. Vokrojová, S. Ghandi, N. Plachá / S. Shuvalová, L. Hošková, M. Pelikán (5.b ročník)
15. RAKOUSKO
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Johann Strauss st. (Radeckého pochod)
TANČÍ: B. Šprynarová, A. Boucníková, O. Klen, A. Mazák, J. Vejdělková, I. Skálová / N. Hinová, B. Zurynková / M. Melničuk, M. M. Kulíková / E. Maxová, A. D. Kovac, L. Hovorková / E. Rozkovcová, S. Šleglová / Ch. A. Hassmannová, M. Helmová, M. Štrossová / S. S. Málková, A. Jandová, A. Barbora, P. A. Flanagan (1. ročník)
16. ČÍNA
Choreografie: Monika Kysilová; Hudba: Beauty Song Dance (z filmu House of Flying Daggers / Klan létajících dýk)
TANČÍ: A. Anderson (Hobby ročník), D. Prikhodko, K. Hegrová, K. Buršíková, M. Břízová / S. Peštová, S. I. Kocourková / N. Kubálková, K. Hovorková, E. Nováčková, L. Kroupová, V. Machátová, K. Shigematsu / K. Bílková (2. ročník)
17. DIVOKÝ ZÁPAD
Choreografie: Zuzana Šimáková; Hudba: Ennio Morricone (The Good, the Bad and the Ugly ze stejnojmenného filmu), Tam v horách (z filmu Vinnetou)
TANČÍ: Indiáni: S. Macák, Ch. D. Watkins, T. V. Holt, N. Obata, E. Obata; Kovbojové: J. Krejčí, B. Palacka, E. B. Kamula, P. Voplatek (2., 3., 4. ročník)
18. SAINT TROPEZ
Choreografie: Lenka Hrabovská; Hudba: Dou-liou Dou-liou Saint Tropez (z filmu Četník ze Saint Tropez)
TANČÍ: T. Dolejší, E. Janečková, S. Kadlecová, A. Musilová, L. Pánková, Z. Pikalová, E. M. Platilová, J. Potužníková, A. Prunnerová, M. Pinkevych, N. Schultes, K. Šleglová, K. Terdik, A. Yuditskaya
19. SLOVENSKO
Choreografie: Lenka Hrabovská; Hudba: Kristína (Na bieleho koňa z filmu Johankino tajomstvo)
TANČÍ: Sólo: E. Svobodová, S. Porkert, H. Horká, J. Lukášová, D. Ottomanská, E. Zemanová, A. Ježová, S. I. Panova, N. E. Hranická, D. Ides (4. ročník)
20. ŘECKO
Choreografie: Pavla Zusková; Hudba: Zorbas: The Very Best of Mikis Theodorakis
TANČÍ: Sólo: E. Haisová; Sbor: K. Hoblíková / V. Korkina, L. Žaloudková / S. Culbertson, V. Osipová / K. Novotná, B. Tikalová / V. Vatková, M. Štindlová / N. Črepová, N. Budaiová / M. Kopřivová, A. M. Blatná, E. Doležalová, S. Ghandi, M. Hauptmanová, L. Hošková, E. Nováková, M. Pelikán, N. Plachá / S. Shuvalová, E. Šprynarová, A. Štaidlová / A. Karbanová, B. Vokrojová (3., 5.b ročník)
21. FINÁLE
Choreografie: Monika Kysilová, Jana Jodasová, Pavla Zusková; Hudba: Bedřich Smetana (Proč bychom se netěšili – Prodaná nevěsta)
TANČÍ: všichni