Absolventský koncert Hudební a taneční školy v Praze (Balet)
Tylovo divadlo, od 17.06.1981 do 18.06.1981 (2x)
Předloha
Svita z baletu Šípková Růženka - Petr Iljič Čajkovskij
Dlouhý, Široký a Bystrozraký - Oldřich Flosman
Obrázky z výstavy - Modest Petrovič Musorgskij
Popis
Program:

P. I. Čajkovskij: Svita z baletu Šípková Růženka (I. a III. jednání); choreografie M. Petipa, nastudování Zina Kohoutová, hudební spolupráce Arnošt Hanuš

Přestávka

Oldřich Flosman: Dlouhý, Široký a Bystrozraký (výběr ze skladeb); autor libreta a choreografie Mirka Vlášková, hudební spolupráce Bohumír Bonhard

Přestávka

M. P. Musorgskij: Obrázky z výstavy; choreografie Taťána Krištůfková, hudební spolupráce Arnošt Hanuš, Zdena Karnecká a Libuše Ládková
Absolventský koncert Hudební a taneční školy v Praze (Konzervatoř Praha).
Textové a hudební úpravy
Autor libreta : Mirka Vlášková
Inscenátoři
Role
Dlouhý (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Martin Blagoev
Jurodivý - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Šípková Růženka (Svita z baletu Šípková Růženka) : Helena Jandová
Jurodivý - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Princ (Svita z baletu Šípková Růženka) : Jiří Štark
Široký (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : B. Novák
Bystrozraký (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Jiří Štark
Jurodivý - Jurodivý (Obrázky z výstavy) : Jiří Kadlus, Michal Mikeš
Víla šeříku (Svita z baletu Šípková Růženka) : G. Tesáková, Jana Ouřadová
Kavalír (Svita z baletu Šípková Růženka) : Martin Blagoev
Princezna (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Helena Jandová
Starý zámek - Carevna (Obrázky z výstavy) : Kateřina Riedlová, Z. Nesázalová
Princ (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Petr Šimek
Starý zámek - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Čaroděj (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Jiří Kadlus
Zámecký park - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Čarodějův učeň (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Michal Mikeš
Zámecký park - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Nevolníci - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Princezny (Dlouhý, Široký a Bystrozraký) : Tereza Pokorná, G. Tesáková, Alice Martincová, Z. Mejzlíková
Nevolníci - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Kočka (Svita z baletu Šípková Růženka) : Tereza Pokorná, Z. Mejzlíková
Nevolníci - Nevolníci (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Jiří Kadlus, Michal Mikeš, Petr Beneš, B. Novák
Kocour Svita z baletu Šípková Růženka) : Jan Svoboda, Michal Mikeš
Kuřata - Chůva (Obrázky z výstavy) : Alice Martincová, P. Matějovská
Dva židé - Bohatý (Obrázky z výstavy) : Martin Blagoev
Pták (Svita z baletu Šípková Růženka) : Petr Šimek, Zdeněk Štokr
Dva židé - Chudý (Obrázky z výstavy) : Robert Kučera
Florina (Svita z baletu Šípková Růženka) : Marie Hybešová, Kateřina Riedlová
Popelka (Svita z baletu Šípková Růženka) : M. Hrnčálová, P. Matějovská
Trhovkyně - Tančí (Obrázky z výstavy) : Tereza Pokorná, G. Tesáková, Z. Mejzlíková, M. Hrnčálová, V. Majerová, R. Tejmlová
Katakomby - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Princ (Svita z baletu Šípková Růženka) : Milan Kobera, Petr Beneš
Karkulka (Svita z baletu Šípková Růženka) : Michaela Štěpánková, L. Filipská
Katakomby - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Katakomby - Mumie (Obrázky z výstavy) : Jana Ouřadová
Vlk (Svita z baletu Šípková Růženka) : David Pospíšil
Baba Jaga - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Baba Jaga - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Baba Jaga - Baba Jaga (Obrázky z výstavy) : Jarmila Marešová, G. Tesáková
Kijevská brána - Dívka (Obrázky z výstavy) : Helena Jandová, Z. Nesázalová
Kijevská brána - Chlapec (Obrázky z výstavy) : Jiří Štark, Petr Beneš
Kijevská brána - Zvoníci (Obrázky z výstavy) : Robert Kučera, Petr Šimek, Jiří Kadlus, Michal Mikeš
Spolupracovali