loading
 
 

tisknout stránku

zpět zpět

vyhledat vyhledat

    Neuveden

     

    Je autorem titulů:

    (S)witch Lake (Balet)
    ... a ještě Silvestr ´89 (Ostatní)
    ?? (Balet)
    25 let Revolver Revue (Ostatní)
    35. výročí Pražského komorního baletu (Balet)
    420PEOPLE (Balet)
    420PEOPLE & Berg (Ostatní)
    420PEOPLE & Kidd Pivot Frankfurt RM (Ostatní)
    420PEOPLE: Closed/Zavřeno (Balet)
    6/2 člověka (Balet)
    60 let Laterny magiky (Ostatní)
    A Little Extreme (Balet)
    A Little Touch of The Last Extreme (Balet)
    A Small Hour Ago (Balet)
    A tančím dál (Ostatní)
    Absinth (Ostatní)
    Absolvenstské představení TCP (Balet)
    Absolventské představení (Balet)
    Absolventské představení 2017 (Balet)
    Absolventské představení 2018 (TCP) (Balet)
    Absolventské představení 2018 Taneční konzervatoře hl. m. Prahy (Balet)
    Absolventský koncert 2019 (Balet)
    Absolventský večer (Balet)
    Aby nás Pán Bůh miloval (Ostatní)
    Adam Plachetka a jeho hosté (Ostatní)
    Adventní koncert (Koncert)
    Adventní koncert 2011 (Koncert)
    Adventní koncert 2012 (Koncert)
    Affordance (Ostatní)
    Ach ty Volho má, Volho matičko (Koncert)
    Ach, Bože, kam se podíti? (Ostatní)
    Ach, Jano, Jano (Ostatní)
    Ach, ty široká stepi (Koncert)
    Aj Dunaj, syn Ivanovič! (Koncert)
    Aj hory (Koncert)
    Álbum Familiar (Balet)
    Alexandrovův soubor písní a tanců (Ostatní)
    Alexandrovův soubor Rudého praporu písní a tanců Sovětské armády (Ostatní)
    Alois Nebel (Ostatní)
    Amen! (Balet)
    Amen! (Balet)
    Amerikana II (Balet)
    Anatomie Nové scény (Ostatní)
    Andalusiana (Balet)
    Astillero Tango (Koncert)
    Ať zní píseň jednohlasná (Koncert)
    Audio_Bio_Graf (Cais, Nikl, Smeykal, Hradil ad.) (Koncert)
    Balet Gala (Balet)
    Balet Gala 60 (Balet)
    Baletní matiné k výročí VŘSR a MČSP (Ostatní)
    Baletní přípravka Národního divadla (Balet)
    Baletní škola Jána Nemce (Balet)
    Baletní večer sovětských umělců (Ostatní)
    Baletománie (Balet)
    Ballabile (Balet)
    Ballet & Fashion (Balet)
    Ballet Classique (Balet)
    Ballet Hommes Fatals (Balet)
    Bára Basiková zpívá pro Mathildu (Koncert)
    Barber Osgerby on Stage (Ostatní)
    Barevný život (Benefice Blanky Bohdanové) (Činohra)
    BaroTango (Balet)
    Beethoven – Berg – Wagner (Koncert)
    Bejun Mehta – operní árie G. F. Händela (Koncert)
    Benefice Vlasty Chramostové (Činohra)
    Bernský tanec (Ostatní)
    Beseda - Rinaldo (Opera)
    Beseda s inscenátory - Evžen Oněgin (Opera)
    Bílé myšlenky (Balet)
    Black and Blues (Balet)
    Black and White (Balet)
    Blaze s tatíčkem v sadě zeleném, blaze s matičkou v krásném višňoví (Koncert)
    Bohemia Balet (Balet)
    Bohemia Sekt Trophée (Ostatní)
    Boj o tygra (Opera)
    Bojarská svatba (Balet)
    Bolero (Balet)
    Boubelatá bílé pleti (Koncert)
    Bouda Bondy (Činohra)
    Bože carja chrani (Koncert)
    Brel - Vysockij - Kryl (Sólo pro tři) (Balet)
    Brodskij / Baryšnikov (Ostatní)
    Bubeníček and friends (Balet)
    Bubeníček World Ballet Tour 2011 (Balet)
    Bujenek (Ostatní)
    Burza mladých zpěváků (Ostatní)
    Býlí (Ostatní)
    Byli jsme v Moskvě (Koncert)
    Bývali Čechové (Ostatní)
    Cacti (Balet)
    Caesar musí zemřít (filmová produkce) (Ostatní)
    Camoufl•AGE (Balet)
    Carmen (Balet)
    Carmen - ou La tragédie de Don José (Balet)
    Carmen ou La tragédie de Don José (Balet)
    Casanova (Ostatní)
    Cena Ď (Ostatní)
    Cena Marka Ravenhilla (Ostatní)
    Ceny Alfréda Radoka (Ostatní)
    Ceny Ministerstva kultury ČR (Ostatní)
    Ceny Thálie (Ostatní)
    Cesta (Balet)
    Cesta k tanci (Koncert)
    Cesta ke štěstí (Ostatní)
    Cesta kolem světa (Ostatní)
    Ci ne dudka moja, uch já! (Koncert)
    Ciant (Ostatní)
    Cikánské kořeny/í (Opera)
    Cikánský tábor (Balet)
    Cirko Aereo (Ostatní)
    Cocktail 008 (Ostatní)
    Cocktail 012 – The best of (Ostatní)
    Code 58.08 (Ostatní)
    Come see comme ca (Balet)
    Compagnie Zappala Danza (Ostatní)
    Concertante (Balet)
    Constanza Macras, Dorky Park: Open For Everything (Ostatní)
    Coppelia - divertissement (Balet)
    Cor Perdut (Balet)
    Cube (Ostatní)
    Cumbia (Balet)
    Cvičení závodního družstva gymnastického před odjezdem do Lille (Ostatní)
    Czech Grand Design (Ostatní)
    Čajkovskij (Balet)
    Čardáš (Balet)
    Čarodějův učeň / Krabat (Balet)
    Čechomor (Koncert)
    Černobrvý mládenec, udatný (Koncert)
    Červená Karkulka (Opera)
    České a slovenské lidové tance (Ostatní)
    České písně (Ostatní)
    České sekretářky (Činohra)
    Československá a sovětská hymna (Ostatní)
    Český slavík (Ostatní)
    Čím lidé žijí: Televizní zpracování opery Bohuslava Martinů (Ostatní)
    Čínský žonglér (Ostatní)
    Čtení vánočních textů (Ostatní)
    Čuvil, moj čuvil (Koncert)
    D.M.J. 1953–1977 (Balet)
    Dál po matičce Volze (Koncert)
    Dáma s kaméliemi (Balet)
    Dan Bárta – koncert (Koncert)
    Dance at the Crossroads (Balet)
    Dance Laboratory (Balet)
    Dancer Sergei Polunin Live! (Ostatní)
    Dantzas Donostia (Balet)
    Daria Klimentová – Balet Gala (Balet)
    Darování meče (opera kchun-čchü) (Ostatní)
    De Sade (Činohra)
    Déja vu (Balet)
    Deka pod dekou (Balet)
    DekkaDancers (Balet)
    Den české státnosti (Ostatní)
    Deset malých černoušků (Činohra)
    Desing Blog (Ostatní)
    Dešťová víla (Činohra)
    Detektiv Lupa a tajemná věž (Ostatní)
    Děti dětem (Opera)
    Děti zpívají Praze a Mnichovu (Koncert)
    Dětské taneční hry (Ostatní)
    Dětský festival Pearls of Europe (Ostatní)
    Děvčátko se sirkami (Balet)
    Dialogy Karmelitek (Opera)
    Dianin lov (Balet)
    Dido a Aeneas (Opera)
    Dilmano Dilbero (Ostatní)
    Divadlo Svoboda (Ostatní)
    Divoška (Ostatní)
    Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Ostatní)
    Dobře tak, že je smrt na světě (Činohra)
    Dona stála u vrátek (Ostatní)
    Dopis presidentu republiky (Ostatní)
    Doplňky (Balet)
    Dostojno jest (Ostatní)
    Dračí tanec (čínský lidový tanec) (Ostatní)
    Drahý Diego (Činohra)
    Dueto na čeng a er-chu: Večerní píseň na rybářské loďce (Opera)
    Dům Bernardy Alby (Balet)
    Důvěrná místa (Balet)
    Dva světy / Jeden svět (Balet)
    Dybbuk (Činohra)
    Dýňový démon (Ostatní)
    Dženda (Ostatní)
    Džezový koncert orchestru činohry Národního divadla (Koncert)
    Egyptské noci (Cairo Ballet Company) (Balet)
    Ej lásko (Balet)
    Ej uchněm (Ostatní)
    Emotion Collection (Balet)
    Empty Title (Balet)
    Estrádní večer na počest delegátů krajské všeodborové konference (Ostatní)
    Eva Urbanová a hosté pro Kapku naděje (Koncert)
    FAMU Fest (Ostatní)
    Fancy Free (Balet)
    Fascinace Wagnerem (Koncert)
    Fata Viam Invenient (Osud si cestu najde) (Balet)
    Faust (Balet)
    Fenomén Laterna magika (Ostatní)
    Festival spisovatelů (Ostatní)
    Folklorní soubor JARO (Ostatní)
    Fotbalista roku (Ostatní)
    Free Love (Balet)
    Fresh Film Fest – slavnostní zakončení (Ostatní)
    Frída (Balet)
    Gala koncert (Koncert)
    Gala mladých (Ostatní)
    Galakoncert 2000 - Štefan Margita a jeho hosté (Koncert)
    Galakoncert Daniele de Niese (Koncert)
    Galakoncert Edity Gruberové s orchestrem Státní opery (Koncert)
    Galakoncert k 65. výročí Taneční konzervatoře hl. města Prahy (Balet)
    Galakoncert Opera 2003 (Koncert)
    Galakoncert orchestru Státní opery a sólistů (Koncert)
    Galavečer TK (Balet)
    Garfield (Ostatní)
    Gaučo - tanec argentinských pastýřů (Koncert)
    Gavrilo Princip (Činohra)
    Golem (Ostatní)
    Golem 13 (Ostatní)
    Graffiti (Ostatní)
    Grand pas de deux (Balet)
    Grand pas de quatre (Balet)
    Gudalův hodokvas (Balet)
    Guru (Balet)
    Hader hraje Hadera (Ostatní)
    Hands (Balet)
    Happening konzervatoří (Ostatní)
    Hej Slované! (Koncert)
    Hej, Todorko černooká (Ostatní)
    Helga (Opera)
    Hell on Earth (Ostatní)
    Hilarovské rozjímání (Ostatní)
    Hold spisovatelů Aloisu Jiráskovi (Ostatní)
    Holoubek (Balet)
    Honza (Koncert)
    Horehronský šorový (Ostatní)
    Houpací pohádky (Činohra)
    Hovory s... Jiřím Kyliánem (Ostatní)
    Hovory s... Katarzyna Kozielska, Ondřej Vinklát a Andrej Kajdanovskij (Ostatní)
    Hovory s... La Fille mal gardeé (Ostatní)
    Hovory s... Matějů, Kodet, SKUTR (Ostatní)
    Hovory s... Michael Corder (Ostatní)
    Hovory s... Petr Zuska (Ostatní)
    Hovory s... Radu Poklitaru, Alexander Ekman (Ostatní)
    Hovory s... Timeless (Ostatní)
    Hra kratochvilná o těch sedlácích (Činohra)
    Hra na Pygmalion (Činohra)
    Hra o Karolině na příklad mládencům a pannám (Činohra)
    Hra o prohrané velké bitvě, kterou velký vezír Mustafa Baša chtěl dobýti Vídně (Činohra)
    Hra o tom, co jest se stalo v městě Jemnici (Činohra)
    Hra s míčem (Balet)
    Hradišťan (Balet)
    Hradišťan a balet ND (Balet)
    Hučí a sténá Dněpr širý (Ostatní)
    Hudebně dramatické studio (Ostatní)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek (Koncert)
    Hudební kolovrátek – Jan Budař (Koncert)
    Hudební kolovrátek – Magdaléna Borová a Sestry sBorovy (Koncert)
    Hudební kolovrátek – Magdaléna Borová a Sestry sBorovy (Koncert)
    Hudební kolovrátek - Sestry sBorovy (Koncert)
    Human Locomotion (Ostatní)
    Hymny (Ostatní)
    Chanticleer (Koncert)
    Chodila mladinká po háječku (Koncert)
    Chongqing Acrobatic Art Troupe (Ostatní)
    Chopiniana (Balet)
    Chorál o práci a povolání (Ostatní)
    Chorea Bohemica (Ostatní)
    Chvění (Balet)
    Chytrý Makanu - suita z moldavských lidových tanců (Koncert)
    I led praská (Koncert)
    I Solisti Veneti (Koncert)
    Imprint (Balet)
    Improvizovaný mítink umělců s obecenstvem na Nové scéně (Ostatní)
    Improvizovaný mítink umělců s obecenstvem v Národním divadle (Ostatní)
    Improvizovaný mítink umělců s obecenstvem ve Smetanově divadle (Ostatní)
    In the Middle Somewhat Elevated (Balet)
    Indická umělecká skupina (Ostatní)
    Insert Incert (Balet)
    Internacionála (Ostatní)
    Interpelace (Ostatní)
    Intuition Blast (Balet)
    iOtesánek (Ostatní)
    Iva Bittová – Struny podzimu (Koncert)
    Ivan Kusnjer a jeho žáci (Koncert)
    Ivan Kusnjer, Ivan Ženatý - z díla J. B. Foerstera (Koncert)
    Jakub a obří broskev (Ostatní)
    James Kudelka – made in: Canada (Balet)
    Janošík - zbojnické tance slovenské (Ostatní)
    Jardí Tancat (Balet)
    Jazz v Opeře (Koncert)
    Je klidná noc (Ostatní)
    Jenom tanec (Činohra)
    Ježíši, slávo nejvyšší... (Ostatní)
    Jívo, jívo moje zelená (Koncert)
    Již nebudou víc ty časy (Ostatní)
    John Fiore opět v Praze (Opera)
    Joyce Moreno (Koncert)
    Jsouť v světě rozcestí mnohá... (Ostatní)
    Kafka Band: Hudebně-divadelní inscenace Amerika (Ostatní)
    Kaleidoskop (Balet)
    Kalendář roku (Ostatní)
    Kalinka, moje malinka (Koncert)
    Karel Hynek Mácha (Ostatní)
    Kašpárek v rohlíku (Ostatní)
    Kašpárek v rohlíku II. (Ostatní)
    Kauza Kafka (Balet)
    Kauza Prométheus (Balet)
    Kavkazský zajatec (Balet)
    Kdož chtěl by erbován býti... (Ostatní)
    Ke cti a chvále blahosl. Panny Marie (Činohra)
    Kermenské kolo (Ostatní)
    Kocour v botách (Opera)
    Kol´slaven náš Hospoď v Sioně (Koncert)
    Koláž z veršů českých básníků (Ostatní)
    Komarinská (Koncert)
    Komická polka (Balet)
    Komorní koncert – Hudba terezínských skladatelů (Koncert)
    Komponovaný večer (Balet)
    Komponovaný večer (Ostatní)
    Koncert (Prague Summer Nights 2018) (Koncert)
    Koncert členů činohry ND (Ostatní)
    Koncert Dětské opery Praha (Koncert)
    Koncert Jarmily Novotné (Koncert)
    Koncert k otevření sezony 2008/2009 - Maija Kovalevska (Opera)
    Koncert k otevření sezony 2009/2010 (Koncert)
    Koncert k otevření sezony 2010/2011 (Koncert)
    Koncert k výročí narození W. A. Mozarta (Koncert)
    Koncert k zahájení sezony 2017/18 (Koncert)
    Koncert Nadačního fondu Kolowrátek (Koncert)
    Koncert Nadačního fondu Mathilda (Koncert)
    Koncert Osipova státního ruského orchestru lidových nástrojů (Koncert)
    Koncert pro Mathildu 2016 (Koncert)
    Koncert s popsinger Hitoto-Yo s orchestrem Státní opery (Koncert)
    Koncert solistů a hostů (Koncert)
    Koncert sólistů opery ND k Měsíci českoslov.-sovět. přátelství (Koncert)
    Koncert Státního akademického souboru národních tanců SSSR (Koncert)
    Koncert Státního akademického velkého divadla SSSR (Koncert)
    Koncert Státního sboru národního tance SSSR (Koncert)
    Koncert Státního sboru ruských písní (Ostatní)
    Koncert Uměleckého souboru korejské mládeže (Ostatní)
    Koncert v rámci zájezdu opery ND do Moskvy (Koncert)
    Koncert v rámci zájezdu opery ND v jubilejní 75. sezoně (Koncert)
    Koncert vítězů mezinárodní soutěže Pražský pěvec (Koncert)
    Konjugace (Balet)
    Korespondence V+W (Činohra)
    Kouzelná baterka (Činohra)
    Kouzelný cirkus (Ostatní)
    Kozáka nesou (Ostatní)
    Král Jan (Činohra)
    Králové slunce (Balet)
    Kresba v písku (Balet)
    Krutá hra (Balet)
    Krutá hra (Balet)
    Krutý osud (Balet)
    Květiny a mládí (lidový tanec národa Chuej) (Ostatní)
    Kvotly v poli kvítečky (Koncert)
    Kylián – Mosty času (Balet)
    Labutí nebude... (Balet)
    Lakomec (Ostatní)
    Last Touch (Balet)
    Le bras de mer (Ostatní)
    Lecture/Performance/Demonstration: Večer s Robertem Wilsonem (Ostatní)
    Legendy magické Prahy (Ostatní)
    Lékař roku (Ostatní)
    Les bras de mer (Balet)
    Les Torreadores (Balet)
    Lesem kráčeli (Ostatní)
    Letem světem se zpěvem (Opera)
    Letní taneční workshop (Balet)
    Letní taneční workshop (Balet)
    Libuše a česká země aneb Hudební kostičky (Ostatní)
    Lidové písně - solo (Opera)
    Lidové písně slezské (Ostatní)
    Lidové tance z Čech, Moravy a Slovenska (Balet)
    Liliom (Činohra)
    Lištička (Ostatní)
    Living Kunsthalle (Ostatní)
    Los suenos de Argentina (Balet)
    Lože krvavá (Balet)
    Lyrická (Balet)
    Ma Ravan’ (Ostatní)
    Macbeth (Činohra)
    Magdalena Kožená (Koncert)
    Magdalena Kožená v Národním divadle (Koncert)
    Magdalena Kožená v Národním divadle (Opera)
    Magnesia litera (Ostatní)
    Mach a Šebestová (Činohra)
    Máj - české lidové tance (Ostatní)
    Mák (Ostatní)
    Malá mořská pohádka (Ostatní)
    Malý pán (Ostatní)
    Malý princ (Ostatní)
    Mandolinata (Balet)
    Marat - Sade (Činohra)
    Mariin sen (Balet)
    Mary Stallings – vánoční koncert (Koncert)
    Maškarní ples (Balet)
    Máte rádi Bacha? (Balet)
    Matiné Josefa Václava Sládka (Ostatní)
    Matiné ke 193. výročí narození Bedřicha Smetany (Koncert)
    Matiné ke 194. výročí narození Bedřicha Smetany (Koncert)
    Matiné ke 195. výročí narození Bedřicha Smetany (Koncert)
    Matiné na paměť padlých spisovatelů (Ostatní)
    Matiné Novákova kvarteta (Koncert)
    Matlot (Balet)
    Mazurka (Koncert)
    Mazurka (Balet)
    Medvědí princ (Ostatní)
    Mefistofeles (Opera)
    Město S´-čou (pekingská opera) (Ostatní)
    Mezi horami (Balet)
    Mezinárodní baletní soutěž (Ostatní)
    Mezinárodní týdny tance 2010 (Balet)
    Mikuláš s Revolver Revue (Ostatní)
    Mimořádné vystoupení sovětských umělců (Ostatní)
    Miniatury (Balet)
    Miniatury 2012 (Balet)
    Mirror, Mirror on the Wall... (Balet)
    Mistři italského belcanta (Opera)
    MOMO (Ostatní)
    Momotaró (Činohra)
    Montáž (Balet)
    Moonshine (Balet)
    Moravské dvojzpěvy (Opera)
    Motýlí efekt (L’Effet Papillon) (Balet)
    Mozart... a ti druzí (Opera)
    Mozartissimo (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2009 (Opera)
    Mozartovy narozeniny 2010 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2011 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2012 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2013 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2017 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2018 (Koncert)
    Mozartovy narozeniny 2019 (Koncert)
    Mraveneček a zvířátka (Opera)
    Mrtvý bod (Balet)
    Musica Bohemica (Koncert)
    Mutamorphosis (Ostatní)
    Na bílé sněhy (Koncert)
    Na hoře je kalina (Koncert)
    Námluvy - moravské lidové tance (Ostatní)
    Naprej! (Koncert)
    Národní čítanka (Činohra)
    Národní písně (Ostatní)
    Národní písně ruské (Koncert)
    Narozeniny Rádia 1 (Ostatní)
    Náš bude deň (Činohra)
    Nebyl jen Hamlet (Činohra)
    Nefňuka aneb podivuhodná dobrodružství Kristla Špána na souši a na moři (Ostatní)
    Nefritový náramek (pekingská opera) (Ostatní)
    Němý výkřik (Balet)
    Nenucený výsek (Balet)
    Nešij ti mně matičko, krásný sarafán (Koncert)
    Nevyřčené ticho (Balet)
    New Prague Dance Festival (Ostatní)
    Nežeň, Koljo, sivé stádo (Ostatní)
    Noc českých a slovenských dramatiků (Ostatní)
    Noc v Nanopolis (Ostatní)
    NordOst (Činohra)
    Nothing There (Ostatní)
    Nová krev – koncert (Ostatní)
    Nová krev – Piš hru! (Ostatní)
    Nová krev – Režisérská samota (Ostatní)
    Nová krev – Sestava (Ostatní)
    Nová krev – Sestava / Kosmos (Ostatní)
    Nová krev – Sestava 2 (Ostatní)
    Nová krev – Sestava 3 (Ostatní)
    Nová krev – sestava 5 / Best of (Ostatní)
    Nová krev – Speed dating: dramaturgové vs. kritici (Ostatní)
    Nová krev – Speed dating: ND Young vs. ND Gold (Ostatní)
    Nová krev – Speed dating: režiséři (Ostatní)
    Nová krev - Šaráda (Ostatní)
    Nová krev – Velkolepé finále (soutěžní hra) (Ostatní)
    Nová krev – Volný styl / Bez hanby jíti pražskou ulicí (Ostatní)
    Nová krev – Volný styl / Koupelna (a jiné světy) (Ostatní)
    Nová krev – Volný styl / Piš hru! Aneb Noc autorů (Ostatní)
    Nová krev – Volný styl / Žasnout a mlčet (Ostatní)
    Nová krev - Výprava (Ostatní)
    Nová krev - Zábor (Ostatní)
    Nová krev – Základní kameny (Ostatní)
    Nová krev – Živý Betlém (Ostatní)
    Novina velmi žalostná, která se stala s jednou paní, páchajíce ona cizoložství (Činohra)
    Nový začátek na Nové scéně (Balet)
    Nudno matičko (Koncert)
    Nulová gravitace (Balet)
    Nuly (Činohra)
    O Dobrině Nikitiči (Koncert)
    O krajíčku chleba (Ostatní)
    O laskavém knížeti Vladimíru a o Čurile Plenkoviči (Koncert)
    O ledové královně (Činohra)
    O princi Čekankovi (Činohra)
    O Svatoboru-bohatýru (Koncert)
    Oběť (Ostatní)
    Oběť Atoragy (Balet)
    Obrazy (Balet)
    Obrazy (Balet)
    Obrazy ze života Cecilie Valdés a její epochy (Ostatní)
    Očista (Balet)
    Od Mozarta k šansonu (Balet)
    Odd Couples (Balet)
    Odysseův návrat do vlasti (Opera)
    Odyssey (Ostatní)
    OFFprojects (Balet)
    Ogaři (Opera)
    Ohad Naharin: decadance (Balet)
    Oj dobinečko, buchni (Koncert)
    Oj chodyla dívčina berežkem (Koncert)
    Oldřich a Boženka (Opera)
    Oliver Twist (Balet)
    On the Step 2 (Ostatní)
    On we go (Balet)
    Ona to! (Koncert)
    Opera nás baví – Anglická opera (Ostatní)
    Opera nás baví – Antonín Dvořák (Ostatní)
    Opera nás baví – Barokní opera (Ostatní)
    Opera nás baví – Bedřich Smetana (Ostatní)
    Opera nás baví – Bohuslav Martinů (Ostatní)
    Opera nás baví - Bohuslav Martinů a Vítězslav Novák (Ostatní)
    Opera nás baví - Carl Orff (Ostatní)
    Opera nás baví – Do Paříže za operou (Ostatní)
    Opera nás baví – Don Juan (Ostatní)
    Opera nás baví – Francouzská opera (Ostatní)
    Opera nás baví – Gaetano Donizetti (Ostatní)
    Opera nás baví - Giacomo Puccini, Umberto Giordano (Ostatní)
    Opera nás baví – Gioachino Rossini (Ostatní)
    Opera nás baví – Giuseppe Verdi (Ostatní)
    Opera nás baví – Hans Krása (Ostatní)
    Opera nás baví – Jacques Offenbach (Ostatní)
    Opera nás baví – Jazz v opeře (Ostatní)
    Opera nás baví – Leoš Janáček (Ostatní)
    Opera nás baví - Leoš Janáček aneb Běží liška k Táboru (Ostatní)
    Opera nás baví - Ludwig van Beethoven, Carl Maria von Weber (Ostatní)
    Opera nás baví – Mozart v Praze (Ostatní)
    Opera nás baví – Německá opera (Ostatní)
    Opera nás baví – Opera v Praze (Ostatní)
    Opera nás baví – Pohádkové postavy v operách (Ostatní)
    Opera nás baví - Postavy české historie v operách (Ostatní)
    Opera nás baví – Postavy světové historie v operách (Ostatní)
    Opera nás baví – Richard Wagner (Ostatní)
    Opera nás baví – Ruská opera (Ostatní)
    Opera nás baví – S operou kolem světa (Ostatní)
    Opera nás baví – Slavné literární předlohy v opeře I. (Ostatní)
    Opera nás baví – Slavné literární předlohy v opeře II. (Ostatní)
    Opera nás baví – Verismus (Ostatní)
    Opera nás baví – Wolfgang Amadeus Mozart (Ostatní)
    Operní galakoncert (Koncert)
    Operní koncert na počest 39. výročí VŘSR (Koncert)
    Opičí král (Opera)
    Orfeus (Jiří a Otto Bubeníčkové) (Balet)
    Oslí abeceda (Opera)
    Otello (Opera)
    Otěstánek (Ostatní)
    Othello (Balet)
    Outsider (Balet)
    Outsider (Balet)
    Ovčák přemlouvá dívku (Ostatní)
    Paganini (Balet)
    Paměť národa (Ostatní)
    Paměti císaře Hadriána (Činohra)
    Partyzáni - taneční scéna z cyklu Sovětské obrázky (Koncert)
    Pas d´action (Balet)
    Pas de deux (Balet)
    Pas de deux classique (Balet)
    Pas de TCP (Balet)
    Pas seul (Balet)
    Pásmo slavných monologů Eduarda Kohouta (Ostatní)
    Pásmo sovětských písní (Koncert)
    Passo a due (Balet)
    Pasta e Basta (Balet)
    Pastýřské melodie (Ostatní)
    Pavel Šporcl (Koncert)
    Perníková chaloupka (Činohra)
    Perpetuum Jazzile (Ostatní)
    Petite Mort (Balet)
    Petr Hapka (Koncert)
    Pevnost Mu-ke (Opera)
    Pevnost na hoře Jen-tang (Opera)
    Philippe Genty (Ostatní)
    Pierot (Ostatní)
    Pieseň našej jari (Činohra)
    Piknik - baletní miniatura na italské melodie (Balet)
    Pimpinone (Opera)
    Pinocchio (Ostatní)
    Píseň ranní (Ostatní)
    Píseň večerní (Ostatní)
    Písně (Ostatní)
    Písně a tance země vycházejícího slunce - Japonsko (Ostatní)
    Písně a verše slovanských národů (Ostatní)
    Písně dcery ducha mého (Ostatní)
    Písně pro mužský sbor (Ostatní)
    Písně pro smíšený sbor (Ostatní)
    Písně pro ženský sbor (Ostatní)
    Písničky letem světem (Opera)
    Písňový dvojrecitál Evelyn Learové a Thomase Stewarta (Koncert)
    Písňový recitál Edith Mathisové (Koncert)
    Písňový recitál Evy Urbanové (Koncert)
    Písňový recitál Petera Schreiera (Koncert)
    Píšu z pekla (Činohra)
    Please the Trees (Koncert)
    Ples v Opeře 2016 (Ostatní)
    Pocta Cervantesovi (Balet)
    Pocta Jaroslavu Slavickému (Ostatní)
    Pocta Leoši Janáčkovi (Opera)
    Pocta Marii Tauberové (Koncert)
    Pocta opernímu mágovi Václavu Kašlíkovi (Ostatní)
    Pocta Petru Zuskovi (Ostatní)
    Pocta Richardu Wagnerovi (Koncert)
    Pocta Štefanu Margitovi (Ostatní)
    Pocta záchranářům (Ostatní)
    Pocta... Daria Klimentová (Ostatní)
    Pocta... Otto a Jiří Bubeníčkové (Ostatní)
    Pod sluncem tma - scénická diskuse (Ostatní)
    Podél ulice kráčí mládenec (Koncert)
    Podivuhodné cesty Julese Verna (Ostatní)
    Podkultovní zboží (Balet)
    Podzimní řeka (Opera)
    Pohádka (O zakletém princi a chytré Aničce) (Balet)
    Pohádka o Rusalce (Činohra)
    Pohádková květina (Opera)
    Pohádky z lesa (Ostatní)
    Pohostinské vystoupení varšavského representačního baletního páru (Ostatní)
    Polní mše (Balet)
    Polychrome Dances (Balet)
    Poslední oheň (Činohra)
    Postoj piekna gotubočka (Koncert)
    Povečeř, rado (Ostatní)
    Pozdrav Moskevskému uměleckému divadlu (Ostatní)
    Pozdrav práce (Živý obraz)
    Prague Ballet Gala (Balet)
    Pratur Balet Gala (Balet)
    Pražský komorní balet a hosté (Balet)
    Pražský pěvec (Koncert)
    Premiéra 2012 (Balet)
    Premiéry: Novotná / Kuneš (Ostatní)
    Program 2010 (Balet)
    Prokletý zimní mrazík (Ostatní)
    Proměny (Balet)
    Proslov - na počest IV. sjezdu katolického lidu českoslovanského. (Ostatní)
    Proslov - na počest sjezdu učitelstva slovanského (Ostatní)
    Proslov - pro dělnictvo sociálně demokratické (Ostatní)
    Proslov - v předvečer 1. května pro obě strany socialistické v Čechách (Ostatní)
    Protestní akce českých divadelníků na Nové scéně (Ostatní)
    Protestní akce českých divadelníků v Národním divadle (Ostatní)
    Protestní akce českých divadelníků ve Smetanově divadle (Ostatní)
    Prší, prší, jen se lije (Koncert)
    Průvodní slovo (Ostatní)
    První krůčky 2016 (Ostatní)
    První symfonie D-dur (Balet)
    Přednáška - Evžen Oněgin (Opera)
    Přednáška - Rinaldo (Opera)
    Předu, předu len (Ostatní)
    Přehlídka České divadlo (Činohra)
    Překlady (Činohra)
    Příběh malé Lupitiny González (Ostatní)
    Přijď, dešti nebeský! (Ostatní)
    Příkladná píseň o smrti člověka (Činohra)
    Přiletěli sokoli (Koncert)
    Rado ide! (Koncert)
    Radostný estrádní večer (Ostatní)
    Rain (Balet)
    Rasputin (Balet)
    Red Cliff (Opera)
    Reflections on the Fate of Human Forms (Balet)
    Rendez-vous (Ostatní)
    Requiem (Balet)
    Re-start 2019 (Balet)
    Richard Müller zpívá pro Mathildu (Koncert)
    Ring beze slov (Koncert)
    Rjazanský národní tanec (Ostatní)
    Rock života + Katapult LIVE (Koncert)
    Romance a arie (Ostatní)
    Romeo a Julie (literárně-choreografická kompozice) (Ostatní)
    Rooster (Balet)
    Royal Winnipeg Ballet (Balet)
    Ručejok (Ostatní)
    Rudý prapor (Koncert)
    Rusalka: Televizní zpracování opery v režii Petra Weigla (Ostatní)
    Ruská čtverylka z podmoskevské oblasti (Ostatní)
    Ruský bojarský tanec (Ostatní)
    Různé břehy (Ostatní)
    Růže (Balet)
    Rybička (Ostatní)
    Rychlé šípy (Opera)
    Řekni sýr! (Balet)
    Sám se sebou (Balet)
    Santa Says Cut It! (Balet)
    Sclavi (Balet)
    Sedmá symfonie A Dur (Balet)
    Sekretářky (Činohra)
    Sen noci svatojánské (Balet)
    Setro Kalino (Ostatní)
    Shromáždění k 30. výročí rozbití Československa fašismem (Ostatní)
    Schovám zlatý prstýnek (Koncert)
    Signor Kartáč (Opera)
    Sigrid Merx: Hrát hněv a rozhořčení: Současné trendy nizozemského divadla (Ostatní)
    Silvestr s Mozartem (Ostatní)
    Skladby slovanských národů (Ostatní)
    Sklizeň 2010 (Balet)
    Sklizeň profiscény (Ostatní)
    Sklo vyteklo z prasklé vany (Ostatní)
    Sláva! (Koncert)
    Slavnostní akademie I. celostátní spartakiády (Ostatní)
    Slavnostní akademie k II. celostátní spartakiádě (Ostatní)
    Slavnostní koncert - XXI. Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha (Koncert)
    Slavnostní koncert Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého (Koncert)
    Slavnostní koncert k 100. výročí vzniku Československa, část I. – Koncert k zahájení sezony 2018/19 (Koncert)
    Slavnostní koncert k 100. výročí vzniku Československa, část II. (Koncert)
    Slavnostní koncert k 30. výročí povstání českého lidu (Koncert)
    SLAVNOSTNÍ KONCERT K OTEVŘENÍ JUBILEJNÍ 125. SEZONY NÁRODNÍHO DIVADLA (Koncert)
    Slavnostní koncert umělců ND Vám vděčnost - úcta a trvalý dík! (Ostatní)
    Slavnostní koncert Ústřední hudby federálního ministerstva vnitra (Koncert)
    Slavnostní koncert vynikajících sovětských umělců (Koncert)
    Slavnostní koncert z díla Wolfganga Amadea Mozarta - Annette Dasch, soprán (Koncert)
    Slavnostní manifestace na oslavu 5. výročí osvobození Prahy Rudou armádou (Ostatní)
    Slavnostní matiné na počest 80. narozenin Marie Majerové (Ostatní)
    Slavnostní ocenění #laskavec (Ostatní)
    Slavnostní pohostinské vystoupení předních moskevských umělců a členů Velkého divadla v Moskvě (Koncert)
    Slavnostní premiéra (Ostatní)
    Slavnostní předání cen – MTF Zlatá Praha (Ostatní)
    Slavnostní předávání státních cen (Ostatní)
    Slavnostní představení (Balet)
    Slavnostní shromáždění k 105. výročí narození Vladimíra Iljiče Lenina (Ostatní)
    Slavnostní shromáždění k 106. výročí narození V. I. Lenina (Ostatní)
    Slavnostní shromáždění k 117. výročí narození V. I. Lenina (Ostatní)
    Slavnostní shromáždění k 80. výročí narození Klementa Gottwalda (Ostatní)
    Slavnostní shromáždění na závěr Měsíce československo-sovětského přátelství (Ostatní)
    Slavnostní schůze Ústředního akčního výboru Národní fronty (Ostatní)
    Slavnostní schůze Vlády a Národní fronty (Ostatní)
    Slavnostní večer "Vítáme vás ve staré vlasti" (Ostatní)
    Slavnostní večer k 75. výročí narození Jiřího Dimitrova a 80. výročí narození Vasila Kolarova (Ostatní)
    Slavnostní večer k 90. výročí narození Jiřího Dimitrova (Ostatní)
    Slavnostní večer k Mezinárodnímu dni studentstva (Ostatní)
    Slavnostní večer k Mezinárodnímu dni žen (Ostatní)
    Slavnostní vystoupení Státního gruzínského souboru lidových tanců (Ostatní)
    Slavnostní zasedání Ústředního akčního výboru Národní fronty (Ostatní)
    Slavnostní zasedání ústředního výboru Čs. strany socialistické (Ostatní)
    Slavnostní zasedání ÚV Svazu československo-sovětského přátelství (Ostatní)
    Slizeň 2010 (Balet)
    Slovácké Karičky (Ostatní)
    Slovácké písně (Ostatní)
    Slovanské dvojzpěvy (Balet)
    Slovanský temperament (Balet)
    Slovenské melodie (Ostatní)
    Smrt a dívka (Balet)
    Smrt a dívka (Balet)
    Smuteční shromáždění na paměť presidenta republiky Antonína Zápotockého (Ostatní)
    Sněhová královna (Balet)
    Snění (Balet)
    Soirée française - Francouzský večer (Balet)
    Sol Pico (Ostatní)
    Sólo pro nás dva (Balet)
    Someone like you (Balet)
    Sons of Sissy (Ostatní)
    Soudce všeho světa... (Ostatní)
    SPAM – Karel Gott Prager (Ostatní)
    Spasi! (Koncert)
    Spát se mi chce mladinké (Koncert)
    Spirituál kvintet (Koncert)
    Srbský tanec (Balet)
    Stabat (Balet)
    Stabat Mater (Balet)
    Stamping Ground (Balet)
    Stará městská čtverylka (Koncert)
    Stephen Duncombe: A funguje to? Efekt a vliv umění a aktivismu (Ostatní)
    Stmíváníčko (Balet)
    Stojan se vrací z Cařihradu (Ostatní)
    Struny podzimu (Koncert)
    Studentská Thálie (Ostatní)
    Studie č. 2 (Tanec pro eféba) (Balet)
    Studio Oáza (Ostatní)
    Suita v bílém (Balet)
    Sůl nad zlato (Ostatní)
    Superkluk (Ostatní)
    Svatební tanec (Ostatní)
    Svěcení jara (Balet)
    Světová operní soutěž Plácida Dominga Operalia (Ostatní)
    Svítilny a květinové bubny (čínský lidový tanec) (Ostatní)
    Šibeničky (Balet)
    Škola pro klauny (Ostatní)
    Školní dívčí revoluce (Opera)
    Šopské choro (Ostatní)
    Španělské tance: Farucca (Ostatní)
    Štefan Margita a jeho hosté (Koncert)
    Štefan Margita Gala 60 (Koncert)
    Šumí Marica (Koncert)
    Tančírna (Činohra)
    Tančírna (Balet)
    Tanec lotosových květů (Opera)
    Tanec pávů (tchajský lidový tanec) (Ostatní)
    Tanec radosti (Ostatní)
    Tanec s bubny (Opera)
    Tanec španělský (Balet)
    Tanec v Boudě (Balet)
    Taneční kontrasty (Balet)
    Taneční konzervatoř Ivo Váni Psoty (Balet)
    Taneční mládí (Balet)
    Taneční prolog (Balet)
    Taneční rozmanitosti (Balet)
    Taneční variace (Balet)
    Taneční večer Lídy Myšákové - Debussy a Ravel v tanci (Ostatní)
    Tanečnice a loupežnice (Balet)
    Tango (Ostatní)
    Tarantella (Balet)
    Tatarský národní tanec (Ostatní)
    TCP Gala (Balet)
    The Best of (Balet)
    The Best Of (Koncert)
    The New 45 (Balet)
    The Timekeepers (Činohra)
    Theme and Variations (Balet)
    This is not a kiss! (Balet)
    Three Loves (Balet)
    Through Nana’s Eyes (Balet)
    Timeless (Balet)
    TimINg (Balet)
    TinCanCompany (Ostatní)
    Tisíc a jedna noc (Činohra)
    Tisíc devětset čtrnáct (1914) (Činohra)
    Tisíc devětset šedesát devět (1969) - doba ledová (scénické čtení) (Činohra)
    Tobogan (Ostatní)
    Tóny těla (Balet)
    Trah Tararach (Koncert)
    Trenčianské spevy (Ostatní)
    Tryzna na paměť národního umělce Československa Josefa Hory (Ostatní)
    Třetí premiéra Československého souboru písní a tanců (Ostatní)
    Tři bratři (Ostatní)
    Tři cesty (Ostatní)
    Tři životy – Benefice Vlasty Chramostové (Činohra)
    Třicet let svobody (Koncert)
    Tříkrálový koncert (Koncert)
    Tříkrálový koncert 2011 (Koncert)
    Turnaj krále Karla (Ostatní)
    Ty si moj (Koncert)
    Tygr, ten jest přeukrutné zvíře (Činohra)
    Tygří údolí (pekingská opera) (Ostatní)
    U našich vrat pěkný plot (Koncert)
    Ukolébavka z Komenského Informatoria (Ostatní)
    Umírající labuť (Ostatní)
    Under the Peel (Balet)
    Útěk (Ostatní)
    Už žádné slzy (Balet)
    V dobrém jsme se sešli (Ostatní)
    V mlhách (Balet)
    V zahradě zapěli dva slavíci (Ostatní)
    Václav Neckář zpívá pro Mathildu (Ostatní)
    Valašské hry (Ostatní)
    Valašské lidové písně s cymbálovou muzikou (Ostatní)
    Valašské tance (Ostatní)
    Valčík (Balet)
    Valmont (Balet)
    Valse Ballabile (Balet)
    Vaňka Taňku miloval (Koncert)
    Vánoce pana Sovy (Činohra)
    Vánoční arabeska (Balet)
    Vánoční koncert (Koncert)
    Vánoční koncert Kühnova dětského sboru (Koncert)
    Vánoční koncert Státní opery (Koncert)
    Vánoční romance (Opera)
    Varhanní matiné (Koncert)
    Včera večer poštou ranní (Ostatní)
    Ve jméno Krista doufáme... (Ostatní)
    Večer Aurapontu (Ostatní)
    Večer Československého sboru národních písní a tanců (Ostatní)
    Večer Československého svazu mládeže (Ostatní)
    Večer českých choregrafů (Balet)
    Večer evropských choreografů (Balet)
    Večer k narozeninám Luboše Sluky (Koncert)
    Večer komorního tance (Balet)
    Večer s umělci ND (Ostatní)
    Večer sólistů baletu Velkého divadla v Moskvě (Koncert)
    Večer současné choreografie (Balet)
    Večer sovětských laureátů ze světového festivalu mládeže a studentstva v Budapešti (Ostatní)
    Večer tanečních a hudebních umělců z Indonesie (Ostatní)
    Večerní červánky (Koncert)
    Velbloud, ryba, slepice aneb Námořnická historie (Ostatní)
    Velikonoční koncert (Koncert)
    Velikonoční koncert 2001 (Koncert)
    Velikonoční koncert 2012 (Koncert)
    Velké ballabile (Balet)
    Velkopáteční koncert (Koncert)
    Venkovská husička (Koncert)
    Verchovino (Ostatní)
    Verrücktes Blut (Ostatní)
    Verše (Ostatní)
    Vertigo (Balet)
    Veta za vetu (Opera)
    Vidím, nevidím (Ostatní)
    Violeta Urmana, písňový recitál (Koncert)
    Visegrad Gipsy Mania (Ostatní)
    Vítej na světě (Balet)
    Vítězství bude naše (Ostatní)
    Vivat opereta! (Opereta)
    Vivica Genaux a Collegium 1714 (Koncert)
    Vo luzi travička vyrustala (Koncert)
    Vojtěch Dyk – koncert (Koncert)
    Vrať mi milá, vrať mi ten dar (Koncert)
    Však já zlato uschovám (Koncert)
    Však světla nechte plát... (Činohra)
    Všechny hudby světa live (Ostatní)
    Vung bien gioi (Činohra)
    Vyhrazeno pro Ústřední výbor Československého svazu mládeže (Ostatní)
    Vyhrazeno Ústřednímu akčnímu výboru Národní fronty (Ostatní)
    Vystoupení Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého (Ostatní)
    Vystoupení Artistické skupiny čínských umělců (Ostatní)
    Vystoupení Československého souboru písní a tanců (Ostatní)
    Vystoupení Československého státního souboru písní a tanců (Ostatní)
    Vystoupení k 10. výročí osvobození Rudou armádou (Ostatní)
    Vystoupení Korejské umělecké skupiny (Ostatní)
    Vystoupení nejlepších souborů a solistů, účastníků Svět. fest. mládeže a XIX.Jiráskova Hronova I. (Ostatní)
    Vystoupení nejlepších souborů a solistů, účastníků Svět.fest.mládeže a XIX.Jir.Hronova II. (Ostatní)
    Vystoupení solistů baletu Velkého divadla v Moskvě (Ostatní)
    Vystoupení uměleckého souboru mládeže lidové republiky čínské (Ostatní)
    Vzkolébal se Don (Koncert)
    Vzpomínka na dobu, v níž jednota Sokol vznikla (Ostatní)
    Vzpomínkový večer na paměť 26. výročí úmrtí V. I. Lenina (Ostatní)
    Wagner–Korngold–Zemlinsky (Koncert)
    Wals Bohemienne (Balet)
    Way Out (Balet)
    Ways 03 (Balet)
    Wolfgang, bitte... (Balet)
    Women of Will (Činohra)
    Yulunga (Balet)
    Z mrtvého domu (Opera)
    Z tajného deníku Smolíčka Pé (Ostatní)
    Zahrada (Ostatní)
    Zaječí tanec (Ostatní)
    Zakarpatská suita (Ostatní)
    Zapomenuté světlo (Činohra)
    Zasedání Ústředního akčního výboru Národní fronty (Ostatní)
    Zasedání Ústředního výboru Národní fronty (Ostatní)
    Záskok (Balet)
    Závod ke dnu (ekonomický duel) (Ostatní)
    Zbojnický oheň (Balet)
    Zemplínské karičky (Ostatní)
    Zkrocení zlé ženy (Balet)
    Zlatovláska - podle M. D. Rettigové (Ostatní)
    Zlín v Praze (Ostatní)
    Zlomené sny (fragment) (Balet)
    Zpovědi beze slov (Balet)
    Ztracené iluze (Balet)
    Zvoník z Notre Dame (Balet)
    Že´s mne, mámo, sedlákovi nedala (Koncert)
    Žena za kultem (Balet)
    Ženu svou bije muž (Koncert)
    Židle (Činohra)
    Život ’90 (Ostatní)
    Žloutnoucí les (Ostatní)

    Textové a hudební úpravy:

    Cikán premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Frou-Frou premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Maškarní ples premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1883/1884 - hudba
    Řemeslnická merenda premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Vojsko v dívčím ústavě premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Židovka premiéra: sezona 1883/1884 - překlad
    Lucie premiéra: sezona 1884/1885 - překlad
    Ve zdraví nemocný premiéra: sezona 1885/1886 - hudba
    Fromont ml. a Risler st. premiéra: sezona 1886/1887 - překlad
    Fromont ml. a Risler st. premiéra: sezona 1888/1889 - překlad
    Orfeus v podsvětí premiéra: sezona 1888/1889 - překlad
    Ravuggiollo, loupežník Apeninský premiéra: sezona 1888/1889 - hudba
    Dora premiéra: sezona 1889/1890 - překlad
    Carův kurýr premiéra: sezona 1892/1893 - překlad
    Český dobrovolník a francouzská selka premiéra: sezona 1892/1893 - hudba
    Frou-Frou premiéra: sezona 1894/1895 - překlad
    Velké ballabile premiéra: sezona 1894/1895 - autor libreta
    Jan Výrava premiéra: sezona 1895/1896 - hudba
    Jen mimochodem premiéra: sezona 1895/1896 - překlad
    Maškarní ples premiéra: sezona 1895/1896 - překlad
    Májová noc premiéra: sezona 1896/1897 - autor libreta
    Carův kurýr premiéra: sezona 1897/1898 - překlad
    Lucie premiéra: sezona 1897/1898 - překlad
    Bezectní premiéra: sezona 1898/1899 - překlad
    Lucie premiéra: sezona 1899/1900 - překlad
    Zjevy duší (Přízraky) premiéra: sezona 1899/1900 - autor libreta
    Dafnis a Chloë premiéra: sezona 1900/1901 - autor libreta
    Pokračování premiéra: sezona 1900/1901 - překlad
    Carův kurýr premiéra: sezona 1903/1904 - překlad
    Louskáček premiéra: sezona 1908/1909 - autor libreta
    Odjinud premiéra: sezona 1908/1909 - překlad, překlad
    Faust premiéra: sezona 1909/1910 - hudba
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1909/1910 - hudba
    Mozartův večer premiéra: sezona 1915/1916 - hudba
    České vlastenské divadlo premiéra: sezona 1917/1918 - úprava, překlad
    Záhuba rodu Přemyslovců premiéra: sezona 1921/1922 - úprava
    Večer Rabindranatha Tagora premiéra: sezona 1923/1924 - překlad, hudba, překlad, hudba
    Car a tesař premiéra: sezona 1924/1925 - překlad
    Večer O´Neilla premiéra: sezona 1924/1925 - hudba
    Nikotina premiéra: sezona 1929/1930 - autor libreta
    Signorina Gioventu (Slečna Mladost) premiéra: sezona 1929/1930 - autor libreta
    Beatrys premiéra: sezona 1930/1931 - autor libreta
    Uspavač premiéra: sezona 1931/1932 - autor libreta
    Pulcinella premiéra: sezona 1933/1934 - autor libreta
    Mazepa premiéra: sezona 1934/1935 - autor libreta
    Hry o Marii premiéra: sezona 1935/1936 - autor libreta
    Koštana premiéra: sezona 1935/1936 - autor libreta
    Nikotina premiéra: sezona 1936/1937 - autor libreta
    Signorina Gioventu (Slečna Mladost) premiéra: sezona 1936/1937 - autor libreta
    Naši furianti premiéra: sezona 1937/1938 - hudba
    Hoši, dívky a psi premiéra: sezona 1939/1940 - úprava
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1945/1946 - úprava
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1946/1947 - autor libreta
    Komedianti premiéra: sezona 1948/1949 - překlad
    Nikotina premiéra: sezona 1948/1949 - autor libreta
    Tosca premiéra: sezona 1948/1949 - překlad
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1953/1954 - autor libreta
    Život a dílo A. P. Čechova premiéra: sezona 1959/1960 - překlad
    Náměsíčná premiéra: sezona 1962/1963 - úprava
    Hry o Marii premiéra: sezona 1968/1969 - autor libreta, autor libreta
    Signorina Gioventu premiéra: sezona 1969/1970 - autor libreta
    Polovecké tance premiéra: sezona 1972/1973 - autor libreta, autor libreta
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 1973/1974 - překlad
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1973/1974 - překlad
    Návraty ke krásám premiéra: sezona 1978/1979 - námět, autor libreta, autor libreta
    Bílá nemoc premiéra: sezona 1979/1980 - hudba
    Čas člověka premiéra: sezona 1979/1980 - autor libreta
    Tosca premiéra: sezona 1980/1981 - překlad
    La traviata premiéra: sezona 1982/1983 - úprava, překlad
    Madama Butterfly premiéra: sezona 1984/1985 - překlad
    Výnosné místo premiéra: sezona 1984/1985 - úprava
    Trubadúr premiéra: sezona 1985/1986 - překlad, úprava
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1986/1987 - úprava
    Rigoletto premiéra: sezona 1987/1988 - překlad
    Hry o Marii premiéra: sezona 1990/1991 - autor libreta
    Tančírna premiéra: sezona 1990/1991 - námět
    Libuše premiéra: sezona 1994/1995 - nastudování sboru
    Weselohry premiéra: sezona 1994/1995 - hudba, hudba
    Carmen ou La tragédie de Don José premiéra: sezona 1996/1997 - autor libreta
    Labutí jezero premiéra: sezona 1996/1997 - úprava
    Šílenství a vášeň premiéra: sezona 1996/1997 - autor libreta, autor libreta
    La traviata premiéra: sezona 1997/1998 - nastudování sboru
    Rusalka premiéra: sezona 1998/1999 - nastudování sboru
    Dítě a kouzla / Sinfonietta premiéra: sezona 2000/2001 - hudba, autor libreta
    Pocta Jiřímu Kyliánovi premiéra: sezona 2001/2002 - hudba
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 2002/2003 - nastudování sboru
    Zpráva pro Akademii / Bertram a Mescalinda premiéra: sezona 2002/2003 - autor libreta
    Čert a Káča premiéra: sezona 2003/2004 - nastudování sboru
    Giselle premiéra: sezona 2003/2004 - autor libreta
    Česká baletní symfonie premiéra: sezona 2007/2008 - hudba, hudba
    Král Lear premiéra: sezona 2011/2012 - úprava
    Jedenácté přikázání aneb Mucholapka premiéra: sezona 2013/2014 - úprava textu
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 2014/2015 - nastudování sboru
    Perníková chaloupka (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - překlad

    Inscenátor:

    Komedie o kupci a nevěrné jeho ženě premiéra: sezona 1883/1884 - režie
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1883/1884 - dirigent
    Řemeslnická merenda premiéra: sezona 1883/1884 - režie
    Vojsko v dívčím ústavě premiéra: sezona 1883/1884 - dirigent
    Donna Juanita premiéra: sezona 1884/1885 - dirigent
    Svatojanské proudy premiéra: sezona 1884/1885 - choreografie
    Tance (2) premiéra: sezona 1884/1885 - choreografie
    Ve zdraví nemocný premiéra: sezona 1885/1886 - dirigent
    Divotvorný klobouk premiéra: sezona 1886/1887 - režie
    Naši furianti premiéra: sezona 1886/1887 - scéna
    Na nádraží premiéra: sezona 1887/1888 - režie
    Narenta premiéra: sezona 1887/1888 - kostýmy
    Velké ballabile premiéra: sezona 1887/1888 - choreografie
    Eugenij Oněgin premiéra: sezona 1888/1889 - dirigent, choreografie
    Fantaska premiéra: sezona 1888/1889 - kostýmy
    Ravuggiollo, loupežník Apeninský premiéra: sezona 1888/1889 - dirigent
    Ďáblovy pilulky premiéra: sezona 1889/1890 - kostýmy
    Gazdina roba premiéra: sezona 1889/1890 - kostýmy
    Oidip král premiéra: sezona 1889/1890 - kostýmy
    Mam´zelle Nitouche premiéra: sezona 1890/1891 - choreografie
    Tannhäuser a zápas pěvců na Wartburce premiéra: sezona 1890/1891 - kostýmy, choreografie
    Cech písařů premiéra: sezona 1891/1892 - kostýmy
    Kmotr Fricek premiéra: sezona 1891/1892 - kostýmy
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1891/1892 - choreografie
    Coppelia premiéra: sezona 1892/1893 - kostýmy
    Český dobrovolník a francouzská selka premiéra: sezona 1892/1893 - dirigent
    Tragedie člověka premiéra: sezona 1892/1893 - kostýmy
    Manon Lescaut premiéra: sezona 1893/1894 - kostýmy
    Stoja premiéra: sezona 1893/1894 - kostýmy
    Mravenci premiéra: sezona 1894/1895 - dirigent
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1895/1896 - choreografie
    Jan Výrava premiéra: sezona 1895/1896 - dirigent
    Krištof Kolumbus premiéra: sezona 1895/1896 - kostýmy
    Domácí cvrček premiéra: sezona 1896/1897 - kostýmy
    Májová noc premiéra: sezona 1896/1897 - kostýmy
    Oficielní žena premiéra: sezona 1896/1897 - kostýmy
    Violetta premiéra: sezona 1896/1897 - choreografie
    Z dob růžového jitra premiéra: sezona 1896/1897 - kostýmy
    Day-Sin premiéra: sezona 1897/1898 - kostýmy
    Libuše premiéra: sezona 1897/1898 - choreografie
    Oficielní žena premiéra: sezona 1897/1898 - kostýmy
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1897/1898 - dirigent
    Psohlavci premiéra: sezona 1897/1898 - kostýmy, choreografie
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1898/1899 - kostýmy
    Na večer Bílé soboty premiéra: sezona 1898/1899 - kostýmy
    Bratří premiéra: sezona 1899/1900 - kostýmy
    Coppelia premiéra: sezona 1899/1900 - choreografie, dirigent
    Čert a Káča premiéra: sezona 1899/1900 - kostýmy, choreografie
    Fatinica aneb Rusové v harému premiéra: sezona 1899/1900 - dirigent, choreografie
    Mignon premiéra: sezona 1899/1900 - choreografie
    Aida premiéra: sezona 1900/1901 - choreografie
    Bartoš Tuřanský premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Byl jednou jeden král premiéra: sezona 1900/1901 - režie, dirigent
    Car a tesař premiéra: sezona 1900/1901 - dirigent, režie
    Carmen premiéra: sezona 1900/1901 - choreografie
    Dalibor premiéra: sezona 1900/1901 - scéna, kostýmy, režie, dirigent
    Maryša premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Námluvy premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Pokračování premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Rusalka premiéra: sezona 1900/1901 - choreografie
    Ustupte ženám! premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    V panském čeledníku premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Vina premiéra: sezona 1900/1901 - režie
    Židovka premiéra: sezona 1902/1903 - choreografie
    Čertova stěna premiéra: sezona 1903/1904 - choreografie
    Předehra pro orchestr premiéra: sezona 1904/1905 - dirigent
    Betlém premiéra: sezona 1905/1906 - dirigent
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1905/1906 - scéna
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1906/1907 - režie
    Braniboři v Čechách premiéra: sezona 1908/1909 - choreografie
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1908/1909 - choreografie
    Mignon premiéra: sezona 1908/1909 - choreografie
    Odjinud premiéra: sezona 1908/1909 - režie, režie
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1908/1909 - choreografie, scéna
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1909/1910 - dirigent
    Orfeus a Eurydika premiéra: sezona 1911/1912 - choreografie
    Princezna Hyacinta premiéra: sezona 1911/1912 - choreografie, režie
    Rusalka premiéra: sezona 1911/1912 - choreografie
    Sněguročka premiéra: sezona 1911/1912 - choreografie
    Aida premiéra: sezona 1912/1913 - scéna, choreografie
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1912/1913 - scéna
    Tannhäuser a zápas pěvců na Wartburce premiéra: sezona 1912/1913 - choreografie
    Královna loutek premiéra: sezona 1913/1914 - choreografie
    Libuše premiéra: sezona 1914/1915 - scéna
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1914/1915 - choreografie, režie
    Mozartův večer premiéra: sezona 1915/1916 - režie, scéna, dirigent, dirigent, choreografie, dirigent, dirigent
    Pražský flamendr premiéra: sezona 1915/1916 - scéna
    Mignon premiéra: sezona 1916/1917 - režie, choreografie
    Na starém bělidle premiéra: sezona 1916/1917 - scéna
    Piková dáma premiéra: sezona 1916/1917 - scéna, choreografie
    Coppelia premiéra: sezona 1917/1918 - režie
    České vlastenské divadlo premiéra: sezona 1917/1918 - dirigent, režie, scéna, režie, scéna, režie, scéna
    Eva premiéra: sezona 1917/1918 - choreografie
    Tři staročeské veselohry premiéra: sezona 1917/1918 - režie, režie
    Dceruška hostinského premiéra: sezona 1918/1919 - scéna
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1918/1919 - choreografie
    Matiné Českého kvarteta premiéra: sezona 1919/1920 - dirigent
    Tosca premiéra: sezona 1919/1920 - režie, scéna
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1920/1921 - choreografie
    Komedianti premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Legenda o Josefu premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Madame Butterfly premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Rigoletto premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Sedlák kavalír premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Tajemství premiéra: sezona 1921/1922 - režie
    Židovka premiéra: sezona 1921/1922 - choreografie
    Hubička premiéra: sezona 1922/1923 - režie, scéna, sbormistr
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1922/1923 - scéna
    Lohengrin premiéra: sezona 1922/1923 - režie
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1922/1923 - choreografie
    Troubadour premiéra: sezona 1922/1923 - režie
    Baron Goertz (Literární a řečnický spolek Slavie) premiéra: sezona 1923/1924 - režie
    Braniboři v Čechách premiéra: sezona 1923/1924 - choreografie
    Čertova stěna premiéra: sezona 1923/1924 - choreografie
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1923/1924 - choreografie
    Labutí jezero premiéra: sezona 1923/1924 - choreografie, režie
    Libuše premiéra: sezona 1923/1924 - choreografie
    Večer Rabindranatha Tagora premiéra: sezona 1923/1924 - režie, scéna, režie, scéna
    Car a tesař premiéra: sezona 1924/1925 - choreografie
    Královna loutek premiéra: sezona 1924/1925 - choreografie, režie
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1924/1925 - dirigent
    Hedy premiéra: sezona 1925/1926 - choreografie
    Legenda o Josefu premiéra: sezona 1925/1926 - scéna
    Carmen premiéra: sezona 1926/1927 - choreografie
    Falstaff premiéra: sezona 1926/1927 - choreografie
    Violetta premiéra: sezona 1926/1927 - režie
    Vojnarka premiéra: sezona 1926/1927 - scéna
    Werther premiéra: sezona 1926/1927 - režie
    Dimitrij premiéra: sezona 1927/1928 - choreografie
    Jakobín premiéra: sezona 1927/1928 - sbormistr
    Bratři Karamazovi premiéra: sezona 1928/1929 - choreografie
    Tvrdé palice premiéra: sezona 1928/1929 - scéna, sbormistr
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1929/1930 - režie
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1929/1930 - režie, choreografie
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 1930/1931 - scéna, choreografie
    Bohema premiéra: sezona 1931/1932 - režie
    Piková dáma premiéra: sezona 1932/1933 - režie
    Aida premiéra: sezona 1933/1934 - režie, choreografie
    V studni premiéra: sezona 1934/1935 - režie, scéna, sbormistr
    Carmen premiéra: sezona 1935/1936 - režie
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1935/1936 - režie, scéna
    Otello premiéra: sezona 1935/1936 - režie, choreografie
    Rusalka premiéra: sezona 1935/1936 - režie
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1936/1937 - režie
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1936/1937 - sbormistr
    O neviditelném městě Kitěži premiéra: sezona 1937/1938 - sbormistr
    Psohlavci premiéra: sezona 1937/1938 - režie
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1938/1939 - režie
    Italka v Alžíru premiéra: sezona 1938/1939 - režie
    Josef Kajetán Tyl premiéra: sezona 1938/1939 - dirigent
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1938/1939 - režie
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1939/1940 - scéna, choreografie
    Lohengrin premiéra: sezona 1939/1940 - režie
    Dalibor premiéra: sezona 1941/1942 - sbormistr
    Šelma sedlák premiéra: sezona 1941/1942 - sbormistr
    Bojarská svatba premiéra: sezona 1942/1943 - choreografie
    Ifigenie na Tauridě premiéra: sezona 1942/1943 - scéna
    Maryša premiéra: sezona 1942/1943 - scéna
    Soud lásky premiéra: sezona 1942/1943 - dirigent
    Léto premiéra: sezona 1943/1944 - scéna
    Naši furianti premiéra: sezona 1943/1944 - scéna
    Paličatý švec premiéra: sezona 1943/1944 - sbormistr
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1943/1944 - scéna, sbormistr
    Tartuffe premiéra: sezona 1943/1944 - scéna
    Libuše premiéra: sezona 1944/1945 - sbormistr
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Humor v literatuře, hudbě a divadle premiéra: sezona 1945/1946 - režie, režie
    Jakobín premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1945/1946 - kostýmy, sbormistr
    Messinská nevěsta premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Psohlavci premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Rusalka premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Sylfidy premiéra: sezona 1945/1946 - dirigent
    Šárka premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Tajemství premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Učitel a žák premiéra: sezona 1945/1946 - dirigent
    Zvíkovský rarášek premiéra: sezona 1945/1946 - sbormistr
    Aida premiéra: sezona 1947/1948 - sbormistr
    M. D. Rettigová premiéra: sezona 1947/1948 - dirigent
    Symfonické kolo premiéra: sezona 1947/1948 - kostýmy
    Bohema premiéra: sezona 1948/1949 - režie, kostýmy
    Malířský nápad premiéra: sezona 1948/1949 - sbormistr
    Piková dáma premiéra: sezona 1948/1949 - režie, scéna, sbormistr
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1948/1949 - sbormistr
    Tosca premiéra: sezona 1948/1949 - režie
    V studni premiéra: sezona 1948/1949 - choreografie
    V studni premiéra: sezona 1948/1949 - sbormistr
    Eva premiéra: sezona 1949/1950 - sbormistr
    Ivan Susanin premiéra: sezona 1949/1950 - sbormistr
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1949/1950 - sbormistr
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1949/1950 - dirigent
    Hubička premiéra: sezona 1950/1951 - sbormistr
    Braniboři v Čechách premiéra: sezona 1951/1952 - sbormistr
    Fidelio premiéra: sezona 1951/1952 - sbormistr
    Tvrdohlavá žena a zamilovaný školní mládenec premiéra: sezona 1951/1952 - dirigent
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1952/1953 - sbormistr
    Kníže Igor premiéra: sezona 1952/1953 - sbormistr
    Krútňava premiéra: sezona 1952/1953 - sbormistr
    Tajemství premiéra: sezona 1952/1953 - sbormistr
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1953/1954 - sbormistr
    Čertova stěna premiéra: sezona 1954/1955 - sbormistr
    Dalibor premiéra: sezona 1954/1955 - sbormistr
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1954/1955 - sbormistr
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1954/1955 - sbormistr
    Rusalka premiéra: sezona 1954/1955 - sbormistr
    Ďábelský kruh premiéra: sezona 1955/1956 - dirigent
    Don Giovanni premiéra: sezona 1955/1956 - sbormistr
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1955/1956 - sbormistr
    Plameny Paříže premiéra: sezona 1955/1956 - sbormistr
    Ruslan a Ludmila premiéra: sezona 1955/1956 - sbormistr
    Šárka premiéra: sezona 1956/1957 - sbormistr
    Don Carlos premiéra: sezona 1959/1960 - sbormistr
    Život a dílo A. P. Čechova premiéra: sezona 1959/1960 - režie, scéna
    Krútňava premiéra: sezona 1964/1965 - hudební nastudování
    Lohengrin premiéra: sezona 1964/1965 - sbormistr, hudební nastudování
    Louskáček premiéra: sezona 1964/1965 - sbormistr, sbormistr
    Viktorka premiéra: sezona 1964/1965 - kostýmy
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1964/1965 - dirigent
    Nabucco premiéra: sezona 1965/1966 - sbormistr
    Polovecké tance premiéra: sezona 1965/1966 - režie, sbormistr
    Slovanské tance č. 9 - 16 premiéra: sezona 1965/1966 - režie, kostýmy, sbormistr
    Sylfidy premiéra: sezona 1965/1966 - režie, kostýmy, sbormistr
    Šeherezáda premiéra: sezona 1965/1966 - režie, dirigent, kostýmy, sbormistr
    Turandot premiéra: sezona 1966/1967 - sbormistr
    Šumař na střeše premiéra: sezona 1967/1968 - dirigent
    Don Giovanni premiéra: sezona 1968/1969 - scéna
    Hlas života premiéra: sezona 1968/1969 - sbormistr
    Giselle premiéra: sezona 1969/1970 - dirigent, baletní mistr, baletní mistr
    Podivuhodný mandarin premiéra: sezona 1969/1970 - sbormistr
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1969/1970 - choreografie
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1970/1971 - baletní mistr, baletní mistr
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1970/1971 - baletní mistr
    Labutí jezero premiéra: sezona 1971/1972 - baletní mistr, baletní mistr
    Amfitryon premiéra: sezona 1972/1973 - dramaturgie
    Polovecké tance premiéra: sezona 1972/1973 - režie
    Šeherezáda premiéra: sezona 1972/1973 - režie
    Vliv gama paprsků na měsíčky zahradní premiéra: sezona 1972/1973 - dramaturgie
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1973/1974 - baletní mistr, baletní mistr
    Paquita premiéra: sezona 1974/1975 - dirigent, baletní mistr, režie, dirigent, scéna, kostýmy, baletní mistr, režie, dirigent, scéna, kostýmy, baletní mistr, dirigent, baletní mistr, dirigent, baletní mistr
    Stvoření světa premiéra: sezona 1974/1975 - baletní mistr
    Faunovo odpoledne premiéra: sezona 1975/1976 - baletní mistr
    Měsíc nad řekou premiéra: sezona 1975/1976 - dirigent
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1975/1976 - baletní mistr
    Spartakus premiéra: sezona 1975/1976 - baletní mistr, baletní mistr, sbormistr
    Vášeň premiéra: sezona 1975/1976 - baletní mistr
    Ferda Mravenec premiéra: sezona 1976/1977 - baletní mistr, baletní mistr
    I. smyčcový kvartet premiéra: sezona 1977/1978 - dirigent
    Mládí premiéra: sezona 1977/1978 - dirigent
    Popelka premiéra: sezona 1977/1978 - baletní mistr
    Bachčisarajská fontána premiéra: sezona 1978/1979 - baletní mistr
    Návraty ke krásám premiéra: sezona 1978/1979 - scéna, kostýmy, choreografie, dirigent, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, choreografie, dirigent, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, dirigent, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Čas člověka premiéra: sezona 1979/1980 - baletní mistr, baletní mistr, choreografie, režie, dirigent, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Les Sylphides premiéra: sezona 1980/1981 - baletní mistr
    Marná opatrnost premiéra: sezona 1980/1981 - baletní mistr
    Labutí jezero premiéra: sezona 1982/1983 - dirigent
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1982/1983 - baletní mistr, baletní mistr
    Baletní koncert premiéra: sezona 1983/1984 - choreografie, scéna, kostýmy, režie, choreografie, režie, scéna, kostýmy, nastudování, nastudování, choreografie, nastudování, režie, scéna, kostýmy
    Žvanivý slimejš premiéra: sezona 1983/1984 - choreografie
    Don Giovanni premiéra: sezona 1984/1985 - kostýmy
    Macbeth premiéra: sezona 1984/1985 - baletní mistr, baletní mistr
    Sylvie premiéra: sezona 1985/1986 - baletní mistr
    Trubadúr premiéra: sezona 1985/1986 - choreografie
    Don Quijote premiéra: sezona 1986/1987 - baletní mistr, baletní mistr
    Jennifer (Hra s ohněm) premiéra: sezona 1986/1987 - baletní mistr, baletní mistr
    Rukojmí premiéra: sezona 1986/1987 - dirigent
    La Sylphide premiéra: sezona 1987/1988 - scéna, kostýmy
    Petruška premiéra: sezona 1987/1988 - baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Pták Ohnivák premiéra: sezona 1987/1988 - baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Carmina burana premiéra: sezona 1988/1989 - baletní mistr, baletní mistr
    Catulli carmina premiéra: sezona 1988/1989 - baletní mistr, baletní mistr
    Princ Bajaja premiéra: sezona 1988/1989 - baletní mistr
    Spící krasavice premiéra: sezona 1989/1990 - baletní mistr, hudební dramaturgie
    Z nejlepšího... premiéra: sezona 1989/1990 - choreografie, režie, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, režie, baletní mistr, baletní mistr, choreografie, režie, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr
    Dáma s kaméliemi premiéra: sezona 1990/1991 - dirigent
    Kazimír a Karolína premiéra: sezona 1990/1991 - dirigent
    Tančírna premiéra: sezona 1990/1991 - choreografie, režie, hudební režie , scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, choreografie, režie, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Don Giovanni premiéra: sezona 1991/1992 - režie, hudební nastudování
    Choreografie z Nizozemí premiéra: sezona 1991/1992 - choreografie, dirigent, scéna, kostýmy, choreografie, scéna, kostýmy
    Cesty premiéra: sezona 1993/1994 - choreografie, kostýmy, choreografie, kostýmy, choreografie, kostýmy
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1993/1994 - choreografie
    Cavalleria rusticana / I Pagliacci (Sedlák kavalír / Komedianti) premiéra: sezona 1994/1995 - choreografie
    Coppélia premiéra: sezona 1994/1995 - baletní mistr
    Libuše premiéra: sezona 1994/1995 - hudební nastudování
    Sluha dvou pánů premiéra: sezona 1994/1995 - dirigent
    Weselohry premiéra: sezona 1994/1995 - režie, scéna, kostýmy, dirigent, dramaturgie, režie, scéna, kostýmy, dirigent, dramaturgie
    Amerikana premiéra: sezona 1995/1996 - choreografie, nastudování, kostýmy
    Rigoletto premiéra: sezona 1995/1996 - hudební nastudování, choreografie
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1996/1997 - hudební nastudování
    La traviata premiéra: sezona 1997/1998 - hudební nastudování
    Romance pro křídlovku premiéra: sezona 1997/1998 - dirigent
    Carmen premiéra: sezona 1998/1999 - hudební nastudování
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1999/2000 - dirigent
    Tristan und Isolde premiéra: sezona 1999/2000 - hudební nastudování
    Dítě a kouzla / Sinfonietta premiéra: sezona 2000/2001 - choreografie, scéna, kostýmy
    Amerikana II premiéra: sezona 2001/2002 - choreografie, nastudování, scéna, kostýmy, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr, baletní mistr
    Čertova stěna premiéra: sezona 2001/2002 - choreografie
    Le nozze di Figaro – Figarova svatba premiéra: sezona 2001/2002 - hudební nastudování
    Pocta Jiřímu Kyliánovi premiéra: sezona 2001/2002 - choreografie, scéna, kostýmy
    Bianca und Giuseppe oder Die Franzosen vor Nizza premiéra: sezona 2002/2003 - hudební nastudování
    Der Meergeuse (Mořský geus) premiéra: sezona 2002/2003 - hudební nastudování
    Marie Potocká premiéra: sezona 2002/2003 - hudební nastudování
    The Death of Klinghoffer (Smrt Klinghoffera) premiéra: sezona 2002/2003 - hudební nastudování
    Zpráva pro Akademii / Bertram a Mescalinda premiéra: sezona 2002/2003 - dirigent, režie, scéna, kostýmy, dramaturgie
    Nagano premiéra: sezona 2003/2004 - hudební nastudování
    Requiem premiéra: sezona 2003/2004 - hudební nastudování
    Rodinné album premiéra: sezona 2003/2004 - scéna, scéna, scéna
    Vanda premiéra: sezona 2003/2004 - hudební nastudování
    Fantom, čili Krvavá opera premiéra: sezona 2004/2005 - hudební nastudování
    Louskáček - Vánoční příběh premiéra: sezona 2004/2005 - dirigent
    Montezuma (La Conquista) premiéra: sezona 2004/2005 - hudební nastudování
    Šípková Růženka premiéra: sezona 2004/2005 - scéna, kostýmy
    Aida premiéra: sezona 2005/2006 - dirigent, hudební nastudování
    Die Kleinstädter – Maloměšťáci premiéra: sezona 2005/2006 - dramaturgie
    Don Giovanni premiéra: sezona 2005/2006 - dramaturgie
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 2005/2006 - hudební nastudování
    Mozart? Mozart! premiéra: sezona 2005/2006 - nastudování
    Tajemství premiéra: sezona 2005/2006 - hudební nastudování
    Dobře placená procházka premiéra: sezona 2006/2007 - hudební nastudování
    Hubička premiéra: sezona 2006/2007 - hudební nastudování
    Česká baletní symfonie premiéra: sezona 2007/2008 - choreografie, scéna, kostýmy, choreografie, scéna, kostýmy
    Falstaff premiéra: sezona 2007/2008 - hudební nastudování
    Zítra se bude... premiéra: sezona 2007/2008 - hudební nastudování
    Rinaldo premiéra: sezona 2008/2009 - hudební nastudování
    Rusalka premiéra: sezona 2008/2009 - hudební nastudování
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 2009/2010 - hudební nastudování
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 2009/2010 - hudební nastudování
    Káťa Kabanová premiéra: sezona 2009/2010 - hudební nastudování
    Miniopery (Dětská opera Praha) premiéra: sezona 2009/2010 - sbormistr
    Les enfants terribles premiéra: sezona 2010/2011 - hudební nastudování
    Parsifal premiéra: sezona 2010/2011 - hudební nastudování
    Únos ze serailu premiéra: sezona 2010/2011 - hudební nastudování
    Carmen (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - dramaturgie
    Gloriana premiéra: sezona 2011/2012 - hudební nastudování
    Jakobín premiéra: sezona 2011/2012 - hudební nastudování
    La traviata (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - dirigent
    Labutí jezero (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - dirigent, baletní mistr
    Lazebník sevillský (Il barbiere di Siviglia)-(SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - dramaturgie
    Máj premiéra: sezona 2011/2012 - scéna
    Otello (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - sbormistr
    Rusalka (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - dramaturgie
    Tosca (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - scéna
    Orfeus a Eurydika premiéra: sezona 2012/2013 - hudební nastudování
    Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Damúza) premiéra: sezona 2014/2015 - scéna
    Louskáček a Myšák Plyšák premiéra: sezona 2015/2016 - hudební nastudování
    Opera nás baví – Pohádkové postavy v operách premiéra: sezona 2016/2017 - sbormistr, dirigent
    Česká mše vánoční (Dětská opera Praha) premiéra: sezona 2018/2019 - sbormistr
    Světová operní soutěž Plácida Dominga Operalia premiéra: sezona 2018/2019 - dirigent
    Cosi fan tutte (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - sbormistr
    Nabucco (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1993/1994 - režie, scéna, kostýmy, choreografie
    Oráč a Smrt (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2001/2002 - režie, scéna, kostýmy

    Spolupráce na inscenacích:

    Strakonický dudák premiéra: sezona 1884/1885 - pohybová spolupráce
    Excelsior premiéra: sezona 1885/1886 - asistent choreografie
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1898/1899 - pohybová spolupráce
    Modrý pták premiéra: sezona 1911/1912 - pohybová spolupráce
    Mozartův večer premiéra: sezona 1915/1916 - pohybová spolupráce
    Mignon premiéra: sezona 1916/1917 - režijní dozor
    Tosca premiéra: sezona 1919/1920 - režijní dozor
    Komedianti premiéra: sezona 1921/1922 - režijní dozor
    Madame Butterfly premiéra: sezona 1921/1922 - režijní dozor
    Rigoletto premiéra: sezona 1921/1922 - režijní dozor
    Sedlák kavalír premiéra: sezona 1921/1922 - režijní dozor
    Tajemství premiéra: sezona 1921/1922 - režijní dozor
    Lohengrin premiéra: sezona 1922/1923 - režijní dozor
    Večer Rabindranatha Tagora premiéra: sezona 1923/1924 - umělecká spolupráce , umělecká spolupráce
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1924/1925 - pohybová spolupráce
    Blažena a Beneš premiéra: sezona 1925/1926 - pohybová spolupráce
    Violetta premiéra: sezona 1926/1927 - režijní dozor
    Werther premiéra: sezona 1926/1927 - režijní dozor
    Ideální manžel premiéra: sezona 1927/1928 - režijní dozor
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1929/1930 - režijní dozor
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1929/1930 - režijní dozor
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1930/1931 - pohybová spolupráce
    Bohema premiéra: sezona 1931/1932 - režijní dozor
    Piková dáma premiéra: sezona 1932/1933 - režijní dozor
    Carmen premiéra: sezona 1935/1936 - režijní dozor
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1935/1936 - režijní dozor
    Otello premiéra: sezona 1935/1936 - režijní dozor
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1938/1939 - režijní dozor
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1939/1940 - asistent choreografie
    Messinská nevěsta premiéra: sezona 1945/1946 - asistent dirigenta
    Bohema premiéra: sezona 1948/1949 - asistent režie
    Josefina premiéra: sezona 1948/1949 - asistent režie
    Karneval premiéra: sezona 1948/1949 - asistent choreografie
    Maloměšťáci (Měšťáci) premiéra: sezona 1948/1949 - zástupce režiséra
    Maryša premiéra: sezona 1948/1949 - asistent režie
    Piková dáma premiéra: sezona 1948/1949 - režijní dozor
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1949/1950 - asistent režie
    Jan Žižka premiéra: sezona 1949/1950 - asistent režie
    Sněguročka premiéra: sezona 1949/1950 - asistent režie
    Svatební scény premiéra: sezona 1949/1950 - asistent choreografie
    Šárka premiéra: sezona 1949/1950 - asistent režie
    Hubička premiéra: sezona 1950/1951 - asistent režie, režijní dozor
    Námluvy Pelopovy premiéra: sezona 1950/1951 - pohybová spolupráce
    Nezapomenutelný rok devatenáctý premiéra: sezona 1950/1951 - asistent režie, asistent režie
    Psohlavci premiéra: sezona 1950/1951 - asistent režie
    Rusalka premiéra: sezona 1950/1951 - asistent režie
    Braniboři v Čechách premiéra: sezona 1951/1952 - asistent režie, asistent režie, režijní dozor
    Lucerna premiéra: sezona 1951/1952 - hlavní inspicient
    Car a tesař premiéra: sezona 1952/1953 - inspicient
    Čert a Káča premiéra: sezona 1952/1953 - asistent režie
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1952/1953 - asistent režie, režijní dozor , hlavní inspicient
    Krútňava premiéra: sezona 1952/1953 - asistent režie, režijní dozor
    Naši furianti premiéra: sezona 1952/1953 - inspicient
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1952/1953 - hlavní inspicient
    Tajemství premiéra: sezona 1952/1953 - asistent režie, režijní dozor
    Boris Godunov premiéra: sezona 1953/1954 - asistent režie, asistent dirigenta, režijní dozor , režijní dozor , umělecká spolupráce , inspicient
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1953/1954 - hlavní inspicient
    Figarova svatba premiéra: sezona 1953/1954 - asistent režie, režijní dozor
    Libuše premiéra: sezona 1953/1954 - hlavní inspicient
    Rigoletto premiéra: sezona 1953/1954 - režijní dozor , asistent režie, asistent režie
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1953/1954 - hlavní inspicient
    Bachčisarajská fontána premiéra: sezona 1954/1955 - asistent choreografie, asistent choreografie, hlavní inspicient
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1954/1955 - asistent režie, hlavní inspicient
    Labutí jezero premiéra: sezona 1954/1955 - asistent choreografie, hudební spolupráce
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1954/1955 - asistent režie, asistent režie, asistent dirigenta
    Rusalka premiéra: sezona 1954/1955 - asistent režie, asistent dirigenta, režijní dozor
    Don Giovanni premiéra: sezona 1955/1956 - asistent dirigenta
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1955/1956 - asistent dirigenta, asistent dirigenta
    Ruslan a Ludmila premiéra: sezona 1955/1956 - asistent dirigenta
    Tannhäuser premiéra: sezona 1955/1956 - asistent režie, asistent dirigenta, asistent dirigenta
    Aida premiéra: sezona 1956/1957 - asistent režie
    Prometheus premiéra: sezona 1956/1957 - hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Šárka premiéra: sezona 1956/1957 - režijní dozor
    Honzovo království premiéra: sezona 1957/1958 - asistent režie
    Acis a Galatea premiéra: sezona 1958/1959 - korepetitor
    Bludný Holanďan premiéra: sezona 1958/1959 - asistent režie, asistent dirigenta
    Mirandolina premiéra: sezona 1958/1959 - asistent režie
    Zuzana Vojířová premiéra: sezona 1958/1959 - hlavní inspicient
    Don Carlos premiéra: sezona 1959/1960 - nápověda
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1959/1960 - asistent režie
    Hubička premiéra: sezona 1959/1960 - režijní dozor
    Rusalka premiéra: sezona 1959/1960 - asistent režie, asistent sbormistra, nápověda, režijní dozor
    Svätopluk premiéra: sezona 1959/1960 - hlavní inspicient
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1959/1960 - nápověda
    Dalibor premiéra: sezona 1960/1961 - asistent režie, nápověda
    Figarova svatba premiéra: sezona 1960/1961 - hlavní inspicient
    Jakobín premiéra: sezona 1960/1961 - hlavní inspicient
    Kamenný kvítek premiéra: sezona 1960/1961 - hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Poprask na laguně premiéra: sezona 1960/1961 - asistent režie
    Sněhurka premiéra: sezona 1960/1961 - hudební spolupráce
    Tosca premiéra: sezona 1960/1961 - korepetitor
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1961/1962 - hlavní inspicient
    Král Lear premiéra: sezona 1961/1962 - nápověda
    Majitelé klíčů premiéra: sezona 1961/1962 - asistent režie, nápověda
    V studni premiéra: sezona 1961/1962 - hlavní inspicient
    Veselé windsorské paničky premiéra: sezona 1961/1962 - nápověda
    Cokoli chcete aneb Večer tříkrálový premiéra: sezona 1962/1963 - nápověda
    Čarostřelec premiéra: sezona 1962/1963 - hlavní inspicient
    Čertova stěna premiéra: sezona 1962/1963 - hlavní inspicient
    Julietta premiéra: sezona 1962/1963 - dirigentská spolupráce
    Marnotratný syn premiéra: sezona 1962/1963 - hudební spolupráce
    Oidipús vladař premiéra: sezona 1962/1963 - pohybová spolupráce, nápověda
    Psohlavci premiéra: sezona 1962/1963 - hlavní inspicient
    Rapsódie v modrém premiéra: sezona 1962/1963 - hudební spolupráce
    Sen noci svatojanské premiéra: sezona 1962/1963 - nápověda
    Hrdinové okamžiku premiéra: sezona 1963/1964 - nápověda
    Káťa Kabanová premiéra: sezona 1963/1964 - dirigentská spolupráce , hlavní inspicient, nápověda
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1963/1964 - hlavní inspicient, nápověda
    Moravské taneční fantazie premiéra: sezona 1963/1964 - asistent choreografie
    Piková dáma premiéra: sezona 1963/1964 - korepetitor, hlavní inspicient
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1963/1964 - asistent režie, asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hlavní inspicient
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1963/1964 - nápověda
    Svědomí premiéra: sezona 1963/1964 - asistent choreografie, asistent choreografie, hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1963/1964 - hlavní inspicient
    Vězňové z Altony premiéra: sezona 1963/1964 - nápověda
    Z mrtvého domu premiéra: sezona 1963/1964 - hlavní inspicient, nápověda
    Zápas s andělem premiéra: sezona 1963/1964 - nápověda
    Don Quichotte premiéra: sezona 1964/1965 - dirigentská spolupráce
    Krútňava premiéra: sezona 1964/1965 - inspicient
    Lohengrin premiéra: sezona 1964/1965 - asistent režie, hudební příprava, inspicient, nápověda
    Pochodeň Prométheova premiéra: sezona 1964/1965 - korepetitor
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1964/1965 - asistent režie, nápověda
    Viktorka premiéra: sezona 1964/1965 - hudební příprava, asistent choreografie, hudební spolupráce
    Carmen premiéra: sezona 1965/1966 - nápověda
    Coppélia premiéra: sezona 1965/1966 - asistent choreografie
    Jezero Ukereve premiéra: sezona 1965/1966 - asistent výtvarníka
    Krakatit premiéra: sezona 1965/1966 - asistent výtvarníka
    Nabucco premiéra: sezona 1965/1966 - hudební příprava, nápověda
    Salome premiéra: sezona 1965/1966 - hudební příprava, hudební příprava, asistent dirigenta, asistent režie, nápověda
    Slovanské tance č. 9 - 16 premiéra: sezona 1965/1966 - hudební spolupráce
    Zásnuby v klášteře premiéra: sezona 1965/1966 - asistent výtvarníka
    Čert a Káča premiéra: sezona 1966/1967 - nápověda
    Madame Butterfly premiéra: sezona 1966/1967 - asistent výtvarníka kostýmů, nápověda
    Řecké pašije premiéra: sezona 1966/1967 - asistent režie, dirigentská spolupráce , nápověda, režijní dozor
    Turandot premiéra: sezona 1966/1967 - nápověda
    Žvanivý slimejš premiéra: sezona 1966/1967 - dirigentská spolupráce
    Bohéma premiéra: sezona 1967/1968 - korepetitor, nápověda
    Maškarní ples premiéra: sezona 1967/1968 - korepetitor, nápověda
    Medusa premiéra: sezona 1967/1968 - asistent režie
    Výlety páně Broučkovy premiéra: sezona 1967/1968 - dirigentská spolupráce , dirigentská spolupráce , nápověda
    Don Giovanni premiéra: sezona 1968/1969 - dirigentská spolupráce , nápověda
    Fidelio premiéra: sezona 1968/1969 - nápověda
    Hry o Marii premiéra: sezona 1968/1969 - dirigentská spolupráce , nápověda, dirigentská spolupráce , nápověda, dirigentská spolupráce , nápověda, dirigentská spolupráce , nápověda
    Jakobín premiéra: sezona 1968/1969 - asistent dirigenta, korepetitor, nápověda
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1968/1969 - hudební spolupráce, nápověda
    Libuše premiéra: sezona 1968/1969 - nápověda
    Cosi fan tutte (Škola milenců) premiéra: sezona 1969/1970 - asistent dirigenta, nápověda
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1969/1970 - asistent dirigenta, korepetitor, hlavní inspicient, nápověda
    Giselle premiéra: sezona 1969/1970 - asistent choreografie, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Hubička premiéra: sezona 1969/1970 - hlavní inspicient, nápověda
    Kupec benátský premiéra: sezona 1969/1970 - asistent dirigenta
    Lašské tance premiéra: sezona 1969/1970 - asistent choreografie
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1969/1970 - hudební příprava
    Figarova svatba premiéra: sezona 1970/1971 - asistent režie
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 1970/1971 - hudební příprava, inspicient, nápověda
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1970/1971 - asistent choreografie
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1970/1971 - asistent choreografie, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Šárka premiéra: sezona 1970/1971 - asistent dirigenta, hudební příprava, nápověda
    Vojna a mír premiéra: sezona 1970/1971 - asistent dirigenta, nápověda
    Hadrián z Římsů premiéra: sezona 1971/1972 - hudební příprava
    Labutí jezero premiéra: sezona 1971/1972 - asistent choreografie, asistent choreografie, hudební spolupráce
    Deset dnů, které otřásly světem premiéra: sezona 1972/1973 - korepetitor, inspicient, nápověda
    Hubička premiéra: sezona 1972/1973 - asistent režie, hlavní inspicient, nápověda
    Lidský hlas premiéra: sezona 1972/1973 - asistent dirigenta
    Španělská hodinka premiéra: sezona 1972/1973 - asistent dirigenta
    Tajemství premiéra: sezona 1972/1973 - asistent režie, asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava
    Bratři Karamazovi premiéra: sezona 1973/1974 - asistent dirigenta
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 1973/1974 - hlavní inspicient, nápověda
    Rigoletto premiéra: sezona 1973/1974 - hudební příprava
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1973/1974 - asistent choreografie, asistent choreografie
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1973/1974 - hlavní inspicient, nápověda
    Don Giovanni premiéra: sezona 1974/1975 - hudební příprava
    Jakobín premiéra: sezona 1974/1975 - hudební příprava
    Paquita premiéra: sezona 1974/1975 - hudební spolupráce, asistent choreografie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hlavní inspicient, hlavní inspicient, hudební spolupráce, asistent choreografie, koncertní mistr, hudební spolupráce
    Sníh se smál, až padal premiéra: sezona 1974/1975 - asistent režie
    Stvoření světa premiéra: sezona 1974/1975 - asistent choreografie
    Veselohra na mostě premiéra: sezona 1974/1975 - hudební příprava
    Faunovo odpoledne premiéra: sezona 1975/1976 - asistent choreografie, asistent režie
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1975/1976 - hudební příprava, hudební příprava
    Milenci z kiosku premiéra: sezona 1975/1976 - nápověda
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1975/1976 - asistent choreografie, asistent režie
    Spartakus premiéra: sezona 1975/1976 - asistent choreografie, asistent choreografie, asistent režie, hudební spolupráce, korepetitor
    Vášeň premiéra: sezona 1975/1976 - asistent choreografie, asistent režie
    Ferda Mravenec premiéra: sezona 1976/1977 - hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Kouzelný cirkus premiéra: sezona 1976/1977 - inspicient
    Popelka premiéra: sezona 1977/1978 - hudební spolupráce
    Semjon Kotko premiéra: sezona 1977/1978 - asistent režie
    Střílej oběma rukama premiéra: sezona 1977/1978 - hudební spolupráce
    Tamerlan premiéra: sezona 1977/1978 - hudební příprava
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1978/1979 - asistent režie, asistent režie
    Figarova svatba premiéra: sezona 1978/1979 - hudební příprava
    Návraty ke krásám premiéra: sezona 1978/1979 - hlavní inspicient, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, inspicient, inspicient
    Čas člověka premiéra: sezona 1979/1980 - asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, inspicient
    Manon Lescaut premiéra: sezona 1979/1980 - hudební příprava
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1980/1981 - hudební příprava, hudební příprava
    Les Sylphides premiéra: sezona 1980/1981 - hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Marná opatrnost premiéra: sezona 1980/1981 - hudební spolupráce, hudební spolupráce
    Tajemství premiéra: sezona 1980/1981 - asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hlavní inspicient, nápověda
    Tosca premiéra: sezona 1980/1981 - korepetitor, korepetitor, korepetitor, jazyková spolupráce
    Zuzana Vojířová premiéra: sezona 1980/1981 - hudební příprava
    La traviata premiéra: sezona 1982/1983 - korepetitor
    Labutí jezero premiéra: sezona 1982/1983 - asistent režie, hudební spolupráce, hudební příprava
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1982/1983 - asistent režie, pohybová spolupráce, hudební příprava, hudební příprava
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1982/1983 - hudební spolupráce
    Baletní koncert premiéra: sezona 1983/1984 - hlavní inspicient, hlavní inspicient, hlavní inspicient
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1983/1984 - hudební příprava, hudební příprava
    Řecké pašije premiéra: sezona 1983/1984 - hudební příprava
    Špalíček premiéra: sezona 1983/1984 - asistent choreografie
    Žvanivý slimejš premiéra: sezona 1983/1984 - inspicient
    Don Giovanni premiéra: sezona 1984/1985 - asistent sbormistra
    Jednou v létě premiéra: sezona 1984/1985 - nápověda
    Madama Butterfly premiéra: sezona 1984/1985 - asistent režie, hudební příprava, jazykový poradce
    Višňový sad premiéra: sezona 1984/1985 - pohybová spolupráce, asistent režie
    Bludný Holanďan premiéra: sezona 1985/1986 - asistent dirigenta, hudební příprava, hudební příprava
    Pelléas a Mélisanda premiéra: sezona 1985/1986 - asistent dirigenta
    Trubadúr premiéra: sezona 1985/1986 - asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava
    Zvláštní řízení premiéra: sezona 1985/1986 - pohybová spolupráce
    Armida premiéra: sezona 1986/1987 - asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava
    Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka premiéra: sezona 1986/1987 - hudební příprava
    Jennifer (Hra s ohněm) premiéra: sezona 1986/1987 - hudební spolupráce
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1986/1987 - asistent režie, asistent dirigenta
    Mlčenlivá žena premiéra: sezona 1986/1987 - hudební příprava
    Rukojmí premiéra: sezona 1986/1987 - hudební příprava
    Zásnuby v klášteře premiéra: sezona 1986/1987 - hudební příprava
    Figarova svatba premiéra: sezona 1987/1988 - asistent režie, asistent choreografie
    Petruška premiéra: sezona 1987/1988 - hudební příprava
    Piková dáma premiéra: sezona 1987/1988 - asistent dirigenta
    Pták Ohnivák premiéra: sezona 1987/1988 - hudební příprava
    Rigoletto premiéra: sezona 1987/1988 - asistent choreografie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava
    Carmina burana premiéra: sezona 1988/1989 - hudební příprava
    Catulli carmina premiéra: sezona 1988/1989 - hudební příprava
    Dido a Aeneas premiéra: sezona 1988/1989 - asistent dirigenta
    Dvakrát Alexandr premiéra: sezona 1988/1989 - asistent dirigenta
    Lucia di Lammermoor premiéra: sezona 1988/1989 - asistent režie
    Ptákoviny podle Aristofana premiéra: sezona 1988/1989 - hudební příprava
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1988/1989 - asistent dirigenta
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 1989/1990 - asistent sbormistra, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava
    Don Carlos premiéra: sezona 1989/1990 - asistent režie
    Spící krasavice premiéra: sezona 1989/1990 - asistent režie
    Trojí přání aneb Vrtkavosti života premiéra: sezona 1989/1990 - asistent sbormistra, nápověda, nápověda
    Z nejlepšího... premiéra: sezona 1989/1990 - asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hlavní inspicient, asistent režie, hudební spolupráce, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hlavní inspicient
    Čert a Káča premiéra: sezona 1990/1991 - asistent režie
    Dáma s kaméliemi premiéra: sezona 1990/1991 - asistent režie, hudební příprava
    Rusalka premiéra: sezona 1990/1991 - asistent režie
    Tančírna premiéra: sezona 1990/1991 - asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hlavní inspicient, asistent režie, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hudební spolupráce, hlavní inspicient
    Dáma a lupiči premiéra: sezona 1991/1992 - nápověda
    Die Fledermaus (Netopýr) premiéra: sezona 1991/1992 - asistent sbormistra, asistent choreografie, odborná spolupráce , hudební příprava, hudební příprava, vedoucí jevištního provozu , jevištní mistr , mistr světel , mistr zvuku , vedoucí garderoby , vedoucí maskérny , produkce
    Don Giovanni premiéra: sezona 1991/1992 - asistent dirigenta
    Choreografie z Nizozemí premiéra: sezona 1991/1992 - světla, asistent choreografie, asistent choreografie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hlavní inspicient, světla, asistent choreografie, asistent choreografie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hlavní inspicient, hudební příprava, hudební příprava
    Káťa Kabanova premiéra: sezona 1991/1992 - asistent sbormistra, asistent dirigenta, hudební příprava, hudební příprava
    Je to tak - chcete-li premiéra: sezona 1992/1993 - asistent režie
    La forza del destino (Síla osudu) premiéra: sezona 1992/1993 - nápověda
    Malý pan Friedemann / Psycho premiéra: sezona 1992/1993 - korepetitor, korepetitor
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1992/1993 - asistent režie
    Cesty premiéra: sezona 1993/1994 - asistent choreografie, hudební příprava, hlavní inspicient, asistent choreografie, hudební příprava, hlavní inspicient, asistent choreografie, hudební příprava, hlavní inspicient
    Popelka premiéra: sezona 1993/1994 - hudební příprava
    Roméo et Juliette premiéra: sezona 1993/1994 - nápověda
    Věc Makropulos premiéra: sezona 1993/1994 - asistent režie, pohybová spolupráce, asistent sbormistra, asistent dirigenta
    Libuše premiéra: sezona 1994/1995 - koncertní mistr, dirigentská spolupráce , vedoucí jevištního provozu , jevištní mistr , mistr světel , mistr zvuku , vedoucí garderoby , vedoucí maskérny
    Weselohry premiéra: sezona 1994/1995 - pohybová spolupráce, pohybová spolupráce, pomocná režie, fonetická spolupráce, inspicient, nápověda, pohybová spolupráce, pomocná režie, fonetická spolupráce, inspicient, nápověda
    Amerikana premiéra: sezona 1995/1996 - světla, asistent choreografie, asistent choreografie, asistent choreografie, asistent choreografie, asistent choreografie, asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hlavní inspicient
    Rigoletto premiéra: sezona 1995/1996 - dramaturgická spolupráce
    Carmen ou La tragédie de Don José premiéra: sezona 1996/1997 - hudební spolupráce
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1996/1997 - nápověda, nápověda
    Jeremias premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta, produkce , asistent produkce
    Lazebník sevillský (Il barbiere di Siviglia) premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta
    La traviata premiéra: sezona 1997/1998 - hudební příprava, asistent dirigenta, vedoucí baletu opery národního divadla
    Piková dáma premiéra: sezona 1997/1998 - asistent dirigenta
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1997/1998 - hudební spolupráce
    Carmen premiéra: sezona 1998/1999 - vedoucí hudební přípravy
    Po zkoušce premiéra: sezona 1998/1999 - nápověda
    Rusalka premiéra: sezona 1998/1999 - asistent dirigenta, hudební příprava, hudební příprava
    Dítě a kouzla / Sinfonietta premiéra: sezona 2000/2001 - asistent choreografie, asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, inspicient
    Hadrián z Římsů premiéra: sezona 2000/2001 - pohybová spolupráce
    Komik premiéra: sezona 2000/2001 - pohybová spolupráce
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 2000/2001 - hudební příprava, produkce
    Tosca premiéra: sezona 2000/2001 - asistent dirigenta, asistent choreografie, produkce
    Amerikana II premiéra: sezona 2001/2002 - světla, asistent režie, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, inspicient
    České sekretářky premiéra: sezona 2001/2002 - asistent režie
    Le nozze di Figaro – Figarova svatba premiéra: sezona 2001/2002 - hudební příprava, vedoucí hudební přípravy , asistent dirigenta, produkce , jevištní mistr
    Pocta Jiřímu Kyliánovi premiéra: sezona 2001/2002 - výtvarník světel, asistent choreografie, hudební spolupráce, inspicient
    Vabank premiéra: sezona 2001/2002 - asistent režie
    Nebyl jen Hamlet – Benefice Radovana Lukavského premiéra: sezona 2002/2003 - asistent režie, inspicient
    Zpráva pro Akademii / Bertram a Mescalinda premiéra: sezona 2002/2003 - pohybová spolupráce, pomocná režie, hudební příprava, inspicient, nápověda, vedoucí hudebního nastudování , produkce
    Čert a Káča premiéra: sezona 2003/2004 - nápověda
    Rodinné album premiéra: sezona 2003/2004 - světla, světla, světla, asistent výtvarníka
    Výlety páně Broučkovy premiéra: sezona 2003/2004 - hudební příprava
    Baletománie premiéra: sezona 2004/2005 - asistent režie
    Černé mléko premiéra: sezona 2004/2005 - inspicient
    Čtyřnotová opera / Médium premiéra: sezona 2004/2005 - nápověda, nápověda
    Louskáček - Vánoční příběh premiéra: sezona 2004/2005 - hudební příprava, světelná režie, korepetitor
    Okruh osob 3.1 premiéra: sezona 2004/2005 - inspicient, inspicient, nápověda
    Virginia (Hra ze života Virginie Woolfové) premiéra: sezona 2004/2005 - inspicient, nápověda
    Aida premiéra: sezona 2005/2006 - asistent dirigenta, vedoucí hudebního nastudování
    Don Giovanni premiéra: sezona 2005/2006 - asistent dirigenta, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, hudební příprava, nápověda, vedoucí hudebního nastudování , pohybová spolupráce, asistent výtvarníka , asistent výtvarníka kostýmů, koncertní mistr, jevištní mistr , vedoucí garderoby , vedoucí maskérny
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 2005/2006 - asistent dirigenta, produkce
    Josef a Marie premiéra: sezona 2005/2006 - pomocná režie, inspicient
    Však světla nechte plát... – Benefice Jana Kačera premiéra: sezona 2005/2006 - inspicient
    Brel - Vysockij - Kryl (Sólo pro tři) premiéra: sezona 2006/2007 - světelná režie, produkce , jevištní mistr , mistr zvuku
    La clemenza di Tito – Titus premiéra: sezona 2006/2007 - asistent režie
    Lacrimae Alexandri Magni – Slzy Alexandra Velikého premiéra: sezona 2006/2007 - nápověda
    Pochyby premiéra: sezona 2006/2007 - inspicient
    Romeo a Julie premiéra: sezona 2006/2007 - hlavní inspicient
    Tři životy – Benefice Vlasty Chramostové premiéra: sezona 2006/2007 - inspicient
    Anglická milenka premiéra: sezona 2007/2008 - inspicient
    Barevný život – Benefice Blanky Bohdanové premiéra: sezona 2007/2008 - nápověda
    Česká baletní symfonie premiéra: sezona 2007/2008 - asistent choreografie, světla, světla, asistent choreografie, hudební příprava, asistent režie, inspicient, hudební příprava, asistent režie, inspicient, scénografická spolupráce
    La Sylphide / Napoli premiéra: sezona 2007/2008 - světelná režie, světelná režie
    Zítra se bude... premiéra: sezona 2007/2008 - korepetitor, asistent režie
    Den naděje premiéra: sezona 2008/2009 - nápověda
    Extrém premiéra: sezona 2008/2009 - zvuková režie
    Labutí jezero premiéra: sezona 2008/2009 - vedoucí jevištního provozu , umělecký ředitel výroby
    Mikve premiéra: sezona 2008/2009 - nápověda
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 2009/2010 - nápověda
    Historický monolog premiéra: sezona 2009/2010 - nápověda
    Miniopery (Dětská opera Praha) premiéra: sezona 2009/2010 - produkce , technická spolupráce
    Racek premiéra: sezona 2010/2011 - nápověda
    Věc Makropulos premiéra: sezona 2010/2011 - hlavní inspicient, nápověda
    Don Giovanni premiéra: sezona 2011/2012 - koncertní mistr
    Giselle (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - asistent choreografie
    Karla premiéra: sezona 2011/2012 - pomocná režie, inspicient
    Labutí jezero (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - asistent choreografie, hudební příprava, jevištní mistr , vedoucí umělecko-technického provozu
    Máj premiéra: sezona 2011/2012 - světelný design, zvuková režie , projekce
    Můj soused, můj nepřítel premiéra: sezona 2011/2012 - asistent režie, odborná spolupráce , produkce
    Čarodějův učeň / Krabat premiéra: sezona 2012/2013 - umělecký ředitel výroby
    Strýček Váňa premiéra: sezona 2012/2013 - asistent režie
    Vidím nevidím premiéra: sezona 2012/2013 - inspicient, vedoucí jevištního provozu , mistr světel , mistr zvuku , projekce , vedoucí výroby dekorací , vedoucí výroby kostýmů a vlásenek , jevištní mistr , umělecký ředitel výroby , vedoucí garderoby , vedoucí maskérny
    Romeo a Julie premiéra: sezona 2013/2014 - umělecký ředitel výroby
    Podivuhodné cesty Julese Verna premiéra: sezona 2014/2015 - vedoucí jevištního provozu , jevištní mistr , vedoucí garderoby , vedoucí maskérny
    Juliette (Snář) premiéra: sezona 2015/2016 - koncertní mistr
    Malý princ premiéra: sezona 2015/2016 - vedoucí garderoby , vedoucí maskérny
    Vítej na světě (Baby Balet Praha) premiéra: sezona 2015/2016 - produkce
    Cube premiéra: sezona 2016/2017 - projekce
    Chytračka premiéra: sezona 2016/2017 - koncertní mistr
    Macbeth (Prague Shakespeare Company) premiéra: sezona 2016/2017 - zvukový design
    Měsíc premiéra: sezona 2016/2017 - koncertní mistr
    Na moři, zírám nahoru premiéra: sezona 2016/2017 - inspicient
    Poprask v opeře premiéra: sezona 2016/2017 - koncertní mistr
    Tosca premiéra: sezona 2016/2017 - koncertní mistr
    Billy Budd premiéra: sezona 2017/2018 - mistr světel
    Nabucco premiéra: sezona 2017/2018 - koncertní mistr
    Výlety páně Broučkovy premiéra: sezona 2017/2018 - koncertní mistr
    Il trovatore (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - hlavní inspicient, inspicient
    La traviata (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - hlavní inspicient, inspicient
    Mignon (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - asistent dirigenta
    Rigoletto (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - asistent režie, asistent choreografie, hlavní inspicient, jazykový poradce, inspicient
    Tosca (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - asistent režie, jazyková spolupráce, hlavní inspicient, pomocná režie, inspicient
    Únos ze serailu (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - asistent režie
    Hoffmannovy povídky (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - asistent dirigenta, asistent sbormistra
    Netopýr (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - asistent režie, asistent sbormistra, asistent choreografie, odborná spolupráce , hudební příprava, hlavní inspicient, asistent dirigenta, inspicient, pomocná režie
    Tannhäuser (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - asistent režie, asistent dirigenta
    Aida (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1993/1994 - asistent režie, inspicient, asistent dirigenta, hlavní inspicient, pomocná režie
    Nabucco (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1993/1994 - asistent režie, hudební příprava, inspicient, nápověda, adaptace scénografie , asistent dirigenta, asistent sbormistra, hlavní inspicient
    Nápoj lásky (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1994/1995 - asistent dirigenta
    Boris Godunov (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1995/1996 - inspicient, hlavní inspicient
    Káťa Kabanová (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1995/1996 - asistent dirigenta, hlavní inspicient, inspicient
    Kouzelná flétna (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1995/1996 - asistent režie, asistent dirigenta, hlavní inspicient, pomocná režie, asistent sbormistra
    Turandot (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1995/1996 - asistent režie, asistent dirigenta, pomocná režie, sbormistr pueri gaudentes
    Její pastorkyňa (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta
    La Gioconda (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta, asistent režie, inspicient, hlavní inspicient
    Lohengrin (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta
    Turek v Itálii (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1996/1997 - asistent dirigenta, šéf baletu sop
    Don Carlos (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1997/1998 - hlavní inspicient, inspicient
    Eugen Oněgin (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1997/1998 - asistent dirigenta
    Faust a Markétka (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1997/1998 - asistent režie, asistent sbormistra
    Carmen (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1998/1999 - asistent režie
    Tosca (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1998/1999 - asistent režie, produkce , vedoucí produkce
    Robert ďábel (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1999/2000 - ii. dirigent , asistent sbormistra
    Trubadúr (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1999/2000 - asistent sbormistra
    Polský žid (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2000/2001 - asistent sbormistra
    Hamlet (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2001/2002 - asistent sbormistra
    Oráč a Smrt (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2001/2002 - pohybová spolupráce, projekce , hlavní inspicient, nápověda, vedoucí produkce , produkce
    Bohéma (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2002/2003 - ii. dirigent
    Kouzelná flétna (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2002/2003 - asistent dirigenta
    Carmen (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2003/2004 - asistent režie, ii. dirigent
    Dáma s kaméliemi / La traviata (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2003/2004 - asistent choreografie, asistent režie, produkce , zvuková režie
    Dimitrij (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2003/2004 - ii. dirigent
    Lucia di Lammermoor (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2004/2005 - ii. dirigent
    Rusalka (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2004/2005 - ii. dirigent
    Lazebník sevillský (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2005/2006 - ii. dirigent
    La traviata (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2006/2007 - ii. dirigent
    Death in Venice (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2008/2009 - nápověda
    Spící krasavice - poslední dcera cara (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2009/2010 - korepetitor, inspicient

    Role:

    Lipany premiéra: sezona 1881/1881 - Vít
    Afričanka premiéra: sezona 1883/1884 - Indický pochod
    Aida premiéra: sezona 1883/1884 - První zajatá Ethiopčanka, Druhá zajatá Ethiopčanka, Třetí zajatá Ethiopčanka, První zajatý Ethiopčan, Druhý zajatý Ethiopčan, Třetí zajatý Ethiopčan, Tance a skupení, Tance a skupení, Tance a skupení, Tance a skupení
    Carmen premiéra: sezona 1883/1884 - Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec
    Dvě vdovy premiéra: sezona 1883/1884 - "Polku" ve 2. jedn. tančí
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1883/1884 - Bachanale tančí, Bachanale tančí, Bachanale tančí, Bachanale tančí, Bachanale tančí
    Fedora premiéra: sezona 1883/1884 - Asistent
    Figarova svatba premiéra: sezona 1883/1884 - První soudní sluha
    Hugenoti premiéra: sezona 1883/1884 - Bois-Rosé, Ponocný, První mnich, Druhý mnich, Třetí mnich, První katolické děvče, Druhé katolické děvče, "Tanec cikánů", "Tanec cikánů", "Tanec cikánů", "Tanec cikánů", Páže hraběte z Neversů, "Tanec cikánů"
    Husitská nevěsta premiéra: sezona 1883/1884 - Bojovné hry tančí, Bojovné hry tančí
    Josef Kajetán Tyl premiéra: sezona 1883/1884 - Beneš
    Královna Barbora premiéra: sezona 1883/1884 - Hlásný
    Libuše premiéra: sezona 1883/1884 - První žnec, Čtvrtý žnec
    Ludvík XI. premiéra: sezona 1883/1884 - Dunois, Forcy, Foison d´Or, Kardinál, Baudricourte, Dammartine, Selka, Komorník královský, Hlasatel
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1883/1884 - Ješek z Vartenberka, Alena, Pešek Hlavně, Hlásník na Karlštejně
    Pražský žid premiéra: sezona 1883/1884 - Michael Žamberský
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1883/1884 - Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1883/1884 - Bratr Jan
    Šelma sedlák premiéra: sezona 1883/1884 - Tance ve 2. jednání
    Zábavní vlak premiéra: sezona 1883/1884 - Strážmistr četníků
    Závisť premiéra: sezona 1883/1884 - Sluha Smiřického, Páže Johanny z Rožmitálu
    Židovka premiéra: sezona 1883/1884 - Pas de trois, Pas de trois, Pas de trois
    Marion Delorme premiéra: sezona 1884/1885 - Kat
    Marta premiéra: sezona 1884/1885 - Bubeník
    Mignon premiéra: sezona 1884/1885 - Tanec cikánů
    Mnoho povyku pro nic za nic premiéra: sezona 1884/1885 - Dvořan
    Němá z Portici premiéra: sezona 1884/1885 - Tanec La Guarache, Tanec Bolero, Tanec Bolero, Tanec Bolero
    Popelka premiéra: sezona 1884/1885 - Tanec - Léto: Ženci, žnečky, sedláci a selky, Tanec - Léto: Ženci, žnečky, sedláci a selky, Tanec - Podzim: Bacchantky, Bacchus, Fauni, vinaři
    Při piketu premiéra: sezona 1884/1885 - Notář
    Služebník svého pána premiéra: sezona 1884/1885 - První dělník, Druhý dělník
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1884/1885 - Koryla, Hylopa, Nelika, Atana, Neokles, Lucidor, Kulinor, Lalinor, Bělena, Lipava, Květena, Blyskava, Růžena, Svitana, Dennice, Mlhava, Tonda, Polka a tanec vil, Grand Adagio, Grand Adagio, Grand Adagio, Grand Adagio, Grand Adagio, Tanec s kokosovými ořechy, Tanec s kokosovými ořechy, Variace, Variace, Variace, Variace, Grand pas de guirlandes, Grand pas de guirlandes, Tanec divých žen a skřítků, Tanec divých žen a skřítků, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Vojta
    Tance (2) premiéra: sezona 1884/1885 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Veselé ženy windsorské premiéra: sezona 1884/1885 - Tanec ve 3. j.
    Démon premiéra: sezona 1885/1886 - Gruzínské tance svatební tančí, Gruzínské tance svatební tančí, Gruzínské tance svatební tančí, Gruzínské tance svatební tančí, Gruzínské tance svatební tančí
    Královna ze Sáby premiéra: sezona 1885/1886 - Kněz, Strážce chrámu
    Krištof Kolumbus premiéra: sezona 1885/1886 - Don Pedro de Soria, Vůdce Karaibů
    Manon Lescaut premiéra: sezona 1885/1886 - Vrátný
    Mefistofeles premiéra: sezona 1885/1886 - Kejklíř, Siréna
    Povídky královny navarské premiéra: sezona 1885/1886 - Královský komorník
    Amor premiéra: sezona 1886/1887 - Výstup geniů v oblačném Parnassu
    Car a tesař premiéra: sezona 1886/1887 - Ve 3. jedn. "Tanec v dřevěnkách"
    Etienne Marcel premiéra: sezona 1886/1887 - Balet Entrée des Bohémiens et des Bohémiennes, Balet Final
    Flik a Flok premiéra: sezona 1886/1887 - Velekněz, Šašek krále gnomů, První dáma v průvodu princezny gnomů, Třetí dáma v průvodu princezny gnomů, Dvořan, Kat, První mořský rak, Druhý mořský rak, Mořský telegrafista, Marta v mladších letech, Malá Marta, Malý Flok, Venkovský junák, Šumař
    Jan Výrava premiéra: sezona 1886/1887 - Hraběnka, Hrabě Morzin, Klen, Novák, Vobořil, Bohutinský, Arnošt
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1886/1887 - Bodáček, Verunka, Mladé selské děvče, Tanec černochů, Gavotte, Gavotte, Pas de deux comique, Pas de deux comique, Slovanský tanec, Slovanský tanec, Slovanský tanec, Chlopskie Mazur, Chlopskie Mazur, Chlopskie Mazur, Tanec Moravanů
    Naši furianti premiéra: sezona 1886/1887 - Selský synek
    Othello, mouřenín benátský premiéra: sezona 1886/1887 - Hlasatel
    Štědrovečerní sen premiéra: sezona 1886/1887 - Královna sněhových vloček
    Vlasť premiéra: sezona 1886/1887 - Pas de quatre
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1886/1887 - Tramio
    Mravenci premiéra: sezona 1887/1888 - Velké ballabile tančí, Velké ballabile tančí
    Pařížský román premiéra: sezona 1887/1888 - Slečna Giletta třetí
    Sylvia, víla Dianina premiéra: sezona 1887/1888 - Otrok
    Velké ballabile premiéra: sezona 1887/1888 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1888/1889 - Balanda, Opice, Ruský tanec, Ruský tanec, Groteskní scéna, Pas de deux, Pas de deux, Tanec šesti bajaderek, Tanec šesti bajaderek, Tanec šesti bajaderek, Tanec šesti bajaderek, Tanec šesti bajaderek, Tanec šesti bajaderek, Valčík, Tanec otrokyň královny Nakahýry, Tanec kejklířů, Tanec kejklířů, Tanec vojínů královny Nakahýry, Velké finále, Velké finále, Velké finále, Velké finále, Velké finále, Velké finále, Velké finále, Velké finále
    Eugenij Oněgin premiéra: sezona 1888/1889 - Polonaisu ve 3. jednání tančí, Ecossaisu ve 3. jednání tančí
    Fantaska premiéra: sezona 1888/1889 - Eskimák, První karyatida, Druhá karyatida, Krocan, Osel
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1888/1889 - Valentin, Brander, Valčík tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí
    Frou-Frou (Společnost Sarah Bernhardtové) premiéra: sezona 1888/1889 - Georges de Sartorys
    Jakobín premiéra: sezona 1888/1889 - Lotinka
    Jan Lotarinský premiéra: sezona 1888/1889 - Balet v 3. jedn.: Entrée dansante (Mazurka), Balet v 3. jedn.: Adagio
    Královna ze Sáby premiéra: sezona 1888/1889 - Strážce chrámu
    Prorok premiéra: sezona 1888/1889 - Grand galop final
    Vilém Tell premiéra: sezona 1888/1889 - Tanec švýcarský, Tirolienne, Tirolienne
    Zlatý křížek premiéra: sezona 1888/1889 - Tanec "Pas villageios", Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile
    Asrael premiéra: sezona 1889/1890 - Tanec Rej pekelný
    Merlin premiéra: sezona 1889/1890 - Víla Morgana
    Mignon premiéra: sezona 1889/1890 - Tanec cikánů
    Námluvy Pelopovy premiéra: sezona 1889/1890 - Čtvrtý muž z lidu
    Němá z Portici premiéra: sezona 1889/1890 - Tanec La Guarache, Tanec La Guarache, Tanec Bolero, Tanec Tarantella neapolitana
    Překvapení z rozvodu premiéra: sezona 1889/1890 - Marie, Jan
    Rusalka premiéra: sezona 1889/1890 - Cikánský tanec
    Sedm havranů premiéra: sezona 1889/1890 - Čtvrtý žoldák hraběte Mojmíra, Ballabile vil, Ballabile vil, Ballabile vil, Příchod sněhových vloček, Sólový tanec sněhových vloček, Sólový tanec sněhových vloček, Výstup královny sněhových vloček, Adagio, Adagio, Adagio, Ballabile, Ballabile, Ballabile, Průvod s tancem sněhových koulí, Průvod s tancem sněhových koulí, Tanec motýlů, Tanec pštrosů, Tanec motýla, Tanec gnomů
    Carmen premiéra: sezona 1890/1891 - Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec
    Lejla premiéra: sezona 1890/1891 - Vyvolavač z minaretu
    Mam´zelle Nitouche premiéra: sezona 1890/1891 - Baletní mistr, Valse Ballabile
    Sen v noci Svatojanské premiéra: sezona 1890/1891 - Tance a skupení
    Tannhäuser a zápas pěvců na Wartburce premiéra: sezona 1890/1891 - Mimicko-choreografická scéna ve sluji Venušině, Mimicko-choreografická scéna ve sluji Venušině, Mimicko-choreografická scéna ve sluji Venušině, Mimicko-choreografická scéna ve sluji Venušině
    Cesty veřejného mínění premiéra: sezona 1891/1892 - Pátý měšťan
    Královna loutek premiéra: sezona 1891/1892 - Poeta
    Pohádka zimního večera premiéra: sezona 1891/1892 - Čas
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1891/1892 - První selský kluk, Druhý selský kluk, Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Carův kurýr premiéra: sezona 1892/1893 - Tanec turkmenských žen, Finale
    Coppelia premiéra: sezona 1892/1893 - Jadviga, Olga
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1892/1893 - Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí
    Fetiš premiéra: sezona 1892/1893 - Madeleine
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1892/1893 - Národní tanec
    Piková dáma premiéra: sezona 1892/1893 - Tance pastýřské a Sarabandu, Tance pastýřské a Sarabandu, Tance pastýřské a Sarabandu
    Popelička premiéra: sezona 1892/1893 - Starý senátor
    Tragedie člověka premiéra: sezona 1892/1893 - První služka Lucie, Druhá služka Lucie, Třetí služka Lucie
    Trojí políbení premiéra: sezona 1892/1893 - Čtvrtý lech
    Cymbelin premiéra: sezona 1893/1894 - Sicilius Leonatus (zjevení), Matka Posthumova (zjevení), První bratr Posthumův (zjevení), Druhý bratr Posthumův (zjevení), Jupiter
    Cyprienna premiéra: sezona 1893/1894 - Knihkupecký mládenec
    Lumpacivagabundus aneb Ludrácký trojlístek premiéra: sezona 1893/1894 - Tanec pradlen a ševcovských učňů, Tanec pradlen a ševcovských učňů, Tanec pradlen a ševcovských učňů
    Madame Sans-Gene premiéra: sezona 1893/1894 - Jardin
    Mariana premiéra: sezona 1893/1894 - Druhý sluha v domě Mariany
    Netopýr premiéra: sezona 1893/1894 - Tanec Staří - mladí, Tanec Staří - mladí, Tanec Staří - mladí, Tanec Pas chinois, Leçon de danse, Leçon de danse, Leçon de danse
    Paličova dcera premiéra: sezona 1893/1894 - Madlenka, Kačenka, Květný
    Výlet pana Broučka z měsíce na výstavu premiéra: sezona 1893/1894 - Tanec různých obyvatelů na měsíci, Tanec různých obyvatelů na měsíci, Tanec závitkový, Tanec koketek, Tanec koketek, Tanec "Pas de deux", Tanec "Pas de deux", Ballabile a finale měsíčanů, Ballabile a finale měsíčanů, Ballabile a finale měsíčanů, Vstup gigrlat, Vstup gigrlat, Vstup gigrlat, Vstup gigrlat, Vstup slečinek "Creme de chic", Vstup slečinek "Creme de chic", Vstup slečinek "Creme de chic", Vstup slečinek "Creme de chic", Vstup slečinek "Creme de chic", Tanec havířů, Směs skupin, Směs skupin, Velké ballabile a finale elektrických květin, Velké ballabile a finale elektrických květin, Velké ballabile a finale elektrických květin, Velké ballabile a finale elektrických květin
    Julius Caesar premiéra: sezona 1894/1895 - Pátý měšťan, Vojín, První vojín, Druhý vojín, Třetí vojín, Čtvrtý vojín
    Lohengrin premiéra: sezona 1894/1895 - Gottfried
    Aida premiéra: sezona 1895/1896 - Tance a skupení, Tance a skupení, Tance a skupení
    Brahma premiéra: sezona 1895/1896 - Číňan (Chudý Číňan), Číňanka (Jeho dcera)
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1895/1896 - Valčík tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí
    Jan Výrava premiéra: sezona 1895/1896 - Myslivec, Hraběnka Roveredo-Lanzenfeldová, Hrabě Morsin
    Jiný vzduch premiéra: sezona 1895/1896 - Pátý host, Kuchařka, Hostinský
    Neklan premiéra: sezona 1895/1896 - Sluha Krasníkův
    Židovka premiéra: sezona 1895/1896 - Pas de deux, Pas de deux
    Dubrovský premiéra: sezona 1896/1897 - Tanec Ruská národní pljaska, Tanec Ruská národní pljaska, Tanec Ruská národní pljaska
    Marie Stuartovna premiéra: sezona 1896/1897 - Berta, Hurlová, Alina, Bourgoyn, Kat
    Violetta premiéra: sezona 1896/1897 - Tanec španělský
    Carův kurýr premiéra: sezona 1897/1898 - Čtvrtý důstojník tatarský, Druhý tatarský vojín, Tanec turkmenských žen, Tanec turkmenských žen, Tanec turkmenských žen, Adagio, Variace, Variace, Entrée dansante, Entrée dansante, Entrée dansante, Kozačka, Kozačka, Kozačka, Kozačka, Finale slavnostní ballabile, Finale slavnostní ballabile, Finale slavnostní ballabile, Finale slavnostní ballabile, Finale, Finale, Finale, Finale, Vstup tancem, Ensemble
    Emigrant premiéra: sezona 1897/1898 - Poručík
    Halka premiéra: sezona 1897/1898 - Tanec Mazur
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1897/1898 - Sestřenice Rozinčina
    Psohlavci premiéra: sezona 1897/1898 - Jakub Brychta, Jiří Peč, Němec, Dorla, Kateřina, Václav hrabě ze Šternberka, Soudní sluha, Sluha Lamingerův, Žalářník, Sedlák, Selka, Ženský hlas za scénou, Tanec při voračkách, Menuett
    Sedm havranů premiéra: sezona 1897/1898 - Výstup královny sněhových vloček, Adagio, Ballabile, Tanec motýlů, Tanec motýlů, Tanec motýla
    Cesta kolem světa v 80 dnech premiéra: sezona 1898/1899 - Jiný cestující, Valčík, Tanec otrokyň královny Nakahýry, Tanec kejklířů, Tanec kejklířů, Tanec vojínů královny Nakahýry, Tanec bajaderek, Tanec bajaderek, Tanec bajaderek, Tanec bajaderek, Tanec bajaderek, Tanec bajaderek, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile, Velké ballabile
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1898/1899 - Šestý kadet, Dáma v loži, Kardinál
    Eliška Přemyslovna premiéra: sezona 1898/1899 - První dvořan, Druhý dvořan, První český pán, Druhý český pán, Čtvrtý český pán, Třetí český pán, První z lidu, Druhý z lidu, Třetí z lidu
    Gejša premiéra: sezona 1898/1899 - Vstup tancem, Pas d´action japonais, Pas d´action japonais, Ballabile, Pas de deux japonais, Pas de deux japonais, Finale
    Selská bouře premiéra: sezona 1898/1899 - Myslivec
    Andrea Crini premiéra: sezona 1899/1900 - První šlechtic, Druhý šlechtic, Třetí šlechtic, Čtvrtý šlechtic
    Bílá paní premiéra: sezona 1899/1900 - První úředník vykonavatel, Druhý úředník vykonavatel, Třetí úředník vykonavatel, Čtvrtý úředník vykonavatel
    Čert a Káča premiéra: sezona 1899/1900 - První dvořenín Luciferův, Druhý dvořenín Luciferův, Třetí dvořenín Luciferův, Čtvrtý dvořenín Luciferův, Pátý dvořenín Luciferův, Šestý dvořenín Luciferův, Sedmý dvořenín Luciferův
    Jako to listí premiéra: sezona 1899/1900 - Děvče
    Mignon premiéra: sezona 1899/1900 - Tanec cikánů, Tanec cikánů, Tanec cikánů, Tanec cikánů
    Potopený zvon premiéra: sezona 1899/1900 - První trpaslík, Druhý trpaslík, Třetí trpaslík, Čtvrtý trpaslík, Pátý trpaslík, Šestý trpaslík
    Premiera na vsi premiéra: sezona 1899/1900 - Fána Kohoutková
    Probuzenci premiéra: sezona 1899/1900 - Hajný
    Třetí zvonění premiéra: sezona 1899/1900 - První družba, Druhý družba, První družička, Druhá družička, Báňský úředník, Lesmistr, Jeho choť
    Vilém Tell premiéra: sezona 1899/1900 - Tanec švýcarský
    Byl jednou jeden král premiéra: sezona 1900/1901 - Jiný myslivec
    Carmen premiéra: sezona 1900/1901 - Vůdce, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělsko-cikánský tanec, Španělsko-cikánský tanec, Tanec, Tanec, Tanec, Tanec, Tanec
    Maryša premiéra: sezona 1900/1901 - Třetí soused, Čtvrtý soused
    Rusalka premiéra: sezona 1900/1901 - Cizí kněžna, Lovec
    Terpsichora premiéra: sezona 1900/1901 - Kozák, Arlequin, Malorus
    Werther premiéra: sezona 1900/1901 - Markétka, Karel, Max, Jeník, Fricek, Klárka, Brühlmann, Katinka
    Žižkova smrt premiéra: sezona 1900/1901 - Pavlík Charvát, Korbílek
    Emigrant premiéra: sezona 1901/1902 - Třetí důstojník
    Královna loutek premiéra: sezona 1901/1902 - Jiná Moravanka
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1901/1902 - Prolog, Třetí hoch, Jiná víla, Třetí víla
    Popelka premiéra: sezona 1901/1902 - Tanec - Podzim: Bachantky a Fauni
    Revisor premiéra: sezona 1901/1902 - Žena Korobkina
    Sen noci svatojanské premiéra: sezona 1901/1902 - Philostrates
    Šelma sedlák premiéra: sezona 1901/1902 - Polka ve 2. jednání, Polka ve 2. jednání
    Vilém Tell premiéra: sezona 1901/1902 - Tanec švýcarský, Tanec švýcarský, Tanec švýcarský
    Zaza premiéra: sezona 1901/1902 - Dáma
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1901/1902 - Lord, Krištof Sly, Panoš, Herec, Lovčí, Jiný lovčí, Hospodská, Sloužící
    Hugenoti premiéra: sezona 1902/1903 - Druhá dáma královnina
    Jan Žižka premiéra: sezona 1902/1903 - Panna (paní) brněnská
    Krásná Helena premiéra: sezona 1902/1903 - Ceremonář, Hospodský
    Libuše premiéra: sezona 1902/1903 - Třetí žnec
    Měšťáci premiéra: sezona 1902/1903 - Stařeček
    Netopýr premiéra: sezona 1902/1903 - Tanec Scotch Gentleman's Dance, Tanec Scotch Gentleman's Dance, Tanec Scotch Gentleman's Dance
    Perla Iberská premiéra: sezona 1902/1903 - Herold
    Pod jabloní premiéra: sezona 1902/1903 - Třetí anděl
    Polopanny premiéra: sezona 1902/1903 - Juliette d´Avrezac
    Svět malých lidí premiéra: sezona 1902/1903 - Žanka
    Židovka premiéra: sezona 1902/1903 - Valčík tančí
    Carův kurýr premiéra: sezona 1903/1904 - Medvěd
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1903/1904 - Španělský důstojník, Kuchtík
    Knížata premiéra: sezona 1903/1904 - Soběbor, Venkovský měšťan, Venkovský měšťan
    Tannhäuser a zápas pěvců na Wartburce premiéra: sezona 1903/1904 - Panoš, Panoš
    Gero premiéra: sezona 1904/1905 - Stodoran, Posel
    Hamlet premiéra: sezona 1904/1905 - Herec
    Marie Stuartovna premiéra: sezona 1904/1905 - Okelly
    Pohádka o Sněhurce premiéra: sezona 1904/1905 - Tanec Vstup královny, Tanec Vstup královny, Valčík Metelice
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1904/1905 - 2. variace, 2. variace, 3. variace, 3. variace, 4. variace, 5. variace
    Vlasty skon premiéra: sezona 1904/1905 - Posel, Sudice, Sudice, Sudice, Sudice
    Zimní pohádka premiéra: sezona 1904/1905 - Archidamus
    Betlém premiéra: sezona 1905/1906 - Venca, Veruna, Jiný ogar, Adámek, Evička
    Coppelia premiéra: sezona 1905/1906 - Pořadatel (Tulák), Dcera majitele panství, Coppelia, Kateřina, Ludmila
    Hedy premiéra: sezona 1905/1906 - Tanec žneček, Tanec žneček
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1905/1906 - Angelo
    Sirotek premiéra: sezona 1905/1906 - Jirka, Lenorka, Chasník, Pastevec, Kavalír, Děvčátko ze vsi, Jabloňový květ, Dáma, Ogar, Ogar
    Lohengrin premiéra: sezona 1906/1907 - Panoš, Panoš, Panoš, Panoš
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1906/1907 - Jiná víla, Třetí víla, Motýlek, Jiný motýlek, Brouk
    Maryša premiéra: sezona 1907/1908 - Rekrut, Jiný rekrut
    Oberon premiéra: sezona 1907/1908 - Jiná mořská panna
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1907/1908 - Amor, Modrý zvonek
    Egyptská noc premiéra: sezona 1908/1909 - Třetí otrokyně, První žid, Druhý žid
    Kníže premiéra: sezona 1908/1909 - Raněný muž
    Mignon premiéra: sezona 1908/1909 - Tančí, Tančí, Tančí
    Odjinud premiéra: sezona 1908/1909 - Hrabě Ludvík Laurentin, Aristides, Hraběnka Helena, Hrabě Max Festenberg, Neumeier, Hugo svobodný pán z Neustiftu, Vládní rada dr. Konrád Hopfner, Emilie, Sluha
    Othello premiéra: sezona 1908/1909 - Posel
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1908/1909 - Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí
    Faust premiéra: sezona 1909/1910 - Wagner, Frosch, Brander, Altmayer, Siebel, Čarodějnice, Markétka, Valentin, Marta, Starý sedlák, Žebrák, Tovaryš, Tovaryš, Tovaryš, Tovaryš, Tovaryš, Služka, Jiný sedlák, Hospodin, Archanděl Rafael, Archanděl Gabriel, Archanděl Michael, Zlý duch, Žák, Jiný žák, Měšťan, Měšťan, Měšťan, Líza, Zeměduch, Služka, Služka, Babizna, Měšťanská dcerka, Měšťanská dcerka, Mladá čarodějnice
    Paní Moda premiéra: sezona 1909/1910 - Dandy, Partout, Grand, Petit, Legrin, Paní Moda, Všemoda, Isis, Slepec, Jeho dcera, Pan, Dafnis, Chloe, Bacchantka, Jiná bacchantka, Nero, Lucius Ammaneus Seneca, Lesbie, Zápasník, Jiný zápasník, Krištof Kolumbus, Indiánský pohlavár, Ferdinand I., Královna Anna, Don Pedro de Cordova, Adam z Hradce, Anna z Rožmitálu, Sir John Falstaff, Ford, Page, Mistress Ford, Mistress Page, Sava Petrovič, Jelena, Babička, Vnuk, Vnučka, Dívka, Kantor, Taneční mistr, Hudebník, Jinoch
    Valdštejn premiéra: sezona 1909/1910 - Valdštejn, Vévodkyně fridlandská, Tekla, Hrabě Trčka, Hraběnka Trčková, Pán z Questenbergů, Octavio Piccolomini, Max Piccolomini, Illo, Isolani, Buttler, Tiefenbach, Don Maradas, Götz, Colalto, Rytmistr Neumann, Plukovník Wrangel, Gordon, Deveroux, MacDonald, Pobočník Octavia Piccolominiho, Strážmistr, Trubač, Desátník pluku Pappenheimova, Jízdní myslivec pluku Holkova, Jízdní myslivec pluku Holkova, Kyrysník pluku Pappenheimova, Kyrysník pluku Pappenheimova, Kyrysník lombardského pluku, Dragoun pluku Buttlerova, Arkebusák pluku Tiefenbachova, Arkebusák pluku Tiefenbachova, Biřic, Střelec, Chorvát, Hulán, Kornet, Purkmistr chebský, Baptista Seni, Kapucín, Nadsklepní, Slečna z Neubrunnu, Komorník Valdštejnův, Páže Valdštejnovo, Sloužící Trčkův, Sloužící Trčkův, Sloužící Trčkův, Sloužící Trčkův, Sloužící Piccolominiho, Měšťák, Markytánka, Její klučík, Děvče, Vojenský učitel, Venkovan, Jeho synek, Rekrut
    Afričanka premiéra: sezona 1910/1911 - Druhý námořník
    Jan Žižka premiéra: sezona 1910/1911 - Panna (paní) brněnská, Panna (paní) brněnská
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1910/1911 - Nahluchlý služebník
    Psohlavci premiéra: sezona 1910/1911 - Šára, Sedlák, Selka
    Tosca premiéra: sezona 1910/1911 - Jiný seržant
    Jan Hus premiéra: sezona 1911/1912 - Arcibiskup milánský, Kat, Velitel stráže, Žalářník
    Jessika premiéra: sezona 1911/1912 - Gondolier
    Orfeus a Eurydika premiéra: sezona 1911/1912 - Tančí, Stín blaženého, Stín blaženého, Stín blaženého, Stín blaženého, Jiný blažený stín, Jiný stín blaženého, Jiný stín blaženého, Jiný stín blaženého
    Pravá láska premiéra: sezona 1911/1912 - Američanka
    Princezna Hyacinta premiéra: sezona 1911/1912 - Hyacinta, Jiná hyacinta, Amor
    Sněguročka premiéra: sezona 1911/1912 - Tanec ve 4. obraze
    Aida premiéra: sezona 1912/1913 - Tance, Tance, Tance, Tance, Tance, Tanec kněžek, Arabský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec
    Maškarní ples premiéra: sezona 1912/1913 - Sluha Ameliin
    Produkce intonační školy Hudební Budče premiéra: sezona 1912/1913 - Zpěv, Zpěv, Zpěv, Zpěv, Zpěv
    Tannhäuser a zápas pěvců na Wartburce premiéra: sezona 1912/1913 - Panoš, Bacchanale tančí, Bacchanale tančí, Bacchanale tančí, Bacchanale tančí
    Zlatorog premiéra: sezona 1912/1913 - Valčík
    Blázen Tantris premiéra: sezona 1913/1914 - Třetí děvče, Čtvrté děvče, Výrostek, Jiný výrostek, Dítě, Jiný muž
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1913/1914 - Jiný biřic
    Královna loutek premiéra: sezona 1913/1914 - Bubeník, Příručí
    Rozkošná příhoda premiéra: sezona 1913/1914 - Paní Verdierová, Paní z Cambesů
    Růžový kavalír premiéra: sezona 1913/1914 - Leopold
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1913/1914 - Její starší sestra, Dítě, Králův komoří, Maršálek, Dvorský šašek, Důstojník, Kuchtík, Lesní mužík, Jiný lesní mužík, Druhá muška, Preclíkář
    Hedy premiéra: sezona 1914/1915 - Pas d´action, Pas d´action, Pas d´action, Mečový tanec pirátů, Mečový tanec pirátů, Mečový tanec pirátů
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1914/1915 - Jiný hoch, Měšťan, Třetí víla, Číšnice, Čtvrtá víla, Starý Faun, Mladý Faun, Druhá víla
    Sedm havranů premiéra: sezona 1914/1915 - Výstup dudků, hejlů, brkoslavů a mandelíků, Výstup kanárků, pávů, pštrosů a čápů, Finale, Motýl, Motýl, Skupiny vil
    Hamlet premiéra: sezona 1915/1916 - Fortinbras
    Mozartův večer premiéra: sezona 1915/1916 - Hraje, Hraje, Hraje, Hraje, Hraje, Hraje, Hraje, Hraje, W. A. Mozart, Hrabě Jan Josef Thun z Hohenštejna, Hraběnka Thunová, Hrabě Jan Pachta z Rájova, Jan Kuchař, Pasquale Bondini, Caterina Bondini, Teresa Saporitti, Caterina Micelli, Luigi Bassi, Felice Ponziani, Giuseppe Lolli, Antonio Baglioni, Václav Brejcha, Hraběcí komorník, Nešťastná láska, píseň s průvodem klavíru, Co rok, vy ptáčci, píseň s průvodem klavíru, Adagio z koncertu VI., pro housle s průvodem orchestru, Mi lagnero tacendo, tercet pro dva soprány a bas, Mi lagnero tacendo, tercet pro dva soprány a bas, Mi lagnero tacendo, tercet pro dva soprány a bas, Kantáta pro tenor s průvodem orchestru, Dva menuety s kontratanci, Vidina, píseň s průvodem klavíru, Již radostně srdce mé buší, píseň s průvodem klavíru, Na skon slavíkův, Kanon pro tři soprány, Na skon slavíkův, Kanon pro tři soprány, Na skon slavíkův, Kanon pro tři soprány, Ó, co dnes již zovou zpěvem, Kanon pro čtyři barytony, Ó, co dnes již zovou zpěvem, Kanon pro čtyři barytony, Ó, co dnes již zovou zpěvem, Kanon pro čtyři barytony, Ó, co dnes již zovou zpěvem, Kanon pro čtyři barytony, Bella mia fiamma, scéna pro soprán s průvodem orchestru, Učitel, Krejčí, Kostelník, Jirchář, Kovář, Postilion, Ponocný
    Štědrovečerní sen premiéra: sezona 1915/1916 - Generál, Královna vloček
    Vodní družstvo premiéra: sezona 1915/1916 - Jiný rolník, Jiný rolník, Jiný rolník, Jiný rolník
    Adriena Lecouvreurova premiéra: sezona 1916/1917 - Komorná Adrienina
    Krakonoš premiéra: sezona 1916/1917 - Tanec Kalamajka, Tanec Rej motýlů a motýlků, Rej vil s trpaslíky
    Mignon premiéra: sezona 1916/1917 - Tanec cikánů, Tanec cikánů, Tanec cikánů
    Na starém bělidle premiéra: sezona 1916/1917 - Dráb
    Princezna Hyacinta premiéra: sezona 1916/1917 - Jiný posel Aratronův, Šlechtic kastilský, Šlechtic kastilský
    Coppelia premiéra: sezona 1917/1918 - Jarmila, Bronislava, Olga, Tilda, Vladislav, Boleslav, Jan, Ponocný, Družka, Družka, Družka, Družka, Družka, Družka, Marja, Stanislava, Hospodářovo dítě, Hospodský
    Čert a Káča premiéra: sezona 1917/1918 - Tančí, Tančí
    České vlastenské divadlo premiéra: sezona 1917/1918 - Paní Butteauová, Lotty, Paula, Betty, Ph.Dr. Václav Thám, Fr. Věk, Váňa, Mařena, Dorka, Anka, Koděra, Jirka, Buřil, Rambousek, Rýdal, Heršel, Pán z Neustupů, Nanynka, Baltazar
    Dubrovnická trilogie premiéra: sezona 1917/1918 - Třetí sluha Orsatův
    Eva premiéra: sezona 1917/1918 - Tančí, Tančí
    Tři staročeské veselohry premiéra: sezona 1917/1918 - Alexandr Dejm ze Střítěže, Henryk, Mikuláš Hříbě z Buzic, Kátle, Jiřík, Vavřinec Slunce, Šimon Talácko z Ještětic, Benda, Jíra, Havel, První kyrysník, Druhý kyrysník, Krištof ze Švamberka, Eliška rozená z Rožmberka, Petr, Salomena, Markéta, Mikuláš Dačický z Heslova, Michálek, Polixena, Ondřej Běšín z Běšín
    Falkenštejn premiéra: sezona 1918/1919 - Čtvrtý šlechtic
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1918/1919 - Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Valse tančí, Adagio tančí, Adagio tančí, Adagio tančí, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Danse des satyres, Pizzikato, Pizzikato, Pizzikato, Scene dansante, Scene dansante, Scene dansante, Scene dansante, Variace, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí, Velké Bachanale tančí
    Jan Žižka premiéra: sezona 1918/1919 - M. Příbram
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1918/1919 - Prolog, Druhý biřic
    Louisa premiéra: sezona 1919/1920 - Hudebník, Jiný zelenář
    Nápadníci trůnu premiéra: sezona 1919/1920 - I. křižovník, II. měšťan z Oslo, I. mnich, II. mnich, Nově příchozí
    Revisor premiéra: sezona 1919/1920 - Štěpán Ivánovič Korobkin
    Smrt cara Pavla I. premiéra: sezona 1919/1920 - Kníže Nikolaj Zubov, Kníže Volkonskij
    Tosca premiéra: sezona 1919/1920 - Kardinál, Státní zástupce, Roberti, Písař, Důstojník, Seržant
    V záři minulosti premiéra: sezona 1919/1920 - Tanec skupiny krasavic, Tanec skupiny krasavic, Turek, Jiný turek, Třetí turek, Prodavač masa pro psy, Prodavač masa pro kočky, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile, Turecké velké balabile
    Antický večer premiéra: sezona 1920/1921 - I. mluvčí, II. mluvčí
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1920/1921 - Kapelník, Stráž
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1920/1921 - Polonaisu ve 3. jednání tančí, Ecossaisu ve 3. jednání tančí, Tanec ženců v 1. dějství tančí, Tanec ženců v 1. dějství tančí, Tanec ženců v 1. dějství tančí, Tanec ženců v 1. dějství tančí, Tanec ženců v 1. dějství tančí, Valčík ve 2. dějství tančí, Mazurku ve 2. dějství tančí, Ruský tanec tančí, Ruský tanec tančí, Ruský tanec tančí, Ruský tanec tančí, Guillot
    Ideální manžel premiéra: sezona 1920/1921 - Lady Pickfordová, Hraběnka / Lady Basildonová
    Poplašená duše premiéra: sezona 1920/1921 - Kostlivec
    Simson premiéra: sezona 1920/1921 - Chiram
    Svatební noc premiéra: sezona 1920/1921 - Pastýř
    Zvony premiéra: sezona 1920/1921 - Ženský hlas, Šestá žena
    Dílo athletů premiéra: sezona 1921/1922 - Druhý mladík, Třetí mladík
    Edvard II. premiéra: sezona 1921/1922 - První dáma královnina, Druhá dáma královnina
    Labutí jezero premiéra: sezona 1921/1922 - Matka Odetty
    Madame Butterfly premiéra: sezona 1921/1922 - Dítě Čo-Čo-Sany
    Madame Sans-Gene premiéra: sezona 1921/1922 - Pátý soused, První důstojník, Druhý důstojník
    Paměti Havlíčkově premiéra: sezona 1921/1922 - Dr. Frič, P. M. Veselý
    Večer malých veseloher Molierových premiéra: sezona 1921/1922 - Sluha
    Záhuba rodu Přemyslovců premiéra: sezona 1921/1922 - Piják, Kmet
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1921/1922 - Předseda senátu, Pátý doktor
    Zlatý závoj premiéra: sezona 1921/1922 - Zloboh, Milostnice králova
    Židovka premiéra: sezona 1921/1922 - Důstojník, Valčík tančí, Pas de deux, Pas de deux, Divertissement tančí, Divertissement tančí, Divertissement tančí, Divertissement tančí, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Entrée de ballet, Pas de six, Pas de six, Pas de six, Pas de six, Pas de six, Pas de six, Variace, Variace, Variace, Piccicato, Piccicato, Piccicato, Tarantella, Tarantella, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Finale tančí, Tance v 1. a 3. dějství, Tance v 1. a 3. dějství, Tance v 1. a 3. dějství, Tance v 1. a 3. dějství, Císař Zikmund
    Balladyna premiéra: sezona 1922/1923 - Pán z obecenstva, Jiný pán z obecenstva
    Faust premiéra: sezona 1922/1923 - Starý sedlák, Žebrák, První služka, Druhá služka, Hospodin, Šestý tovaryš, Sedmý tovaryš, První čarodějnice, Druhá čarodějnice, Třetí čarodějnice, Čtvrtá čarodějnice, Pátá čarodějnice, První čarodějník, Druhý čarodějník, Třetí čarodějník, Parvenu, Jenerál, Ministr, Autor, První měšťan, Druhý měšťan, Třetí měšťan, Babizna, První měšťanská dcera, Druhá měšťanská dcera, Dveřník, Krasavice, Vetešnice, První tovaryš, Druhý tovaryš, Třetí tovaryš, Čtvrtý tovaryš, Pátý tovaryš, Rafael, Gabriel, Michael
    Lohengrin premiéra: sezona 1922/1923 - Páže, Páže, Páže, Páže
    Manon premiéra: sezona 1922/1923 - Druhý vojín, První cestující dáma, Druhá cestující dáma, Třetí cestující dáma, První cestující, Druhý cestující, Třetí cestující, Tabáčník, Mastičkář, Písničkář, Kuchař, První prodavačka, Druhá prodavačka, Třetí prodavačka, Čtvrtá prodavačka, Pátá prodavačka, Šestá prodavačka, Ředitel herny, Posluha, Vrátný
    Maryša premiéra: sezona 1922/1923 - První soused, Druhý soused, Třetí soused, Krištofl, nádeník
    Noc na Karlštejně premiéra: sezona 1922/1923 - Hlásník na Karlštejně
    Procitnutí jara premiéra: sezona 1922/1923 - Holobřich
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1922/1923 - Krušina, Ludmila, Mícha, Háta, Esmeralda, Indián, Komediant
    Převrat premiéra: sezona 1922/1923 - Čtvrtý občan, Jiný občan
    Bílá paní premiéra: sezona 1923/1924 - Gabriel, Bob
    Čech a Němec premiéra: sezona 1923/1924 - Mládek
    Hadrian z Řimsu premiéra: sezona 1923/1924 - Srpoš
    Jak vám se to líbí premiéra: sezona 1923/1924 - Dvořan
    Jan Výrava premiéra: sezona 1923/1924 - Javůrek, Lesník
    Kolumbus premiéra: sezona 1923/1924 - Vellejo, Martin Behaim
    Labutí jezero premiéra: sezona 1923/1924 - Labuť, Dítě, Dítě, Matka Odetty, Vodník, Princův přítel, Bojar, Děvčátko/Vesnická dívka, Hoch/Vesnický hoch
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1923/1924 - Kuchař, Kuchař
    Spící krasavice premiéra: sezona 1923/1924 - Sluha králův
    Šest postav hledá autora premiéra: sezona 1923/1924 - Pátý herec
    Ubohý blázen premiéra: sezona 1923/1924 - Matyášek
    Večer Rabindranatha Tagora premiéra: sezona 1923/1924 - Madana (Láska), Vasanta (Vesna), Čitra, Ardžuna, Madhav, Amal, Sudha, Lékař, Mlékař, Strážník, Děda, Obecní představený, Králův hlasatel, Králův lékař, První hoch, Druhý hoch, Třetí hoch, Čtvrtý hoch
    Bílá Hora premiéra: sezona 1924/1925 - Služebník krále českého Bedřicha Falckého, Španělská kurtizána, Turecká kurtizána, Duch Husův, Duch Žižkův, Duch Prokopa Velikého
    Boxerský zápas premiéra: sezona 1924/1925 - Soudce, Čtvrtá tanečnice
    Car a tesař premiéra: sezona 1924/1925 - Nevěsta, Ženich, Svatebčan, Svatebčan, Svatebčan, Hostinský, Číšník, Holandský tanec ve 3. jedn.
    Cyrano de Bergerac premiéra: sezona 1924/1925 - Bertrandou, Kuchař, Pátý básník, Třetí herečka, Třetí dáma v loži, Čtvrté páže, První dítě, Druhé dítě, Kuchtík, Květinářka
    Istar premiéra: sezona 1924/1925 - Strážkyně
    Královna loutek premiéra: sezona 1924/1925 - Jeho faktotum, Číňan, Španělka, Dítě, Druhý příručí, Třetí příručí, Čtvrtý příručí, Fotbalista, Fotbalista, Fotbalista, Šilháček, Šilháček, Šilháček, Její otec, Kupující dáma, Kupující dáma, Kupující dáma, Kupující dáma, Příručí, Číňan, Číňan
    Mluvící opice premiéra: sezona 1924/1925 - Faho, Adonis (opice, která nemluví)
    Pan Twardowski premiéra: sezona 1924/1925 - Sluha, Bílá kočka, Kominík, Král, Duch Barbary, Trhovkyně, Trhovkyně, Trhovkyně, Trhovkyně, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Neduživec, Děvčátko, Hoch, Voják, Voják, Voják, Zpěv - Píseň lásky, Zpěv - Píseň lásky, Starý Polák, Jeho žena, Polka, Hlas
    Petruška premiéra: sezona 1924/1925 - Tamenda/Tanečnice, Tamenda/Tanečnice
    Pokořila se, aby zvítězila premiéra: sezona 1924/1925 - Jiný sluha Marlowův
    Příhody Lišky Bystroušky premiéra: sezona 1924/1925 - První vážka, Druhá vážka
    Šeherazáda premiéra: sezona 1924/1925 - Hlavní otrokyně, Hlavní otrokyně
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1924/1925 - V. loupežný brouk, Jiný posel, VII. mravenec, Jiný mravenec, III. jepice
    Caesar a Kleopatra premiéra: sezona 1925/1926 - Jiný centurio, Žena, První římský voják, Druhý římský voják, Třetí římský voják, Nosič, Druhý nosič
    Doktor Faust (Mefistofela) premiéra: sezona 1925/1926 - Primátor, Jeho žena, Jejich dcera, Střelec, Černoch, Černoch, Černoch, Pacient, Pacient, Pacient
    Hedy premiéra: sezona 1925/1926 - Lodník, Tanec lovecký, Tanec lovecký, Mečový tanec pirátů
    Hra o lásce a smrti premiéra: sezona 1925/1926 - Vachard, Paffeta
    Huon z Bordeaux premiéra: sezona 1925/1926 - Siréna, Siréna, Siréna, Siréna
    Netopýr premiéra: sezona 1925/1926 - Lord Midleton
    Pásky na vousy premiéra: sezona 1925/1926 - Šachista
    Preciézky premiéra: sezona 1925/1926 - Sloužící, Chlap, Chlap, Chlap, Chlap
    Revoluce premiéra: sezona 1925/1926 - Jiný Slovák
    Šárka premiéra: sezona 1925/1926 - Libina
    Tažení proti smrti premiéra: sezona 1925/1926 - Černý pán
    Adam Stvořitel premiéra: sezona 1926/1927 - Osmý AE, Devátý AE, Desátý AE
    Bařtipán premiéra: sezona 1926/1927 - 1. zpěvák, 2. zpěvák
    Carmen premiéra: sezona 1926/1927 - Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Španělský tanec, Prodavač vína, Prodavač, Podomek, Velitel stráže
    Čert a Káča premiéra: sezona 1926/1927 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Dítě a kouzla premiéra: sezona 1926/1927 - Veverka
    Falkenštejn premiéra: sezona 1926/1927 - První Vítkovec, Druhý Vítkovec
    Hamlet premiéra: sezona 1926/1927 - Prolog
    Komedie v kostce premiéra: sezona 1926/1927 - Dana Fredenová, Carry Stolistý
    Mlčelivá žena premiéra: sezona 1926/1927 - Epicena
    Violetta premiéra: sezona 1926/1927 - Komorník (také Sluha)
    Werther premiéra: sezona 1926/1927 - Markétka, Karel, Max, Jeník, Fricek, Klárka
    Faust premiéra: sezona 1927/1928 - Wagner, Valentin, Marta, Starý sedlák, Hospodin, Archanděl Rafael, Archanděl Gabriel, Archanděl Michael, Zlý duch, Dudák, Vesničtí hoši a dívky, Selka, Erotická vidina, Erotická vidina, Ponocný, Soused, Sousedka, Sousedka, 1. netvor, 2. netvor, Gorila, Příšery, Andělé, Ariel, Císař, Komorník, Maršálek, Hlasatel, Páže, Bruneta, Blondýna, Starý pán, Helena, Paris, 1. sfinga, 2. sfinga, 3. sfinga, 4. sfinga, 1. Lamie, 2. Lamie, 3. - 8. Lamie, 1. nymfa, 2. nymfa, 3. nymfa, 4. nymfa, 5. nymfa, 6. nymfa, Chiron, 1. Forkyáda, 2. Forkyáda, 3. Forkyáda, Panthalis, Řecké ženy, Lynkeus, Pastýřka, Euforion, Obr Sperutě, Obr Berkdeber, Obr Udržal, Poutník, Baukis, Filemon, Bída, Hlad, Starost, Strast, Lemur, 1. anděl, 2. anděl, Panna Maria, 1. anděl, Mystický hlas, Dáma, Duch země, Mladá čarodějnice, Stará čarodějnice, 1. čarodějnice, 2. čarodějnice, 3. čarodějnice, 4. čarodějnice, 5. čarodějnice, 6. čarodějnice
    Jan Žižka premiéra: sezona 1927/1928 - Jan Železný, Petr Strážnický z Kravař, Jan Tovačovský z Cimburka, Jimram, Jan Chudoba z Ralska, Panna (paní) brněnská, Panna (paní) brněnská, Pachole Pipo Spanovo, Jiří, biskup pasovský, Zbyněk Buchovec z Buch, Zbyněk z Doubravice, Jeroným Šrol, Mistr Jakoubek ze Stříbra, Mistr Engliš
    Janošík premiéra: sezona 1927/1928 - Pátý soused
    Němá z Portici premiéra: sezona 1927/1928 - Tanec Bolero, Tanec Bolero, Tanec Bolero
    Raymonda premiéra: sezona 1927/1928 - Hofmistr
    Sadko premiéra: sezona 1927/1928 - Druhý věštec
    Šelma sedlák premiéra: sezona 1927/1928 - Polka ve 2. jednání
    Zvíkovský rarášek (Státní konservatoř hudby) premiéra: sezona 1927/1928 - Markéta
    Abeceda úspěchu premiéra: sezona 1928/1929 - Žák Mucheova penzionátu, Žákyně Mucheova penzionátu, Žákyně Mucheova penzionátu, Žák Mucheova penzionátu, Žák Mucheova penzionátu
    Androkles a lev premiéra: sezona 1928/1929 - Pátý křesťan
    Armida premiéra: sezona 1928/1929 - Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Stráž, Tance, Tance, Tance
    Bratři Karamazovi premiéra: sezona 1928/1929 - Tančí, Tančí, Tančí
    Halka premiéra: sezona 1928/1929 - Tančí v 1.j., Tančí v 1.j., Tančí v 1.j.
    Idiot premiéra: sezona 1928/1929 - Žebrák
    Jessika premiéra: sezona 1928/1929 - Graciano
    Michelina premiéra: sezona 1928/1929 - Groom, Sluha
    Plukovník Švec premiéra: sezona 1928/1929 - 10. československý dobrovolník, První "měšočník", Druhý "měšočník", Třetí "měšočník", Tlustý kupec, Pátý kazaňský běženec
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1928/1929 - Pražský Pepík, Preclikář, Kolovrátkář, Strážník, Filmový režisér, Kinooperatér, Druhý hlídač, Čertík, Jiný čertík, Kostlivec, Kuchař, Důstojník, Sklepmistr, Leden, Únor, Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec, Sloužící, Motýl, Posluha, První hlídač, Hofmistr, Šašek, Třetí Petrovský, Zvonek, Hlídač
    Běsové premiéra: sezona 1929/1930 - Virginskij, Feďka, První nihilista, Druhý nihilista, Třetí nihilista
    Kvadratura kruhu premiéra: sezona 1929/1930 - Pionýr
    Signorina Gioventu (Slečna Mladost) premiéra: sezona 1929/1930 - Prolog
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1929/1930 - Akrobatka
    Todo je outsider premiéra: sezona 1929/1930 - První fotbalista, Druhý fotbalista, Hlas v publiku
    Beatrys premiéra: sezona 1930/1931 - První jeptiška
    Don Carlos premiéra: sezona 1930/1931 - Posel z Flander, Posel z Flander, Posel z Flander, Posel z Flander, Posel z Flander, Posel z Flander, Kněz inkvizice
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 1930/1931 - Stella, Tanec
    Kateřina Veliká premiéra: sezona 1930/1931 - Mladý muž, Druhá dvorní dáma, Šašek
    Malajský šíp premiéra: sezona 1930/1931 - Hotelový sluha
    Muž s kobylou premiéra: sezona 1930/1931 - Zaměstnanec
    Nový Amfitryon premiéra: sezona 1930/1931 - Nebeský hlas
    Slovácká neděle premiéra: sezona 1930/1931 - Hlas za scénou
    Strojník Hopkins premiéra: sezona 1930/1931 - Mladík, Tanec Black Bottom
    Zapomnětlivý premiéra: sezona 1930/1931 - Trampka, Hanačka, Tlustý pán
    Alžběta Anglická premiéra: sezona 1931/1932 - Walsingham, 13. lord, 14. lord, První dívka v Taverně, Druhá dívka v Taverně, Třetí dívka v Taverně, Čtvrtá dívka v Taverně, Písař
    Fanny premiéra: sezona 1931/1932 - Číňan
    Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka premiéra: sezona 1931/1932 - Harfenice, Preclíkář, Druhý tovaryš
    Kvočna premiéra: sezona 1931/1932 - Dítě Mániččino
    Ozdravovna "Na Smíchu" premiéra: sezona 1931/1932 - Baba kořenářka
    Polovecké tance premiéra: sezona 1931/1932 - Druhý polovecký muž
    Úsvit nad Slovenskem premiéra: sezona 1931/1932 - 2. z lidu, Jano Jankovič
    Zástupové premiéra: sezona 1931/1932 - Slánka
    Zpět k Methusalemu premiéra: sezona 1931/1932 - Hlasatel
    Jan Hus premiéra: sezona 1932/1933 - Vok z Valdštejna, Jan Železný, Biřic na staroměstské radnici, Druhý tovaryš, Mnich dominikánský
    Jana premiéra: sezona 1932/1933 - Třetí dělnice, Čtvrtá dělnice
    Julie aneb Snář premiéra: sezona 1932/1933 - Strojvůdce, Hlas policejního strážníka
    Let královny premiéra: sezona 1932/1933 - 1. filmový spolupracovník, 2. filmový spolupracovník, 3. filmový spolupracovník, 4. filmový spolupracovník, 5. filmový spolupracovník, 6. filmový spolupracovník
    Louisa premiéra: sezona 1932/1933 - Správkář
    Paní ministrová premiéra: sezona 1932/1933 - Učeň fotografa
    Perníková chaloupka premiéra: sezona 1932/1933 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Piková dáma premiéra: sezona 1932/1933 - Amor
    Raymonda premiéra: sezona 1932/1933 - Družka Raymondina, Družka Raymondina, Družka Raymondina, Družka Raymondina, Páže, Páže, Páže, Páže
    Soud lásky premiéra: sezona 1932/1933 - První dvořan soudu lásky, Druhý dvořan, Dvorní dáma, Jiná dvorní dáma
    Tlustý pradědeček, lupiči a detektivové premiéra: sezona 1932/1933 - Dynamit
    Umělecká dvojice premiéra: sezona 1932/1933 - Vousatá dáma
    Zpívající Benátky premiéra: sezona 1932/1933 - První dítě, Druhé dítě, Třetí dítě, Čtvrté dítě, Páté dítě, Šesté dítě, Sedmé dítě, Postilion
    Ženitba premiéra: sezona 1932/1933 - Hoch
    Aida premiéra: sezona 1933/1934 - Ministr, Ministr, Ministr, Ministr, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec, Egyptský tanec
    Aladin premiéra: sezona 1933/1934 - Pátý mluvčí, Zřízenec Adamantu
    Dáma s kaméliemi premiéra: sezona 1933/1934 - Adéla, Hrabě de Giray, Sluha
    Houpačka premiéra: sezona 1933/1934 - Velkostatkář, Bankéř, Továrník, Host, Host, Host
    Migo z Montparnassu premiéra: sezona 1933/1934 - Strážník
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1933/1934 - Rusalka, Rusalka, Rusalka, Rusalka, Rusalka, Rusalka, Rusalka, Rusalka, Motýl, Motýl, Motýl, Motýli, Motýl, Motýl
    Ptáci premiéra: sezona 1933/1934 - Nezdárný syn, Druhý, Třetí papoušek, Lyska, Kohoutek, Bažant
    Pulcinella premiéra: sezona 1933/1934 - Soudce
    Rytíř smutné postavy premiéra: sezona 1933/1934 - Stařena
    Slečna doktorka premiéra: sezona 1933/1934 - Dáma v hotelu
    Špalíček premiéra: sezona 1933/1934 - Lucifer, Panna, Umrlec, Hrobník
    Valdštejn premiéra: sezona 1933/1934 - Purkmistr chebský
    Bratři Karamazovi premiéra: sezona 1934/1935 - Tančí, Tančí, Tančí
    Jasice premiéra: sezona 1934/1935 - Novomanžel, Novomanželka, Vystěhovalec, Jeho žena, Americký peněžník, Americký peněžník, Americký peněžník
    Lucerna premiéra: sezona 1934/1935 - Prolog (Mateřídouška)
    Marie Antoinetta premiéra: sezona 1934/1935 - Hraběnka Noailles, Sauce, Sauceova žena, Venkovan, Biřic, Hannouet, Bayon, Poslanec Pétion, Komorník Clery, Jiný revolucionář
    Napoleonových sto dní premiéra: sezona 1934/1935 - Wellington
    Smrt matky Jugovićů premiéra: sezona 1934/1935 - Třetí světluška, Jiný chlapec
    Valčík tonoucího Titaniku premiéra: sezona 1934/1935 - Vůdce davu
    Večeře o osmé premiéra: sezona 1934/1935 - Hudebník
    Věrná milenka premiéra: sezona 1934/1935 - Ztřeštěná dívka
    Hoře z rozumu premiéra: sezona 1935/1936 - Sluha plukovníka
    Jezero Ukereve premiéra: sezona 1935/1936 - Osmý Uganďan, Devátý Uganďan
    Julius Caesar premiéra: sezona 1935/1936 - Ligarius, Volumnius, Šestý občan, Posel, Čtvrtý řemeslník, Osmý občan, Devátý občan, Desátý občan, Senátor, Jiný sluha Brutův, Pátý občan
    Labutí jezero premiéra: sezona 1935/1936 - Družka Odetty, Družka Odetty, Beno, Družka Odetty
    Vesele se točíme dokola premiéra: sezona 1935/1936 - Pátý pán společnosti, Šestý pán společnosti, Sedmý pán společnosti, Sedmá dáma společnosti, Osmá dáma společnosti, Devátá dáma společnosti
    Bílá nemoc premiéra: sezona 1936/1937 - Pátý novinář, Šestý novinář, Sedmý novinář
    Hubená léta premiéra: sezona 1936/1937 - Strýc Kašpar
    Jak se vám líbí premiéra: sezona 1936/1937 - Pátý dvořan
    Jan Výrava premiéra: sezona 1936/1937 - První žena, Druhá žena, Třetí žena
    Mozart ve Stavovském divadle premiéra: sezona 1936/1937 - Kuchařinka
    Paní Studánka premiéra: sezona 1936/1937 - Tanec války, Tanec války, Tanec války, Tanec války
    Princezna Hyacinta premiéra: sezona 1936/1937 - Skřítek
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1936/1937 - Mícha, Háta, Vašek, Principál, Esmeralda, Indián, Komediantka, Komediantka, Komediant, Komediant, Komediant
    Revisor premiéra: sezona 1936/1937 - Abdulin
    Král Václav IV. premiéra: sezona 1937/1938 - Rychtář pošumavské vsi, Rychtář vsi Havlátky, Farář vsi Kunratic
    Modrý květ premiéra: sezona 1937/1938 - Zlá myšlenka
    Naši furianti premiéra: sezona 1937/1938 - Třetí chasník, První děvče
    Paní Bovaryová premiéra: sezona 1937/1938 - Jiný prodavač
    Vždyť jsme jen jednou na světě premiéra: sezona 1937/1938 - 4. muž
    Zmoudření Dona Quijota premiéra: sezona 1937/1938 - Čtvrtý šlechtic
    Ženy na Niskavuori premiéra: sezona 1937/1938 - Nieminen
    Čert a Káča premiéra: sezona 1938/1939 - Milenky tančí, Milenky tančí, Milence tančí
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1938/1939 - Bacchanale tančí, Bacchanale tančí, Bacchanale tančí
    Gisela premiéra: sezona 1938/1939 - Družka Gisely, Mladý sedlák
    Habada a Jordán premiéra: sezona 1938/1939 - Janák
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1938/1939 - Tančí
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1938/1939 - Třetí kněz, Čtvrtý kněz, Čtvrtý otrok Sarastrův
    Les premiéra: sezona 1938/1939 - Váňa
    Loupežník premiéra: sezona 1938/1939 - Vrabec
    Louskáček premiéra: sezona 1938/1939 - Anglická vychovatelka, Jeník
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1938/1939 - Komediantka, Komediant, Komediant, Komediant
    Vzkříšení premiéra: sezona 1938/1939 - Advokát, Redaktor, Lékař
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1938/1939 - Hmoždýř, Ranhojič
    Život je sen premiéra: sezona 1938/1939 - Druhý dvořan
    Faust premiéra: sezona 1939/1940 - Frosch, Brander, Altmayer, Siebel, Žebrák, První měšťan, Druhý měšťan, Třetí měšťan, Služka, Služka, Měšťanská dcerka, Měšťanská dcerka, První student, Druhý student, První tovaryš, Druhý tovaryš, Třetí tovaryš, Čtvrtý tovaryš, Pátý tovaryš, Babka
    Hoši, dívky a psi premiéra: sezona 1939/1940 - První kamelot
    Ideální manžel premiéra: sezona 1939/1940 - Mason
    Jiný vzduch premiéra: sezona 1939/1940 - Květinářka, Kankán tančí, Kankán tančí
    Karel IV. premiéra: sezona 1939/1940 - Václav, šašek krále Jana, Havel, Dominikán
    Kolébka premiéra: sezona 1939/1940 - Druhý synek selský
    Kolega Crampton premiéra: sezona 1939/1940 - První žák akademie
    Král Lávra premiéra: sezona 1939/1940 - Pouliční blázen
    Lašské tance premiéra: sezona 1939/1940 - Tančí
    Lhář a jeho rod premiéra: sezona 1939/1940 - Kyrysník, Stařena
    Macbeth premiéra: sezona 1939/1940 - Vrátný, Lord
    Maškarní ples premiéra: sezona 1939/1940 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Nížina premiéra: sezona 1939/1940 - Vesničan
    Noc běsů premiéra: sezona 1939/1940 - Krosnař, Ženská maškara, Jiná ženská maškara, 4. chasník, 5. chasník
    Orfeus a Eurydika premiéra: sezona 1939/1940 - Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Člen sboru truchlících, Milenka, Milenec, Člen sboru furií, Člen sboru furií, Člen sboru blažených, Člen sboru blažených, Člen sboru blažených, Člen sboru blažených, Gavota, Gavota, Gavota, Balet č. 48 tančí, Balet č. 48 tančí, Balet č. 51 a 52 tančí, Balet č. 51 a 52 tančí, Chaconna, Chaconna, Chaconna
    Strž premiéra: sezona 1939/1940 - Leontij Ivánovič Kozlov, Uljana Andrejevna
    Škola pomluv premiéra: sezona 1939/1940 - Tanečnice
    Štěstí je umění premiéra: sezona 1939/1940 - Jeho přítel, Ještě jedna dáma
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1939/1940 - Voják, Student, Pražský Pepík, Preclikář, Kolovrátkář, Kuchařka, Prodavačka, Dvorský šašek, Kuchař, Duch času, Svatojanská muška, Posluha, Slečna, Její dcera, Její dcera, Matka, Cukrářský učedník, Parkový hlídač, Fotograf, Cizí princ, Cizí princ, Cizí princ, Malý čert, Malý čert, Klíčník, Potulný dudák, Potulný muzikář, Jiný čert
    Amaya premiéra: sezona 1940/1941 - První obraz tančí
    Benátská maškaráda premiéra: sezona 1940/1941 - Gondolier
    Bloudění Jindřicha od Věže premiéra: sezona 1940/1941 - Pátá žena z lidu
    Čarodějná láska premiéra: sezona 1940/1941 - Gitana, Zpěvní vložky
    Čarostřelec premiéra: sezona 1940/1941 - Třetí sedlák
    Josef Mánes premiéra: sezona 1940/1941 - Lokaj
    Mistrův mistrovský kus premiéra: sezona 1940/1941 - Victor Lecrier
    Peer Gynt premiéra: sezona 1940/1941 - Hodnostář, Číšník, Tango, Tango, Kankán
    Sirotek premiéra: sezona 1940/1941 - Jiná sousedka, Hajný, Vítr, Tanec: Vesnické ostatky, Tanec: Louka s vlčími máky, kopretinami a chrpami, Tanec: Svatojánská noc - Víly, Tanec: Odzemek, Tanec: Na zámku - sarabanda, Podzim
    Velký džbán premiéra: sezona 1940/1941 - Tarantella
    Zimní pohádka premiéra: sezona 1940/1941 - Šlechtic, Šlechtic, Šlechtic
    Andersen premiéra: sezona 1941/1942 - Zpěvák, Míč, Vlček, Diblík, Císařský důvěrník, Císařský obřadník, Medvěd mravenečník, Klokan, Klokanka, Opičák, Opice, Pták ohnivák, Zpěvačka
    Armida premiéra: sezona 1941/1942 - Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy, Rytíř křížové výpravy
    Jižní slavnost premiéra: sezona 1941/1942 - Námořník, Námořník, Námořník, Námořník, Námořník, Apač
    Joan ze Zarissy premiéra: sezona 1941/1942 - Rytíř, Dvořan, Kuchařka, Kuchařka, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Zpěv v proměnách, Dirigent komorního souboru
    Lilofee premiéra: sezona 1941/1942 - Opilec
    Lišák Pseudolus premiéra: sezona 1941/1942 - Kuchař
    Nápadníci trůnu premiéra: sezona 1941/1942 - Posel, Dronthjemský, Jiný posel, První šlechtic, Druhý šlechtic, Třetí šlechtic, Čtvrtý šlechtic, První dvorní dáma, Druhá dvorní dáma, První měšťan, Druhý měšťan, Kněz, Třetí měšťan, Trubač, Birkenbeinský, Chlapec, Čtvrtý měšťan, Pátý měšťan, Šestý měšťan, Sedmý měšťan, Žena, Jiná žena
    Šelma sedlák premiéra: sezona 1941/1942 - Polka ve 2. jednání
    Štědrovečerní sen premiéra: sezona 1941/1942 - Harlekýn, Tanec krkavců, Tanec krkavců, Tanec krkavců, Tanec panen
    Veronika premiéra: sezona 1941/1942 - První venkovanka, Druhá venkovanka
    Zuzana Vojířová premiéra: sezona 1941/1942 - Jan Budař, Jelínek, Dorka, Starší čeledín, Kaňka, Marjána
    Bojarská svatba premiéra: sezona 1942/1943 - Rémus Aldeánu, Oléscu, Bresco, Joán
    Nebeský sňatek premiéra: sezona 1942/1943 - Tančí, Tančí
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1942/1943 - Selské děvče, Dvořan, Dvořan, Dvořan, Dvořan, Dvořan, Dvořan, Včela
    Violetta premiéra: sezona 1942/1943 - Cikánka
    Zvon mého města premiéra: sezona 1942/1943 - Lékař, Mistr Brunon, Muzikant, Zvědavec, První měštka, Druhá měštka, Špeh
    Císařův mim premiéra: sezona 1943/1944 - Senátor Lentulus, Marcela, Fabius
    Člověk Odysseus premiéra: sezona 1943/1944 - Ithacký hoch
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1943/1944 - Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Rodinná pouta premiéra: sezona 1943/1944 - Lola Klimentová, Rudolf Brož, Rohan-Vorlíček
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1943/1944 - Franěk, Lesní panna, Váša
    Humor v literatuře, hudbě a divadle premiéra: sezona 1945/1946 - Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje
    Jan Hus premiéra: sezona 1945/1946 - Kardinál, Kardinál, Kardinál, Kardinál, Kardinál, Kardinál, Kardinál
    Jan za chrta dán premiéra: sezona 1945/1946 - Úvod, Doslov
    Krásná Dišperanda premiéra: sezona 1945/1946 - Na hudební nástroje hraje
    Lazebník sevillský premiéra: sezona 1945/1946 - 2. důstojník, Stráž
    Maryša premiéra: sezona 1945/1946 - Tančí, Tančí
    Penězokaz premiéra: sezona 1945/1946 - Muž z davu
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1945/1946 - Obecní strážník
    Pražský žid premiéra: sezona 1945/1946 - Tomáš Dentulin, Jakub Luciper
    Psohlavci premiéra: sezona 1945/1946 - Důstojník, Hanálka, Pavlík
    Sylfidy premiéra: sezona 1945/1946 - Tančí, Tančí, Klavír
    Ty, který tu zpíváš nyní premiéra: sezona 1945/1946 - Kurýr
    Učitel a žák premiéra: sezona 1945/1946 - Chlapec, Děvče
    Universální dědic premiéra: sezona 1945/1946 - Na hudební nástroje hraje
    Carmen premiéra: sezona 1946/1947 - V 1. jednání tančí, V 1. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí
    Čert a Káča premiéra: sezona 1946/1947 - Duši tančí, Čerta tančí
    Figarova svatba premiéra: sezona 1946/1947 - Černoušek - tančí, Sluha - tančí, Sluha - tančí, Sluha - tančí, Sluha - tančí, Španělský tanec
    Jarní symfonie premiéra: sezona 1946/1947 - Tančí
    Jen o chlup premiéra: sezona 1946/1947 - Dinosaur, Mamut
    Kremelský orloj premiéra: sezona 1946/1947 - Třetí bezprizorný, Prodavačka slaniny, Prodavač sacharinu, Prodavač pásů, Druhý kolemjdoucí
    Krvavá svatba premiéra: sezona 1946/1947 - Dívenka, Služka
    Lašské tance premiéra: sezona 1946/1947 - Tančí, Tančí
    Noc na Lysé hoře premiéra: sezona 1946/1947 - Tančí
    Oblak a valčík premiéra: sezona 1946/1947 - Šestý židovský vězeň
    Rudý mák premiéra: sezona 1946/1947 - Exotická tanečnice, Exotická tanečnice, Ochranitelka snu
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1946/1947 - Raněný, Školačka
    Aida premiéra: sezona 1947/1948 - Tanec kněžek, Tanec kněžek
    České jaro premiéra: sezona 1947/1948 - Třetí velitel studentské kohorty, Čtvrté děvče
    Jak se vám líbí premiéra: sezona 1947/1948 - 11. pán v družině vyhnaného vévody
    Jiskra v popelu premiéra: sezona 1947/1948 - Černoška
    Nové jesličky aneb Pokoj lidem dobré vůle premiéra: sezona 1947/1948 - Vítek, Pán v hledišti, Saša Smutný, Pasáček
    Petruška premiéra: sezona 1947/1948 - Tanečnice
    Popelka premiéra: sezona 1947/1948 - Kavalír, Ministr, Ministr, Švec, Švec, Švec, Indická tanečnice, Indická tanečnice
    Poslední hejtman premiéra: sezona 1947/1948 - Raněný bratřík, Vojačka, Vojačka, Vojačka
    Princezna Pampeliška premiéra: sezona 1947/1948 - Jeho vojevůdce, Vojín v jeho táboře
    Revisor premiéra: sezona 1947/1948 - Jeho žena, Jeho žena, Jeho žena, Hudebník, První prosebnice, Druhá prosebnice, Jeho žena
    Symfonické kolo premiéra: sezona 1947/1948 - Tančí
    Večer W. A. Mozarta premiéra: sezona 1947/1948 - Lisettina přítelkyně
    Xantipa premiéra: sezona 1947/1948 - Trygaios
    Cosi fan tutte (Takové jsou všechny) premiéra: sezona 1948/1949 - Hra na cemballo
    Cyrano z Bergeracu premiéra: sezona 1948/1949 - Gardista
    České jesličky premiéra: sezona 1948/1949 - Sólo v koledách, Koledníček
    Hedy premiéra: sezona 1948/1949 - Milostný tanec, Finale
    Chopiniana premiéra: sezona 1948/1949 - Tančí, Tančí, Tančí
    Jabloňové sady premiéra: sezona 1948/1949 - Vasilij, Čtvrtý host Makajeva
    Janošík premiéra: sezona 1948/1949 - Třetí robotník
    Josefina premiéra: sezona 1948/1949 - Kubíček, Valoušek, Třetí student, Čtvrtý student, Čtvrtá studentka
    Karneval premiéra: sezona 1948/1949 - Valčík tančí, Valčík tančí, Valčík tančí, Nokturno tančí, Nokturno tančí, Nokturno tančí, Nokturno tančí, Mazurku tančí, Mazurku tančí, Kvapík tančí, Kvapík tančí
    Maryša premiéra: sezona 1948/1949 - Selka, Vojtěna, Rozsívalka
    Moravské tance premiéra: sezona 1948/1949 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Piková dáma premiéra: sezona 1948/1949 - Tančí, Tančí, Obřadník
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1948/1949 - Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Revoluční variace premiéra: sezona 1948/1949 - Společnice vojáků
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1948/1949 - Jejich kavalír, Jejich kavalír, Jejich kavalír, Jejich kavalír, Jejich kavalír, Pták Ohnivák, Čarokráska, Zlatovláska, Princ Zlatohlávek, Druhý chlapec, Třetí chlapec, První chlapec
    Špalíček premiéra: sezona 1948/1949 - Švícko, Zpívá
    Carská milost premiéra: sezona 1949/1950 - Důstojník
    Coppélia premiéra: sezona 1949/1950 - Děvče, Děvče, Hoch
    Česká suita premiéra: sezona 1949/1950 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Čestný soud premiéra: sezona 1949/1950 - Ivan Ivanovič Petrenko
    Don Juan premiéra: sezona 1949/1950 - Sluha, Sluha
    Dráteník premiéra: sezona 1949/1950 - Voják
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1949/1950 - Ve 4. obraze mazurku tančí, Ve 4. obraze mazurku tančí, Ve 4. obraze mazurku tančí, Ve 4. obraze mazurku tančí, Ve 4. obraze mazurku tančí
    Ivan Susanin premiéra: sezona 1949/1950 - Ruský vojín, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Plavec, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej, Koryfej
    Jan Žižka premiéra: sezona 1949/1950 - Smil z Kunštátu, Podruhyně
    Krútňava (SND Bratislava) premiéra: sezona 1949/1950 - Hlas svedomia
    Na Starém bělidle premiéra: sezona 1949/1950 - Služka u Proškových
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1949/1950 - Komorná Kapuletů, Komorná Kapuletů, Napolitánu tančí, Tanec s liliemi, Tanec s liliemi, Tanec s liliemi, Tanec s liliemi
    Svatební scény premiéra: sezona 1949/1950 - Mládenec, Mládenec, Mládenec, Selské děvče
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1949/1950 - Černoch, Stráž, Dívka, Dívka, Dívka, Sólo sboru, Sólo sboru, Sólo sboru, Sólo sboru, Černoch, Mladý muž
    Viktorka premiéra: sezona 1949/1950 - Barunka, Rusalka
    Zkrocení zlé ženy premiéra: sezona 1949/1950 - Sloužící u Petruccia, Sloužící u Petruccia, Sloužící u Petruccia, Chůva, Chůva, Chůva, Chůva, Sluha u Baptisty
    Boris Godunov premiéra: sezona 1950/1951 - Druhý strážník, 1.strážník
    Halka premiéra: sezona 1950/1951 - Host, Šlechtic
    Hubička premiéra: sezona 1950/1951 - Anče
    Labutí jezero premiéra: sezona 1950/1951 - Přítel Prince, Přítel Prince, Přítel Prince, Přítel Prince, Princův přítel
    Lidé, bděte! premiéra: sezona 1950/1951 - Jiný agent gestapa
    Nezapomenutelný rok devatenáctý premiéra: sezona 1950/1951 - 1. strážný u Rodzjanka, 2. strážný u Rodzjanka, Rodzjanko, Pobočník, Zeidlitz, Generál Nikolajev, Kapelník Měškov, 3. námořník, 4. námořník
    Othello premiéra: sezona 1950/1951 - Páže ve službách Othellových, Jiný senátor
    Psohlavci premiéra: sezona 1950/1951 - Žalářník, Ženský hlas za scénou, Důstojník, Sluha u Lamingera
    Střevíčky premiéra: sezona 1950/1951 - Tance ve 3. obraze, Tance ve 3. obraze, Tance ve 3. obraze, Tance ve 3. obraze, Tance ve 3. obraze, Tance ve 3. obraze, Tance v 8. obraze, Tance v 8. obraze
    Vojnarka premiéra: sezona 1950/1951 - Jeník
    Lucerna premiéra: sezona 1951/1952 - Čeledín
    Popelka premiéra: sezona 1951/1952 - Zlá sestra, Páže, Páže, Páže, Ministr, Ministr, Ministr, Druhý pomeranč, Švec, Švec, Švec, Andaluzan, Indická tanečnice, Indická tanečnice, Indická tanečnice, Víla
    Car a tesař premiéra: sezona 1952/1953 - Holandský tanec ve 3. jedn.
    Čert a Káča premiéra: sezona 1952/1953 - Tančí, Tančí
    Jánošík premiéra: sezona 1952/1953 - Matka nevěsty, Bunkošový tanec, Bunkošový tanec, Bunkošový tanec, Čardáš, Čardáš, Čardáš, Dvorní tanec, Dvorní tanec, Tanec cikánek v V. obraze, Tanec cikánek v VI. obraze, Tanec cikánek v VI. obraze, Zbojnické sólo, Zbojnické sólo, Zbojnické sólo
    Jarní symfonie premiéra: sezona 1952/1953 - Dívčina družka, Dívčina družka, Zahradnice
    Kníže Igor premiéra: sezona 1952/1953 - Polovecké tance
    Krútňava premiéra: sezona 1952/1953 - Četnický velitel, Četník, Ve III. a VI. obraze tančí
    Kutnohorští havíři premiéra: sezona 1952/1953 - Pruša
    Ljubov Jarová premiéra: sezona 1952/1953 - Čtvrtý občan
    Naši furianti premiéra: sezona 1952/1953 - Pepička, Josífek, Vojta, Tonička, Jeník
    Píseň o turecké zemi (Armádní umělecké divadlo Praha) premiéra: sezona 1952/1953 - Hasan
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1952/1953 - Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Carmen premiéra: sezona 1953/1954 - Pastorale tančí, Pastorale tančí, Pastorale tančí, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Cikánský tanec, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Ve 2. jednání tančí, Farandolu tančí, Farandolu tančí, Farandolu tančí, Farandolu tančí, Farandolu tančí
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1953/1954 - V 1. obraze tančí
    Figarova svatba premiéra: sezona 1953/1954 - Tanec Menuet, Tanec Menuet, Tanec Menuet, Tanec Menuet, Hra na cemballo
    Hrátky s čertem premiéra: sezona 1953/1954 - Čtvrtý čert
    Ideální manžel premiéra: sezona 1953/1954 - Admirál, Jakub, Pan Monford
    Morálka paní Dulské premiéra: sezona 1953/1954 - Domovník
    Švanda dudák premiéra: sezona 1953/1954 - Variace, Variace
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1953/1954 - Petrovský, Petrovský, Její vnučka
    Bachčisarajská fontána premiéra: sezona 1954/1955 - Sólo na violoncello, Sólo na harfu hraje
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1954/1955 - Tetka, Hlas za scénou
    Labutí jezero premiéra: sezona 1954/1955 - Sólo na harfu
    Loupežník premiéra: sezona 1954/1955 - První hajný, Druhý hajný, Prolog, Soused, Děvče
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1954/1955 - Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 1954/1955 - Druhý muž, Čtvrtá žena
    Rusalka premiéra: sezona 1954/1955 - Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Ve II. jednání tančí, Ve II. jednání tančí, Ve III. jednání tančí, Ve III. jednání tančí, Ve III. jednání tančí, Ve III. jednání tančí, Můru tančí
    Vzdorokrál premiéra: sezona 1954/1955 - Čang, Li
    Ďábelský kruh premiéra: sezona 1955/1956 - Dr Cönders, Grawe, Služebná u Büngerů
    Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou premiéra: sezona 1955/1956 - Azaes, Hoch
    Faust a Markéta premiéra: sezona 1955/1956 - Valpurginu noc tančí, Valpurginu noc tančí, Valpurginu noc tančí, Hra na varhany
    Jiříkovo vidění premiéra: sezona 1955/1956 - Podruhyně, Zpěvačka
    Otec premiéra: sezona 1955/1956 - Vašina, Třetí vesnická žena
    Poslední oběť premiéra: sezona 1955/1956 - Šiřitel pověstí, Hráč, Hráč
    Psohlavci premiéra: sezona 1955/1956 - Menuet v 6. obraze tančí, Menuet v 6. obraze tančí
    Ruslan a Ludmila premiéra: sezona 1955/1956 - Tance ve IV. jedn. - Turecký tanec, Tance ve IV. jedn. - Turecký tanec, Tance ve IV. jedn. - Turecký tanec, Tance ve IV. jedn. - Arabský tanec, Tance ve IV. jedn. - Arabský tanec, Variace osmi, Lezginka, Lezginka
    Tannhäuser premiéra: sezona 1955/1956 - Bacchanale tančí
    Tři sestry premiéra: sezona 1955/1956 - Pokojská, Prolog
    Aida premiéra: sezona 1956/1957 - Tanec v komnatě Amneridy, Tanec v komnatě Amneridy, Triumf, Triumf
    Bílá nemoc premiéra: sezona 1956/1957 - Třetí malomocný
    Dundo Maroje premiéra: sezona 1956/1957 - Zpěvák
    Maryša premiéra: sezona 1956/1957 - Děvečka, Bušek, Děvče
    Piková dáma premiéra: sezona 1956/1957 - Tančí, Tančí
    Porážka premiéra: sezona 1956/1957 - 2. gardista
    Slovanské tance premiéra: sezona 1956/1957 - Sólo, Sólo
    Doktor Faust premiéra: sezona 1957/1958 - Šašek
    Don Juan premiéra: sezona 1957/1958 - Divadelní ředitel
    Honzovo království premiéra: sezona 1957/1958 - Hlas v amplifikaci
    Jánošík premiéra: sezona 1957/1958 - Mucha
    Komik premiéra: sezona 1957/1958 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Optimistická tragedie premiéra: sezona 1957/1958 - Třetí námořník, Čtvrtý námořník
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1957/1958 - Polku tančí, Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Sluha dvou pánů premiéra: sezona 1957/1958 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Spartakus premiéra: sezona 1957/1958 - 2. souboj, Sólový tanec na Saturnaliích, Sólový tanec na Saturnaliích
    Kolébka premiéra: sezona 1958/1959 - Třetí selské děvče
    Koncert v rámci zájezdu opery ND v jubilejní 75. sezoně premiéra: sezona 1958/1959 - Zpěv, Klavírní doprovod
    Mirandolina premiéra: sezona 1958/1959 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Othello premiéra: sezona 1958/1959 - Sólo na housle, Sólo na violoncello
    Strakonický dudák aneb Hody divých žen premiéra: sezona 1958/1959 - Druhý soused, Sólo tančí, Sólo tančí
    Zuzana Vojířová premiéra: sezona 1958/1959 - Posel, Posel, Posel, Posel, Posel, Posel
    Čarodějná láska premiéra: sezona 1959/1960 - Obřadní tanec ohně
    Don Carlos premiéra: sezona 1959/1960 - Dominikán, Mnich inkvizice, Vyslanec z Flander, Vyslanec z Flander, Vyslanec z Flander, Vyslanec z Flander, Vyslanec z Flander
    Eugen Oněgin premiéra: sezona 1959/1960 - Polonézu v 6. obraze tančí
    Hamlet premiéra: sezona 1959/1960 - Pantomimu tančí, Pantomimu tančí, Pantomimu tančí
    Rusalka premiéra: sezona 1959/1960 - Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Lesní žínku tančí, Ve II. jednání tančí, Ve II. jednání tančí, Ve III. jednání tančí, Můru tančí
    Svätopluk premiéra: sezona 1959/1960 - Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Kněžka Moreny, Vražec, Vražec, Vražec, Vražec, Vražec
    Výlety pana Broučka premiéra: sezona 1959/1960 - Hlas básníkův
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1959/1960 - Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Pantomimy tančí, Artista, Artista
    Život a dílo A. P. Čechova premiéra: sezona 1959/1960 - Nikita Ivanyč, Světlovidov
    Dalibor premiéra: sezona 1960/1961 - Sólo na housle, Sólo na violoncello, Soudce, Soudce, Soudce, Soudce
    Figarova svatba premiéra: sezona 1960/1961 - Hra na cemballo
    Kamenný kvítek premiéra: sezona 1960/1961 - Cikánka, Šprýmař, Šprýmař, Severjanův kumpán
    Ludas Matyi premiéra: sezona 1960/1961 - Kořenářka
    Nepokoření premiéra: sezona 1960/1961 - 1. chasník, 2. chasník, 1. šlechtic, 2. šlechtic
    Smír Tantalův premiéra: sezona 1960/1961 - Stín Oinomaův, První mluvčí sboru
    Sněhurka premiéra: sezona 1960/1961 - Trpaslík, Trpaslík, Trpaslík, Trpaslík, Trpaslík
    Don Pasquale premiéra: sezona 1961/1962 - Tančí
    Elektra premiéra: sezona 1961/1962 - Služka, Dvůr Klytaimnestry, Dvůr Klytaimnestry, Dvůr Klytaimnestry, Dvůr Klytaimnestry, Dvůr Klytaimnestry
    Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka premiéra: sezona 1961/1962 - Bětuška
    Kavkazský křídový kruh premiéra: sezona 1961/1962 - Micheil
    Manželské kontrapunkty (Státní divadlo Ostrava) premiéra: sezona 1961/1962 - Vyletí ptáček: Dítě
    Petruška premiéra: sezona 1961/1962 - Tanečnice, Flašinetář, Kmotr pouti
    Romeo a Julie premiéra: sezona 1961/1962 - Sluha Kapuletů, Páže Parisovo
    Čarostřelec premiéra: sezona 1962/1963 - Polesný, Děvče
    Čertova stěna premiéra: sezona 1962/1963 - Člen poselstva krále Přemysla Otakara II., Člen poselstva krále Přemysla Otakara II., Člen poselstva krále Přemysla Otakara II., Člen poselstva krále Přemysla Otakara II.
    Julietta premiéra: sezona 1962/1963 - Pán
    Legenda o lásce premiéra: sezona 1962/1963 - Přítel Ferchada, Přítel Ferchada, Dvorní tanečnice, Dvorní tanečnice, Zlato
    Marnotratný syn premiéra: sezona 1962/1963 - Sestra, Přítel, Přítel, Nevěstka, Nevěstka, Hra na klavír
    Oidipús vladař premiéra: sezona 1962/1963 - Kněz
    Rigoletto premiéra: sezona 1962/1963 - Tančí, Tančí
    Hrdinové okamžiku premiéra: sezona 1963/1964 - Josef Frankovský
    Labutí jezero premiéra: sezona 1963/1964 - Sólo na housle, Sólo na violoncello
    Moravské taneční fantazie premiéra: sezona 1963/1964 - Hra na klavír
    Osamění premiéra: sezona 1963/1964 - Mladší námořník
    Piková dáma premiéra: sezona 1963/1964 - Chloe, Plutus, Dafnis
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1963/1964 - Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Růžový kavalír premiéra: sezona 1963/1964 - Sirota, Sirota, Sloužící maršálky
    Svědomí premiéra: sezona 1963/1964 - Lékař, Hra na klavír
    Únos ze serailu premiéra: sezona 1963/1964 - Sólo sboru, Sólo sboru, Sólo sboru, Sólo sboru, Dívka ze serailu, Dívka ze serailu, Dívka ze serailu, Dívka ze serailu
    Z mrtvého domu premiéra: sezona 1963/1964 - Mladý vězeň, Čerevin, Čert, Čert
    Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou premiéra: sezona 1964/1965 - 4. zástupce lidu, Athénský lid, Athénský lid, Athénský lid
    Don Quichotte premiéra: sezona 1964/1965 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Katěrina Izmajlova premiéra: sezona 1964/1965 - Mlýnský dělník
    Komedianti premiéra: sezona 1964/1965 - 1. sedlák, 2. sedlák
    Konec masopustu premiéra: sezona 1964/1965 - Nevěsta, Maškara
    Krútňava premiéra: sezona 1964/1965 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Lohengrin premiéra: sezona 1964/1965 - Šlechtic, Šlechtic, Šlechtic, Šlechtic, Páže, Páže, Páže, Páže
    Louskáček premiéra: sezona 1964/1965 - Malý Louskáček
    Popelka premiéra: sezona 1964/1965 - Zlá sestra, Páže, Třetí pomeranč, Švec
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1964/1965 - Malá Bystrouška, Cvrček, Kobylka, Skokánek, Lištička, Tančí, Tančí, Tančí
    Viktorka premiéra: sezona 1964/1965 - Hra na klavír
    Carmen premiéra: sezona 1965/1966 - Lillas Pastia, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Cesta do Ameriky aneb Lesní panna premiéra: sezona 1965/1966 - Stará cikánka
    Coppélia premiéra: sezona 1965/1966 - Paňáca, Španělka, Maur, Turek, Sólo na housle
    Louisa premiéra: sezona 1965/1966 - Uličník
    Nabucco premiéra: sezona 1965/1966 - Tančí
    Polovecké tance premiéra: sezona 1965/1966 - Zpěv
    Salome premiéra: sezona 1965/1966 - Druhý voják
    Sedlák kavalír premiéra: sezona 1965/1966 - Tančí, Tančí
    Slovanské tance č. 9 - 16 premiéra: sezona 1965/1966 - Sólo, Sólo
    Sylfidy premiéra: sezona 1965/1966 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Klavír
    Šeherezáda premiéra: sezona 1965/1966 - Sólo na housle
    Šest postav hledá autora premiéra: sezona 1965/1966 - Holčička, Chlapec, Herečka
    Zimní pohádka premiéra: sezona 1965/1966 - Tančí, Tančí, Tančí
    Zmoudření dona Quijota premiéra: sezona 1965/1966 - Zpěvák
    Antonius a Kleopatra premiéra: sezona 1966/1967 - První posel, Druhý posel
    Červená Karkulka premiéra: sezona 1966/1967 - Tančí zajíčka, Tančí zajíčka
    Don Juan premiéra: sezona 1966/1967 - Doňa Isabela de Sandris, Agata, Soledad, Alfonso, Hrabě Sandris, Nemocný, Nemocný
    Poslední premiéra: sezona 1966/1967 - Služka, Služka, Služka, Služka, Služka, Sluha, Sluha, Sluha, Sluha, Sluha
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1966/1967 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Řecké pašije premiéra: sezona 1966/1967 - Sólo na anglický roh
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1966/1967 - Sólo na housle hraje, Sólo na violoncello hraje, Nápadníci: Princ Snílek, Nápadníci: Princ Jemný, Nápadníci: Princ Smělý
    Medusa premiéra: sezona 1967/1968 - Sestra, Jinoch, Jinoch
    Othello premiéra: sezona 1967/1968 - Mnich, Sólo na housle, Sólo na violoncello
    Strakonický dudák premiéra: sezona 1967/1968 - Franěk, Matěj
    Vůně květin premiéra: sezona 1967/1968 - Hra na klavír, Hra na kontrabas, Hra na bicí
    Výlety páně Broučkovy premiéra: sezona 1967/1968 - II. táborita
    Bílá nemoc premiéra: sezona 1968/1969 - Třetí malomocný, Ministr vnitra, Zahraniční profesor, Zahraniční profesor, Zahraniční profesor
    Bloudění Odysseovo premiéra: sezona 1968/1969 - Nápadník Pénelopy
    Hry o Marii premiéra: sezona 1968/1969 - Děvče, Lidový pár, Lidový pár
    Macbeth premiéra: sezona 1968/1969 - Šlechtic, Šlechtic, Šlechtic, Tančí
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1968/1969 - Petrovský, Petrovský, Motýl, Petrovský, Petrovský, Motýl
    Giselle premiéra: sezona 1969/1970 - Družka Myrthy, Družka Myrthy, Sólo na violu hraje
    Jak se vám líbí premiéra: sezona 1969/1970 - 2. pán v družině vyhnaného vévody
    Podivuhodný mandarin premiéra: sezona 1969/1970 - Sólo na klavír
    Signorina Gioventu premiéra: sezona 1969/1970 - Sólo na klavír
    Zdravý nemocný premiéra: sezona 1969/1970 - Hlas z obecenstva, Hlas z obecenstva, Tančí, Tančí
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 1970/1971 - Stella, Hlas múzy
    Jindřich V. premiéra: sezona 1970/1971 - Biskup, Šlechtic
    Maškaráda premiéra: sezona 1970/1971 - Sluha
    Pohádka o Honzovi premiéra: sezona 1970/1971 - Víla, Víla, Víla
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1970/1971 - Polku tančí, Polku tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Furianta tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Enšpíglova šibalství premiéra: sezona 1971/1972 - Dívka
    Othello premiéra: sezona 1971/1972 - Šašek
    Škola pomluv premiéra: sezona 1971/1972 - Sluha
    Všichni moji synové premiéra: sezona 1971/1972 - Bertík
    Život prostopášníka premiéra: sezona 1971/1972 - Klaun, Klaun
    Deset dnů, které otřásly světem premiéra: sezona 1972/1973 - Kerenskij, Lunačarskij, Bolševik, Bolševička
    Krútňava premiéra: sezona 1972/1973 - Žena, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Špalíček premiéra: sezona 1972/1973 - Sestra Popelčina, Sestra Popelčina
    Vojnarka premiéra: sezona 1972/1973 - Jeník
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 1973/1974 - Hra na cemballo
    Lowiczské tance premiéra: sezona 1973/1974 - Přítelkyně, Přítelkyně
    Rigoletto premiéra: sezona 1973/1974 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    A jitra jsou zde tichá ... premiéra: sezona 1974/1975 - 2. turista
    Absolventský koncert tanečního oddělení konzervatoře v Praze premiéra: sezona 1974/1975 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Ariadna premiéra: sezona 1974/1975 - Athénský bojovník, Athénský bojovník, Athénský bojovník, Athénský bojovník
    Cesta cest mezi oceány premiéra: sezona 1974/1975 - Přednes, Přednes, Přednes, Tančí, Tančí
    Cyrano z Bergeracu premiéra: sezona 1974/1975 - D’Artagnan, Vrátný
    Don Giovanni premiéra: sezona 1974/1975 - Hra na cemballo
    Optimistická tragédie premiéra: sezona 1974/1975 - Pomocník Sípáka
    Paquita premiéra: sezona 1974/1975 - Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Tančí, Tančí, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Tančí, Tančí, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Sólo na housle a violu, Tančí
    Sníh se smál, až padal premiéra: sezona 1974/1975 - Hlas
    Stvoření světa premiéra: sezona 1974/1975 - Archanděl, Andílek, Andílek
    Tvrdohlavá žena a zamilovaný školní mládenec premiéra: sezona 1974/1975 - Skalní duch z komonstva Zlatohlava, Skalní duch z komonstva Zlatohlava, Skalní duch z komonstva Zlatohlava
    Vojna a mír premiéra: sezona 1974/1975 - Stařec
    Boris Godunov premiéra: sezona 1975/1976 - Jezuita, Jezuita
    Její pastorkyňa premiéra: sezona 1975/1976 - Sólo na housle
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1975/1976 - První otrok
    Spartakus premiéra: sezona 1975/1976 - Hetéra, Hetéra, Hetéra, Hetéra, Řecká otrokyně, Řecká otrokyně, Pastýřka, Pastýřka, Pastýřka, Pastýř, Pastýř, Pastýř, Pastýř, Pastýř
    Bohéma premiéra: sezona 1976/1977 - Strážný
    Ferda Mravenec premiéra: sezona 1976/1977 - Chůva, Chůva
    Kouzelný cirkus premiéra: sezona 1976/1977 - První múza, Druhá múza, Třetí múza, Čtvrtá múza
    Poprask v opeře premiéra: sezona 1976/1977 - Hasič
    Z mrtvého domu premiéra: sezona 1976/1977 - Čert, Čert
    Carmen premiéra: sezona 1977/1978 - Tančí, Tančí, Tančí
    Nápadníci trůnu premiéra: sezona 1977/1978 - Muž, Výrostek
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1977/1978 - Tančí, Tančí, Tančí
    Tamerlan premiéra: sezona 1977/1978 - Člen Tamerlanovy družiny
    Bachčisarajská fontána premiéra: sezona 1978/1979 - Služebná v harému, Přítelkyně Marie, Přítelkyně Marie, Přítelkyně Marie, Přítelkyně Marie, Přátelé Václava, Přátelé Václava, Přátelé Václava, Přátelé Václava
    Faust a Markétka premiéra: sezona 1978/1979 - Sólo Smyslnost tančí, Sólo Smyslnost tančí, Sólo Poživačnost tančí
    Figarova svatba premiéra: sezona 1978/1979 - Tančí, Tančí
    Naši furianti premiéra: sezona 1978/1979 - Rozárka
    Návraty ke krásám premiéra: sezona 1978/1979 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Syn Médey a Jásona, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí, Dále tančí
    Peter Grimes premiéra: sezona 1978/1979 - Šestý občan
    Čarostřelec premiéra: sezona 1979/1980 - Družička, Družička, Družička
    Čas člověka premiéra: sezona 1979/1980 - Alter ego, Alter ego, Alter ego, Dívka, Muž, Mladík
    Manon Lescaut premiéra: sezona 1979/1980 - Ve II. jednání tančí, Ve II. jednání tančí, Ve II. jednání tančí
    Maryša premiéra: sezona 1979/1980 - Tanec, Tanec, Tanec, Tanec
    Mirandolina premiéra: sezona 1979/1980 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Faust premiéra: sezona 1980/1981 - Herec, Mim, Herec, Mim, Herec, Mim, Herec, Mim, Herec, Mim, Herec, Mim
    Kamenný kvítek premiéra: sezona 1980/1981 - Cikán s kytarou, Šprýmař, Šprýmař, Šprýmař, Kámen, Kámen
    Kráska a Zvíře premiéra: sezona 1980/1981 - Člen skupiny černého divadla LM, Člen skupiny černého divadla LM, Člen skupiny černého divadla LM
    Les Sylphides premiéra: sezona 1980/1981 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Klavír
    Marná opatrnost premiéra: sezona 1980/1981 - Přítelkyně, Přítelkyně, Přítelkyně, Přítelkyně
    Ohnivý anděl premiéra: sezona 1980/1981 - Sestra, Sestra, Sestra, Sestra, Sestra
    Píseň našeho žití premiéra: sezona 1980/1981 - Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje, Účinkuje
    Dalibor premiéra: sezona 1981/1982 - Sólo na housle, Sólo na violoncello, Soudce, Soudce
    Don Pasquale premiéra: sezona 1981/1982 - Sólo na trubku
    Hamlet premiéra: sezona 1981/1982 - Hudebník, Hudebník, Hudebník, Hudebník, Hudebník, Hlas ducha Hamletova otce
    Hrátky s čertem premiéra: sezona 1981/1982 - Tanečnice, Tanečník, Tanečník, Tanečnice, Tanečnice
    Kočka na rozpálené plechové střeše premiéra: sezona 1981/1982 - Holčička, Lacey
    Letní hosté premiéra: sezona 1981/1982 - Milovník divadelního umění
    Zpěvy noci premiéra: sezona 1981/1982 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Aristokrati premiéra: sezona 1982/1983 - Překupnice
    Labutí jezero premiéra: sezona 1982/1983 - Přítel Prince, Přítel Prince, Sólo na housle, Sólo na violoncello
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1982/1983 - Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí, Skočnou tančí
    Z pohádky do pohádky premiéra: sezona 1982/1983 - Růženka, Dobrá víla, Petrovský, Petrovský, Brouk, Brouk, Petrovský, Petrovský, Princ, Zlá víla
    Baletní koncert premiéra: sezona 1983/1984 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Grand-pas
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1983/1984 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Sen noci svatojánské premiéra: sezona 1983/1984 - Elf
    Špalíček premiéra: sezona 1983/1984 - Černokněžník, Sestra, Sestra
    Žvanivý slimejš premiéra: sezona 1983/1984 - Malá Saiša, Opice - sbor - tanec, Opice - sbor - tanec, Opice - sbor - tanec, Opice - sbor - tanec, Opice - sbor - tanec, Opice - sbor - tanec, Dirigent, Dirigent, Houslista, Závojnatka, Závojnatka
    Macbeth premiéra: sezona 1984/1985 - Čarodějnice, Čarodějnice, Čarodějnice, Rváč, Rváč, Vrah, Vrah
    Madama Butterfly premiéra: sezona 1984/1985 - Kate Pinkerton, Madama Butterfly (Cio-Cio-San), Yamadori
    Mistr Jeroným premiéra: sezona 1984/1985 - První kupec
    Psohlavci premiéra: sezona 1984/1985 - Dorla, Ženský hlas za scénou ve 2. jedn., Tanec v 1. jednání
    Výnosné místo premiéra: sezona 1984/1985 - Další úředník
    Falstaff premiéra: sezona 1985/1986 - Fordovo páže
    Kremelský orloj premiéra: sezona 1985/1986 - Prodavačka slaniny
    Naše městečko premiéra: sezona 1985/1986 - Profesor Willard, Inspicientka
    Sylvie premiéra: sezona 1985/1986 - Nymfa, Nymfa, Faun, Faun, Faun, Faun
    Věc Makropulos premiéra: sezona 1985/1986 - Taneční pár, Taneční pár, Taneční pár
    Don Quijote premiéra: sezona 1986/1987 - Květinářka, Květinářka, Krčmář, Dryáda, Dryáda, Dryáda, Dryáda, Dryáda, Dryáda, Dryáda, Dívka
    Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka premiéra: sezona 1986/1987 - Jiný dráb, Muzikant
    Jennifer (Hra s ohněm) premiéra: sezona 1986/1987 - Dívka, Dívka, Dívka, Dívka, Dívka
    Rukojmí premiéra: sezona 1986/1987 - Člen instrumentálního kvarteta
    Zásnuby v klášteře premiéra: sezona 1986/1987 - Sólo tančí, Sólo tančí
    Zbojnická balada premiéra: sezona 1986/1987 - Druhý ženský hlas, Tančí, Tančí
    Ariadna premiéra: sezona 1987/1988 - Mladý bojovník
    Brouk Pytlík premiéra: sezona 1987/1988 - Mol, Mol, Mol
    Chuť medu premiéra: sezona 1987/1988 - Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru, Člen orchestru
    Král Jindřich IV. premiéra: sezona 1987/1988 - Malíř
    La Sylphide premiéra: sezona 1987/1988 - Sylfida, Sylfida
    Rigoletto premiéra: sezona 1987/1988 - Černošku tančí
    Výlety páně Broučkovy premiéra: sezona 1987/1988 - Miroslav Zlatník
    Baletní koncert ZO SSM baletu ND premiéra: sezona 1988/1989 - Tančí, Tančí
    Dantonova smrt premiéra: sezona 1988/1989 - Prchající muž
    Dido a Aeneas premiéra: sezona 1988/1989 - Hlas
    Herkules a Augiášův chlív premiéra: sezona 1988/1989 - Třetí poslanec
    Spící krasavice premiéra: sezona 1989/1990 - Sólo na housle hraje, Sólo na violoncello hraje
    Trojí přání aneb Vrtkavosti života premiéra: sezona 1989/1990 - Kvartet pánů, Kvartet pánů, Kvartet pánů, Kvartet pánů
    Z nejlepšího... premiéra: sezona 1989/1990 - Mozart, Múza (Konstance), Smrt (Salieri), Smrt (Žena), Sólo, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Verše Jiřího Žáčka recituje
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 1989/1990 - III. jepice
    Zlý jelen premiéra: sezona 1989/1990 - Lesní ptactvo, Sólo na housle
    Dáma s kaméliemi premiéra: sezona 1990/1991 - Služka, Klavírní sólo
    Kazimír a Karolína premiéra: sezona 1990/1991 - Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Zrůda a návštěvník poutě, Sólo na lesní roh
    Pekař Jan Marhoul premiéra: sezona 1990/1991 - Veselá
    Sevillský svůdce a kamenný host premiéra: sezona 1990/1991 - 2. sluha
    Strýček Váňa premiéra: sezona 1990/1991 - Sluha
    Tančírna premiéra: sezona 1990/1991 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Die Fledermaus (Netopýr) premiéra: sezona 1991/1992 - Ivan, Princ Orlofsky, Kníže Orlofsky
    Don Giovanni premiéra: sezona 1991/1992 - Hra na violoncello
    Falkenštejn premiéra: sezona 1991/1992 - Jaroslav ze Šternberka, Dvorní dáma, Dvorní dáma
    Choreografie z Nizozemí premiéra: sezona 1991/1992 - Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Sólista, Klavírní sólo
    Katynka z Heilbronnu premiéra: sezona 1991/1992 - Hraběnka Helena
    Návštěvní doba premiéra: sezona 1991/1992 - On II., Ona II.
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 1992/1993 - Třetí genius
    Malý pan Friedemann / Psycho premiéra: sezona 1992/1993 - Mladý Johannes, Mladý Norman
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 1992/1993 - Franta
    Saténový střevíček premiéra: sezona 1992/1993 - Almagro, Důstojník, Jiný důstojník
    Cesty premiéra: sezona 1993/1994 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Popelka premiéra: sezona 1993/1994 - Kyvadlo
    Dva shakespearovští herci premiéra: sezona 1994/1995 - Peter Arnold (Malcolm)
    Libuše premiéra: sezona 1994/1995 - Sólo na violoncello
    Peer Gynt premiéra: sezona 1994/1995 - Salašnice, Trollice, Starý troll, Starý troll
    Weselohry premiéra: sezona 1994/1995 - Chmelař, Eva, Rybář, Popelka, Učitel, Přátelská stráž, Nepřátelská stráž, Datlík, posluha Kotrčův, Lichotil, Žitobílek, Vošoust, Dorotka, Honza, Kořínek, Důstojník Ladinský
    Americký kvartet premiéra: sezona 1995/1996 - Sólo, Sólo, Sólo, Sólo
    Amerikana premiéra: sezona 1995/1996 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Giselle premiéra: sezona 1995/1996 - Družka Myrthy, Družka Myrthy, Sólo na violu hraje
    Il Trittico premiéra: sezona 1995/1996 - La Conversa / Laická sestra
    Mauglí - vyprávění Matky džungle premiéra: sezona 1995/1996 - Vlče I, Vlče II
    Návrat do neznámé země premiéra: sezona 1995/1996 - Sólista
    Podivní ptáci premiéra: sezona 1995/1996 - Personál klubu, Akrobacie na kolech, Akrobacie na kolech
    Polní mše premiéra: sezona 1995/1996 - Sólista, Sólista, Sólista
    Příhody lišky Bystroušky premiéra: sezona 1995/1996 - Cvrček, Kobylka, Skokánek
    Běsi premiéra: sezona 1996/1997 - Matrjoša
    Carmen ou La tragédie de Don José premiéra: sezona 1996/1997 - Její dvojnice, Jeho dvojník, Mercedes 2, Frasquita 2, Frasquita 3, Garcia 2, Dancaire 2, Remendado 1
    Der Rosenkavalier (Růžový kavalír) premiéra: sezona 1996/1997 - Sirota, Číšník, Číšník
    Labutí jezero premiéra: sezona 1996/1997 - Sólo na housle, Sólo na violoncello
    Sen noci svatojánské premiéra: sezona 1996/1997 - Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež, Elfové, dvořani a mládež
    Cosi fan tutte premiéra: sezona 1997/1998 - Hra na violoncello, Hra na violoncello
    Pašije aneb Theatrum passionale premiéra: sezona 1997/1998 - Eva, Nevěsta, Nevěsta
    Piková dáma premiéra: sezona 1997/1998 - Klavírní sólo
    Antonius a Kleopatra premiéra: sezona 1998/1999 - Strážný
    Castor et Pollux premiéra: sezona 1998/1999 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Hra na housle
    Éra Kubánkova premiéra: sezona 1998/1999 - Služebná, Volič, Volič, Volič, Volič, Volič, Volič, Volič
    Krutá hra / Outsider / Amen premiéra: sezona 1998/1999 - Tančí
    Mistr a Markétka premiéra: sezona 1998/1999 - Prosektor, Mafián, sluha Woland.suity, Marek Krysobijce
    Obsluhoval jsem anglického krále premiéra: sezona 1998/1999 - Vrchní, Lékař, Vrah, Cestující, Pásek, Gestapák (a další postavy), Vrchní, Lékař, Vrah, Milicionář
    Hamlet premiéra: sezona 1999/2000 - Herec
    Lady Macbeth Mcenského újezdu premiéra: sezona 1999/2000 - Trestankyně, Statista
    Mnoho povyku pro nic premiéra: sezona 1999/2000 - První stráž, Chlapec
    Sirael premiéra: sezona 1999/2000 - Tančí
    Šípková Růženka premiéra: sezona 1999/2000 - Zlá víla
    Dalibor premiéra: sezona 2000/2001 - Soudce, Soudce, Soudce, Soudce, Soudce, Soudce, Soudce, Soudce
    Dítě a kouzla / Sinfonietta premiéra: sezona 2000/2001 - Vážka, Dítě, Šálek, Konvička, Pastýř, Pastýřka, Princ, Princezna, Učitel, Netopýr, Matka, Kočka, Kocour, Křeslo, Židle, Hodiny - kyvadlo, Hodiny - pouzdro, Oheň, Oheň, Pták, Můra, Můra, Můra, Vážka, Vážka, Veverka, Žába, Žába, Žába
    Hadrián z Římsů premiéra: sezona 2000/2001 - Kapela
    Komik premiéra: sezona 2000/2001 - Pierot, Pierot, Girl, Girl, Girl, Girl, Girl
    Raymonda premiéra: sezona 2000/2001 - Ceremoniář, Houslové sólo
    Amerikana II premiéra: sezona 2001/2002 - Sphinx, Oidipus, Anubis
    Le nozze di Figaro – Figarova svatba premiéra: sezona 2001/2002 - Hra na cemballo, Kladívkový klavír
    Lucerna premiéra: sezona 2001/2002 - Víla, Víla
    Marná opatrnost / Polovecké tance premiéra: sezona 2001/2002 - Chán, Zajatkyně, Dívka, Přítelkyně
    Oresteia premiéra: sezona 2001/2002 - Delfská věštkyně
    Pocta Jiřímu Kyliánovi premiéra: sezona 2001/2002 - Tančí
    Večer tříkrálový premiéra: sezona 2001/2002 - Kněz, Valentin
    Cyrano z Bergeracu premiéra: sezona 2002/2003 - D’Artagnan, Subreta, Marta
    Don Giovanni premiéra: sezona 2002/2003 - Hra na cemballo, Hra na violoncello, Hra na mandolinu
    Romeo a Julie premiéra: sezona 2002/2003 - Bratr Jan, Muzikant
    Zpráva pro Akademii / Bertram a Mescalinda premiéra: sezona 2002/2003 - Opičák, Dobrodružka, Krotitelka, Ošetřovatelka, Impresário, Zřízenec, Hagenbeck, Námořník, Učitel, Šimpanzice
    Giselle premiéra: sezona 2003/2004 - Sólo na violu hraje
    La Belle et la Bete (Kráska a zvíře) premiéra: sezona 2003/2004 - Laň, Šéf ochranky
    Nagano premiéra: sezona 2003/2004 - Puk
    Naši furianti premiéra: sezona 2003/2004 - Vojta
    Šťastná sedma / Koncert a moll / Bolero premiéra: sezona 2003/2004 - Mexikán, Mexikán, Kovboj, Kovboj, Bardáma, Bardáma, Tančí, Tančí
    Adriana Lecouvreur premiéra: sezona 2004/2005 - Majordom
    Prodaná nevěsta premiéra: sezona 2004/2005 - Principál I.
    Tisíc a jedna noc – Příběhy z písku premiéra: sezona 2004/2005 - Džin I., Sestřenice, Křesťan, Kútalkulúb, Hammád
    Don Giovanni premiéra: sezona 2005/2006 - Hra na cemballo, Hra na mandolinu, Hra na kladívkový klavír
    Don Pasquale premiéra: sezona 2005/2006 - Sólo na kytaru, Sólo na kytaru
    Duše – krajina širá premiéra: sezona 2005/2006 - Krásná cizinka, Dítě
    Oněgin premiéra: sezona 2005/2006 - Sólo na violu
    Pygmalión premiéra: sezona 2005/2006 - Strážník, Čumil, Žebrák
    Richard III. premiéra: sezona 2005/2006 - Edward, princ waleský, Richard, vévoda z Yorku
    Zvony premiéra: sezona 2005/2006 - Vesničanka, Vesničanka
    David a Goliáš aneb Pepička to zařídí premiéra: sezona 2006/2007 - Strobach
    Lacrimae Alexandri Magni – Slzy Alexandra Velikého premiéra: sezona 2006/2007 - Hra na klavír
    Orfeo premiéra: sezona 2006/2007 - Anděl, Akrobat
    Revizor premiéra: sezona 2006/2007 - Kupec, Žena školního inspektora, Kupcová, Kurýr
    Česká baletní symfonie premiéra: sezona 2007/2008 - Tančí, Tančí
    Sněhová královna premiéra: sezona 2007/2008 - Babička, Květinová babička, Loupežnice, Finka, Babička, Loupežnice, Květinová babička, Finka
    Nepřítel lidu premiéra: sezona 2008/2009 - Dětská role, Dětská role, Dětská role, Dětská role
    Radúz a Mahulena premiéra: sezona 2008/2009 - Housle I., Housle II, Violoncello, Kontrabas, Hoboj, Perkuse, Cembalo, Soprán, Alt, Tenor, Bas
    Rinaldo premiéra: sezona 2008/2009 - Araldo, Herold
    Srpen v zemi indiánů premiéra: sezona 2008/2009 - Hra na kytaru
    Blackbird premiéra: sezona 2009/2010 - Dívka
    Graffiti premiéra: sezona 2009/2010 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Hoffmannovy povídky premiéra: sezona 2009/2010 - Nicklausse
    Kupec benátský premiéra: sezona 2009/2010 - Starý Gobbo
    Miniopery (Dětská opera Praha) premiéra: sezona 2009/2010 - Princ, Princ, Měsíce, Liščátka
    Nápoj lásky premiéra: sezona 2010/2011 - Kladívkový klavír
    Únos ze serailu premiéra: sezona 2010/2011 - Epizodní role
    Carmen (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - Alcalde
    Don Quijote premiéra: sezona 2011/2012 - Květinářka, Hostinská, Cikánka, Cikán, Otec
    Labutí jezero (SOP) premiéra: sezona 2011/2012 - Sólo na housle, Sólo na violoncello, Sólo na harfu, Ceremoniář, Sólo na hoboj, Sólo na trubku, Pážata
    Šípková Růženka premiéra: sezona 2011/2012 - Královna, Princezna Florina, Catalabutte, Karkulka, Vlk, Sólo na housle hraje, Sólo na violoncello hraje, Modrý pták, Jednorožec, Babette, Princ ze Západu, Princ z Východu, Princ z Jihu, Princ ze Severu, Král, Anselmo, Chůva, Zlatý jelen, Pouliční kocour, Ušlechtilý kocour, Bílá kočka, Karkulčina babička, Princovi přátelé
    Amerikana III premiéra: sezona 2012/2013 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Houslové sólo
    Antikódy / Anticodes premiéra: sezona 2012/2013 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Pán z Prasečkova premiéra: sezona 2012/2013 - Dětská role, Dětská role, Dětská role, Dětská role, Dětská role, Dětská role
    Vidím nevidím premiéra: sezona 2012/2013 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Česká baletní symfonie II premiéra: sezona 2013/2014 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Obrazy premiéra: sezona 2013/2014 - Tančí, Tančí
    Romeo a Julie premiéra: sezona 2013/2014 - Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Kapuleti, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové, Montekové
    Strakonický dudák aneb Hody divých žen premiéra: sezona 2013/2014 - Bělena, Lesní panny, divé ženy..., Lesní panny, divé ženy..., Chasníci, ozbrojenci..., Děti, pážata, Děti, pážata
    Ze života hmyzu premiéra: sezona 2013/2014 - Mravenec
    Ballettissimo premiéra: sezona 2014/2015 - Tančí
    Dokonalé štěstí aneb 1789 premiéra: sezona 2014/2015 - Akrobat, Kapela Dokonalé štěstí
    Kouzelná flétna premiéra: sezona 2014/2015 - Tanečník, Tanečník, Dáma, Dáma, Dáma, Dětská role, Dětská role, Dětská role, Dětská role, Otrok, Otrok
    La Bayadere premiéra: sezona 2014/2015 - Sólo na housle, Sólo na violoncello, Sólo na flétnu, Sólo na harfu
    Macbeth premiéra: sezona 2014/2015 - Herald
    Podivuhodné cesty Julese Verna premiéra: sezona 2014/2015 - Tančí, Tančí, Tančí, Tančí, Tančí
    Juliette (Snář) premiéra: sezona 2015/2016 - Anglický roh
    Nová krev - Šaráda premiéra: sezona 2015/2016 - Pobočník Gustáva Husáka
    Nová krev - Výprava premiéra: sezona 2015/2016 - Asistentka lektorů jevištní mluvy, Vedoucí výpravy
    Nová krev - Zábor premiéra: sezona 2015/2016 - Očividně německý studentík
    Oliver Twist (Bohemia Balet) premiéra: sezona 2015/2016 - Oliver Twist, Žid Fagin, Bill Sikes, Nancy, Betsy, Jack Dawkins, Noe Claypole, Toby Crakit, Pan Bumble, Pomocnice pana Bumbla, Pan Sowerberry, Paní Sowerberry, Charlotta, Pan Brownlow, Paní Bedwin, Pan Grimwing, Paní Maylie, Rosa, Doktor Losberne, Knihkupec, Policisté, Zámožní občané, Děti zámožných občanů, Kapsáři u Fagina, Děti v chudobinci
    Sen čarovné noci premiéra: sezona 2015/2016 - Ponk / Hrášek, Nitka / Hořčička
    V rytmu swingu buší srdce mé premiéra: sezona 2015/2016 - Bartl, a mnohé jiné, Zpěvačka, a mnohé jiné
    Opera nás baví - Postavy české historie v operách premiéra: sezona 2016/2017 - Petr Vok, Sólo, Próza
    Vánoční koncert Kühnova dětského sboru (2016) premiéra: sezona 2016/2017 - Sólový zpěv, Hoboj, Fagot, Klarinet
    Louskáček – Vánoční příběh premiéra: sezona 2017/2018 - Drosselmeier, Paní Drosselmeierová
    Česká mše vánoční (Dětská opera Praha) premiéra: sezona 2018/2019 - Alt, Mezzosoprán
    Cosi fan tutte (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1992 - Hra na cemballo, Hra na violoncello, Kladívkový klavír
    Netopýr (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - Ivan, Kníže Orlofsky, Kněžna Orlofsky, Host na plese u knížete Orlofského, Taneční sólo
    Perníková chaloupka (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1992/1993 - Jeníček, Mařenka, Ježibaba, Táta, Vater, Máma, Mutter, Hänsel, Gretel, Knusperhexe, Večerka, Sandmännchen, Jitřenka, Taumännchen, Mim, Der Pantomime, Skřítek (mimická role), Zwerg (mimická role), Hlas prologu, Prologstimme
    Kouzelná flétna (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1995/1996 - Zvonkohra
    Lohengrin (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1996/1997 - Vévoda Gottfried
    Don Carlos (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1997/1998 - Královský hlasatel
    Bubu z Montparnassu (Státní opera Praha) premiéra: sezona 1998/1999 - Společník
    Oráč a Smrt (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2001/2002 - Tančí
    Wir spielen Frieden (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2001/2002 - Paní Justice, Uprchlík, Pan rada, Tanečnice
    Kouzelná flétna (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2002/2003 - Tři géniové
    Pohádka (O zakletém princi a chytré Aničce) premiéra: sezona 2002/2003 - Princ, Chlupatec, Čarodějka, Kráska, Anička + figurina, Otec, Pes, Doktor, Ošetřovatelka, Nosítka
    Carmen (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2003/2004 - Alcalde
    Dáma s kaméliemi / La traviata (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2003/2004 - Číšníci, Obchodník, Kurtizány, Sekundanti, Doktor
    Kouzelná flétna (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2004/2005 - Třetí otrok
    Lucia di Lammermoor (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2004/2005 - Harfové sólo ve 2. obraze
    Popelka (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2004/2005 - Krejčí, Služky, Hudebníci, Myši, Lokajové, Dvorní dámy, Kavalíři
    Lazebník sevillský (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2005/2006 - Hra na klavír, Hra na cembalo
    Sen noci svatojanské (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2005/2006 - Puk (double)
    Sicilské nešpory (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2005/2006 - Manfredo
    Vivat opereta! (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2008/2009 - Líza, Mi, Su-Čong, Gustav, Čang, Vrchní eunuch, Důstojník, Eunuchové
    Spící krasavice - poslední dcera cara (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2009/2010 - Sólo na violoncello hraje
    Giselle (Státní opera Praha) premiéra: sezona 2010/2011 - Šlechta, doprovod dámy, Šlechta, doprovod páni

    Seznam představení