Kudykam (Státní opera Praha) (Ostatní)
Dne 01.11.2009 v 19:00
Státní opera
Hudební doprovod: Orchestr Kudykam / Obsazení jednotlivých repríz se nezachovalo, proto jsou u všech představení uváděny všechny alternace.
Textové a hudební úpravy
Inscenátoři
Choreografie: Pavel Strouhal
Hudební nastudování: Ondřej Brzobohatý
Režie: Dodo Gombár
Role
Kudykam: Karel Dobrý (Host), Vojtěch Dyk (Host), Csongor Kassai (Host), Jan Sklenář (Host)
Martin: Jan Maxián (Host), Ondřej Ruml (Host), Marek Holý (Host)
Štamgast: Filip Čapka (Host), Jan Sklenář (Host), Gustav Řezníček (Host)
Jasnovidka: Nina Divíšková (Host), Věra Nerušilová (Host), Hana Seidlová (Host)
Strýc: Jaromír Dulava (Host), Pavel Zatloukal (Host), Václav Svoboda (Host)
Pozorovatel: František Segrado (Host)
Cizí žena: Lucia Šoralová (Host), Naďa Válová (Host)
Šumichrást Alfa: Denny Ratajský (Host), Michal Kavalčík (Host), Viktor Polášek (Host)
Šumichrást Beta: Zbyněk Fric (Host), Viktor Polášek (Host), Oldřich Smysl (Host)
Šumichrást Gama: Petr Novotný (Host), Viktor Polášek (Host), Petr Šudoma (Host)
Šumichrást Delta: Václav Muška (Host), Viktor Polášek (Host), Jan Bursa (Host)
Mňaudámička Una: Kristýna Kudrnáčová (Host), Alžbeta Stanková (Host), Lucie Žďárská-Novotná (Host)
Mňaudámička Due: Veronika Veselá (Host), Soňa Jányová (Host), Kateřina Nováková (Host), Barbara Chybová (Host)
Mňaudámička Tre: Kateřina Šildová (Host), Barbara Chybová (Host), Tereza Martinková (Host), Linda Fikar Stránská (Host)
Kant: Jaroslav Synek (Host), Vojtěch Gajda (Host)
Moderátor: Štěpán Škorpil (Host), Alexandr Hemala (Host)
Mimořádní hosté: Richard Krajčo (Host), Lucie Bílá (Host), Matěj Ruppert (Host), Jaromír Nohavica (Host), Karel Gott (Host), Tobias Szidi (Host), Aneta Langerová (Host), Daniel (Dan) Bárta (Host), Jana Kirschner (Host), Daniel Landa (Host)
Taneční company pánská: Mario Čermák (Host), Petr Kolář (Host), Yevgen (Jevgenij) Lisovyk (Vlastní), Jurij Slypyč (Host), Jurij (Yuri) Kolva (Host), Veaceslav Burlac (Vlastní), Josef Svoboda (Vlastní), Martin Dinuš (Host), Marek Kašparovský (Vlastní), Ondřej Sochůrek (Host), Peter Dolinajec (Host)
Pěvecká company pánská: Michal Maťátko (Host), Ondřej Jonáš (Host), Martin Streško (Host), Radek Rozehnal (Host), Marcel Flemr (Host), Lukáš Jindra (Host), Jan Roušar (Host), Tomáš Karchutňák (Host)
Taneční company dámská: Jana Sochůrková (Host), Lenka Hrabovská (Host), Daniela Lebedová (Host), Jana Burkiewiczová (Host), Anna Ščekaleva (Vlastní), Šárka Isabela Lafková (Host), Tereza Janoudová (Host), Tereza Kvasnovská (Host), Ivana Černá (Host)
Údržbáři: Michal Maťátko (Host), Ondřej Jonáš (Host), Lukáš Jindra (Host), Jan Roušar (Host)
Spolupracovali
Instrumentace : Ondřej Brzobohatý
Produkce : Michal Horáček
Světelný design: Pavel Dautovský
Zvukový design : Michal Pekárek