Hostující soubory v sezóně

SEZONA 2009/2010

420PEOPLE
Affordance (Nová scéna )
A Small Hour Ago (Nová scéna )
Balet Praha Junior
Sklizeň 2010 (Nová scéna )
Bohemia Balet
Bolero (Nová scéna )
Bolero (Stavovské divadlo )
The Best of (Nová scéna )
Constanza Macras & Dorky Park
Hell on Earth (Nová scéna )
Činoherní studio Ústí nad Labem
NordOst (Divadlo Kolowrat )
Dětská opera Praha
Malý Mozart (Divadlo Kolowrat )
Česká mše vánoční (Stavovské divadlo )
Co slyšely děti v Poličce (Stavovské divadlo )
Opera nás baví (Divadlo Kolowrat )
Opera nás baví (Nová scéna )
The Angels (Nová scéna )
Písně / Brundibár (Divadlo Kolowrat )
Miniopery (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 02.05.2010)
Divadelní studio Továrna
Poslední oheň (Nová scéna )
Divadlo DRAK Hradec Králové
Divadlo Lampion
Mach a Šebestová (Nová scéna )
Divadlo U stolu
Zapomenuté světlo (Divadlo Kolowrat )
Divadlo Ústí nad Labem
Cikánské kořeny/í (Nová scéna )
Folklorní soubor Jaro
Jihočeské divadlo České Budějovice
Jihočeský balet České Budějovice
Kühnův dětský sbor
Kocour v botách (Nová scéna )
Městské divadlo Brno
Probuzení jara (Nová scéna )
Probuzení jara (Městské divadlo Brno) (Nová scéna od 24.08.2010 do 25.08.2010)
Městské divadlo Mladá Boleslav
Dědeček automobil (Nová scéna )
Městské divadlo Zlín
Maryša (Nová scéna )
Naivní divadlo Liberec
Labutí jezírko (Nová scéna )
Národní divadlo Brno - Reduta
Marnie (Nová scéna )
Neudáno
Chorea Bohemica (Stavovské divadlo )
Balet Praha Junior (Nová scéna )
Balet Praha Junior (Stavovské divadlo )
Bohemia Balet (Nová scéna )
Bohemia Balet (Stavovské divadlo )
Czech Grand Design (Stavovské divadlo )
Taneční mládí (Stavovské divadlo )
Czech Top 100 (Národní divadlo )
Astillero Tango (Struny podzimu) (Stavovské divadlo )
Tříkrálový koncert (Stavovské divadlo )
I Solisti Veneti (Národní divadlo )
Ceny Thálie 2009 (Národní divadlo )
25 let Revolver Revue (Nová scéna )
Kytice (Národní divadlo )
KAREL_HYNEK_MACHA.RIP (Nová scéna )
Večer Aurapontu (Nová scéna )
Český tučňák (Nová scéna )
Anatomie Nové scény (Nová scéna )
Ceny Alfréda Radoka 2009 (Divadlo Kolowrat )
Dantzaz Donostia (Nová scéna )
Rimini Protokoll
Vung bien gioi (Nová scéna )
Slovenské národní divadlo Bratislava
Spící krasavice (Národní divadlo )
Faust (Národní divadlo )
Plantáž (Stavovské divadlo )
Amadeus (Stavovské divadlo )
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
Absolventský koncert (Stavovské divadlo od 22.06.2000 do 23.06.2000)
Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz
Sbor se šeredně plete (Stavovské divadlo )