Hostující soubory v sezóně

SEZONA 2011/2012

Akademický čtenářský spolek Praha
zzzz (Acros Fukuoka Symphony Hall, Fukuoka, Japonsko od 11.12.1911 do 31.12.2011)
Ballhaus Naunynstrasse
Šílená krev (Nová scéna )
Bohemia Balet
Děvčátko se sirkami (Nová scéna )
Děvčátko se sirkami (Stavovské divadlo )
Ballet Classique (Stavovské divadlo )
Deka pod dekou (Stavovské divadlo )
Taneční kontrasty (Stavovské divadlo )
Děvčátko se sirkami (Stavovské divadlo )
Premiéra 2012 (Nová scéna )
Taneční kontrasty II (Stavovské divadlo )
Circo Aereo a Cirk La Putyka
Slapstick Sonata (Nová scéna )
Compagnie Irina Brook
Odyssea (Nová scéna )
DekkaDancers
Nenucený výsek (Nová scéna )
Dětská opera Praha
Česká mše vánoční (Stavovské divadlo )
Pohádková květina (Nová scéna )
(Vy)prodaná nevěsta (Divadlo Kolowrat )
(Vy)prodaná nevěsta (Nová scéna )
Oslí abeceda (Divadlo Kolowrat )
Otvírání studánek (Nová scéna )
Miniopery (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 02.05.2010)
Dětský domov se školou Býchory a Barry&spol.
Garfield (Nová scéna )
First International Ballet School
Peter and the Wolf (Nová scéna )
Folklorní soubor Jaro
HAMU
Divadlo za bránou (Nová scéna )
Hudebně-dramatické studio mladých
Sen noci vánoční (Divadlo Kolowrat )
Pohádka o Rusalce (Divadlo Kolowrat )
Jihočeské divadlo České Budějovice
Louskáček (Nová scéna )
Misantrop (Nová scéna )
Fuk (Nová scéna )
Kühnův dětský sbor
Vánoční koncert (Stavovské divadlo )
Moravské divadlo Olomouc
Frida (Stavovské divadlo )
Naivní divadlo Liberec
ND Ostrava
Cardillac (Stavovské divadlo )
Gottland (Nová scéna )
Život prostopášníka (Národní divadlo )
Neudáno
Chorea Bohemica (Stavovské divadlo )
Balet Praha Junior (Nová scéna )
Balet Praha Junior (Stavovské divadlo )
Bohemia Balet (Nová scéna )
Bohemia Balet (Stavovské divadlo )
Czech Grand Design (Stavovské divadlo )
Magnesia Litera (Nová scéna )
Český tučňák (Nová scéna )
Struny podzimu (Stavovské divadlo )
Ekonomie dobra a zla (Nová scéna )
Lichožrouti (Nová scéna )
Den české státnosti (Nová scéna )
Desing Blog (Nová scéna )
FAMU Fest (Nová scéna )
Různé břehy (Nová scéna )
Králové slunce – Balet Gala (Národní divadlo )
Kouzelná baterka (Nová scéna )
Tříkrálový koncert (Stavovské divadlo )
Nezlobíš se...? (Divadlo Kolowrat )
Narozeniny Rádia 1 (Nová scéna )
Vivica Genaux a Collegium 1704 (Stavovské divadlo )
Ceny Thálie 2011 (Národní divadlo )
Ceny Alfréda Radoka 2011 (Stavovské divadlo )
Hudebně dramatické studio (Divadlo Kolowrat )
Pražský pěvec (Divadlo Kolowrat )
Ciant (Nová scéna )
Prague Ballet Gala (Státní opera )
Chanticleer (Státní opera )
Ples v Opeře (Státní opera )
Burza mladých zpěváků (Státní opera )
Vojtěch Dyk – koncert (Národní divadlo )
Život ’90 (Národní divadlo )
TinCanCompany (Nová scéna )
Lékař roku (Nová scéna )
Jazz v Opeře – Freddy Cole (Národní divadlo )
Taneční mládí 2012 (Stavovské divadlo )
Visegrad Gipsy Mania (Nová scéna )
Prague Balet Gala (Státní opera )
Máj (420PEOPLE) (Nová scéna od 19.03.2012)
Pekingská opera
Red Cliff (Národní divadlo )
Sacra Cirkus
Škola pro klauny (Nová scéna )
Slovenské národní divadlo Bratislava
Coriolanus (Stavovské divadlo )
Popel a vášeň (Stavovské divadlo )
Sol Picó Dance Company
Muší jezero (Nová scéna )
Taneční centrum Praha
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
Absolventský koncert (Stavovské divadlo )
Theater Oberhausen
Nora (Stavovské divadlo )
TinCanCompany
Rybička (Nová scéna )
Uskupení TESLA
Noc v NanoPOLIS (Nová scéna )
Západočeské divadlo Cheb
Tři sestry (Nová scéna )