Absolventské představení 2022 (Taneční konzervatoř hl. m. Prahy) (Balet)
Dne 20.06.2022 v 19:00
Stavovské divadlo
Předloha
Absolventské představení Taneční konzervatoře hl. m. Prahy -
Skočná - Václav Trojan
Koňare - Jiří Linha
Tance z Velké Kubry - Radim Drejsl
Květinová slavnost v Genzanu, pas de deux - Edvard Helsted, Holger Simon Paulli
Pas de deux z baletu La Sylphide - Herman Severin von Loevenskjold
Etincelle - Bérangere Andreo
Tarantella z baletu Napoli - Hans Christian Lumbye
Pět elementů - Libuše Ovsová
Mozartissimo - Marika Blahoutová
Suita z baletu Raymonda - Alexander Konstantinovič Glazunov
Furiant - Muzika Jaro
Zbujan -
V rámci cyklu Host Baletu Národního divadla. Tančí absolventi a další studenti.
Role
Absolvent hlavního oboru moderní tanec: Christina Hla Shwe (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Marie Machurková (Posluchač Konzervatoře), Kristina Dunajeva (Posluchač Konzervatoře), Ana Markovičová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Antonín Čulík (Posluchač Konzervatoře), Ota Frühauf (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Céline Pianelli (Posluchač Konzervatoře), Daniel Frydrych (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Karel Roubíček (Posluchač Konzervatoře), Nela Báčová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Tim Herz (Posluchač Konzervatoře), Aneta Skopová (Posluchač Konzervatoře), Karel Roubíček (Posluchač Konzervatoře), Jan Šimůnek (Posluchač Konzervatoře), Nela Báčová (Posluchač Konzervatoře), Kristina Dunajeva (Posluchač Konzervatoře), Maria Mercedes Gonzáles Fernández (Posluchač Konzervatoře), Céline Pianelli (Posluchač Konzervatoře), Karolina Vatková (Posluchač Konzervatoře), Ota Frühauf (Posluchač Konzervatoře), Daniel Frydrych (Posluchač Konzervatoře), Matěj Šimůnek (Posluchač Konzervatoře)
Voda /smrt a znovuzrození/: Laura Schejbalová (Posluchač Konzervatoře)
Dřevo /růst/: Ana Markovičová (Posluchač Konzervatoře)
Oheň /vývoj/: Karolína Teršípová (Posluchač Konzervatoře)
Země /rovnováha/: Amálie Špachtová (Posluchač Konzervatoře)
Kov /úpadek/: Antonín Čulík (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Aurora Kubelíková (Posluchač Konzervatoře), Michal Dembický (Posluchač Konzervatoře), Lucie Matějová (Posluchač Konzervatoře), Sandra Jiříková (Posluchač Konzervatoře), Aneta Pašková (Posluchač Konzervatoře), Denisa Vopěnková (Posluchač Konzervatoře), Ota Frühauf (Posluchač Konzervatoře), Izabela Gracíková (Posluchač Konzervatoře)
Saracénský tanec – sóli: Karel Roubíček (Posluchač Konzervatoře), Céline Pianelli (Posluchač Konzervatoře)
Saracénský tanec – Arabčata: Klára Janovská (Posluchač Konzervatoře), Stella Ingrid Kocourková (Posluchač Konzervatoře), Tristan Vladimír Holt (Posluchač Konzervatoře), Tomáš Ptáček (Posluchač Konzervatoře)
Španělský tanec: Nela Báčová (Posluchač Konzervatoře), Karolína Teršípová (Posluchač Konzervatoře)
Čardáš: Adéla Šorfová (Posluchač Konzervatoře), Vojtěch Pilbauer (Posluchač Konzervatoře)
Spolupracovali
Inspicient: Daniela Kalvodová
Jevištní mistr : Michal Fojtík, Martin Hátle
Pedagogická spolupráce : Marie Hybešová, Zuzana Susová, Jurij Slypyč
Vedoucí jevištního provozu : Petr Stříbrný