Kylián – Mosty času (Balet)
Dne 17.10.2018 v 19:00
Národní divadlo
Předloha
Petite Mort - Jiří Kylián
Symphony of Psalms (Žalmová symfonie) - Jiří Kylián
Bella Figura - Jiří Kylián
Klavírní koncert A Dur, Allegro - Wolfgang Amadeus Mozart
Sechs Tänze (Šest tanců) - Jiří Kylián
Kylián – Mosty času -
Tančí sólisté a sbor Baletu Národního divadla, účinkuje orchestr a sbor Národního divadla
Role
Tančí: Michal Štípa (Vlastní), Sophie Benoit (Vlastní), Petr Strnad (Vlastní), Radka Příhodová (Vlastní), Mária Dorková (Vlastní), Miho Ogimoto (Vlastní), Jakub Rašek (Vlastní), Cornelia Seibold (Vlastní), Pavlína Kopecká (Vlastní), Samuel Price (Vlastní), Renato De Leon (Vlastní), Paul Irmatov (Vlastní)
Tančí: Lenka Hrabovská (Vlastní), Magdaléna Matějková (Vlastní), Kristýna Němečková (Vlastní), Jonáš Dolník (Vlastní), Aya Watanabe (Vlastní), Veaceslav Burlac (Vlastní), Benjamin Husson (Vlastní), Marina Zhukovskaya (Vlastní), Marek Kašparovský (Vlastní), Guido Sarno (Vlastní), Patrik Holeček (Vlastní), Domenico di Cristo (Vlastní), Lenka Maříková (Vlastní), Zachary Rogers (Vlastní), Rebecca Mabin (Vlastní), Evgenia Chetverikova (Vlastní)
Tančí: Magdaléna Matějková (Vlastní), Adam Zvonař (Vlastní), Kristýna Němečková (Vlastní), Kristina Kornová (Vlastní), Alice Petit (Vlastní), Danilo Lo Monaco (Vlastní), Roger Cuadrado (Vlastní), Laura Balogová Laušmanová (Vlastní), Nikita Chetverikov (Vlastní)
Hra na klavír: Martin Levický (Vlastní)
Tančí: Tomáš Kopecký (Vlastní), Radka Slatinská (Vlastní), Mathias Deneux (Vlastní), Daria Lazucova (Vlastní), Irina Burduja (Vlastní), Guido Sarno (Vlastní), Cornelia Seibold (Vlastní), Domenico di Cristo (Vlastní), Alexandra Pera (Vlastní), Pavlína Kopecká (Vlastní), Danilo Lo Monaco (Vlastní), Roger Cuadrado (Vlastní), Zachary Rogers (Vlastní)
Spolupracovali
Asistent inscenátorů : Martin Beran, Josef Svoboda
Jevištní mistr : Lubor Kvaček, Petr Šebek, Petr Darda
Mistr světel : Radek Duška
Mistr zvuku : Ondřej Kalous
Produkce : Petra Patricelli
Pyrotechnické efekty : David Krejčík
Světelná inspice : Jana Malisová, Petr Tomeš
Technická adaptace : Kees Tjebbes
Umělecký ředitel výroby : Martin Černý
Vedoucí garderoby : Jaroslava Weishauptová
Vedoucí maskérny : Monika Šonková
Vedoucí jevištního provozu : Petr Pleva
Vedoucí výroby dekorací : Stanislav Hrdlička
Vedoucí výroby kostýmů a vlásenek : Aleš Frýba