Hostující soubory v sezóně

SEZONA 2008/2009

Balet Košice
Svatba podle Figara (Stavovské divadlo )
Ballet Preljocaj Aix-en-Provence
Sněhurka (Národní divadlo )
Berliner Ensemble, NDR
Žebrácká opera (Stavovské divadlo )
Burgtheater
Mnoho povyku pro nic (Národní divadlo )
Dětská opera Praha
Česká mše vánoční (Stavovské divadlo )
Geniové české hudby a my děti (Stavovské divadlo )
Letem světem se zpěvem (Divadlo Kolowrat )
Ogaři (Divadlo Kolowrat )
Děti dětem (Divadlo Kolowrat )
Divadlo Continuo
Oběť (Divadlo Kolowrat )
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Simon Boccanegra (Stavovské divadlo )
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Její pastorkyňa (Národní divadlo )
Divadlo Ústí nad Labem
Káťa Kabanová (Národní divadlo )
Dortmund Ballett
Stars and Steps (Národní divadlo )
Ensemble Opera Diversa
Fahrenheit 451 Teatro
Moje pražské jaro (Fahrenheit 451 Teatro) (Velká zkušebna v provozní budově Národního divadla od 24.10.2008 do 24.10.2008)
Jihočeské divadlo České Budějovice
Síla osudu (Stavovské divadlo )
Lest a láska (Stavovské divadlo )
Les Arts Florissants
Les Indes galantes (Národní divadlo od 01.11.2008)
Moravské divadlo Olomouc
Dalibor (Stavovské divadlo )
Národní divadlo Brno
Večer evropských choreografů (Národní divadlo )
ND Ostrava
Neudáno
Chorea Bohemica (Stavovské divadlo )
Hana Hegerová (Národní divadlo )
Balet Praha Junior (Stavovské divadlo )
Bohemia Balet (Stavovské divadlo )
Bubeníček and Friends (Národní divadlo )
Taneční mládí (Stavovské divadlo )
Czech Top 100 (Národní divadlo )
Ceny Thálie 2008 (Národní divadlo )
Czech Grand Design 2008 (Stavovské divadlo )
Ceny Alfréda Radoka 2008 (Divadlo Kolowrat )
Hostování Bohemia Baletu (Stavovské divadlo )
Bubeníček & Friends (Národní divadlo )
Golem 13 (Národní divadlo )
Slezské divadlo Opava
Lucia di Lammermoor (Stavovské divadlo )
Slovenské národní divadlo Bratislava
Hostování (Stavovské divadlo )
Odcházení (Stavovské divadlo )
Úklady a láska (Stavovské divadlo )
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
Absolventský koncert (Stavovské divadlo od 22.06.2000 do 23.06.2000)