Hostující soubory v sezóně

SEZONA 2010/2011

420PEOPLE
Affordance (Nová scéna )
A Small Hour Ago (Nová scéna )
Zaměřeni na detail 2 (Nová scéna )
Reen / Sacrebleu (Nová scéna )
A Studio Rubín
Úl (Nová scéna )
Balet Praha Junior
Nulová gravitace (Nová scéna )
Bohemia Balet
Suita v bílém (Národní divadlo )
Suita v bílém (Stavovské divadlo )
Taneční rozmanitosti (Nová scéna )
Suita v bílém (Stavovské divadlo )
Děvčátko se sirkami (Stavovské divadlo )
Compagnia Zappala Danza
Compagnie Philippe Genty
Nehybní cestovatelé (Nová scéna )
Compagnie Post–Retroguardia
Dětská opera Praha
Česká mše vánoční (Stavovské divadlo )
The Angels (Nová scéna )
Vánoční romance (Nová scéna )
Pohádková květina (Divadlo Kolowrat )
Pohádková květina (Nová scéna )
Miniopery (Dětská opera Praha) (Nová scéna od 02.05.2010)
Divadelní studio Továrna
Poslední oheň (Nová scéna )
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Edgar (Stavovské divadlo )
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Coppélia (Národní divadlo )
Jakobín (Stavovské divadlo )
Divadlo na Tagance
Divadlo Ústí nad Labem
Hoffmannovy povídky (Stavovské divadlo )
Folklorní soubor Jaro
Hilliard Ensemble
Hudebně-dramatické studio mladých
O ledové královně (Divadlo Kolowrat )
Hra na Pygmalion (Divadlo Kolowrat )
ITIM ENSEMBLE / Divadlo Cameri, Tel Aviv
Dybbuk (Nová scéna )
Jihočeské divadlo České Budějovice
Kühnův dětský sbor
Kocour v botách (Nová scéna )
Vánoční koncert (Stavovské divadlo )
Městské divadlo Brno
Probuzení jara (Nová scéna )
Městské divadlo Kladno
Městské divadlo Mladá Boleslav
Dědeček automobil (Nová scéna )
Městské divadlo Zlín
Strýček Váňa (Nová scéna )
Mladý balet Praha
Vánoční arabeska (Nová scéna )
Moravské divadlo Olomouc
Nabucco (Národní divadlo )
Carmen (Národní divadlo )
Na miskách vah (Nová scéna )
Naivní divadlo Liberec
Jakub a obří broskev (Nová scéna )
Národní divadlo Brno - Reduta
Korespondence V+W (Nová scéna )
ND Ostrava
Werther (Stavovské divadlo )
Neudáno
Chorea Bohemica (Národní divadlo )
Chorea Bohemica (Stavovské divadlo )
Balet Praha Junior (Nová scéna )
Bohemia Balet (Stavovské divadlo )
Czech Grand Design (Stavovské divadlo )
Taneční mládí (Stavovské divadlo )
Czech Top 100 (Národní divadlo )
KAREL_HYNEK_MACHA.RIP (Nová scéna )
Fresh Film Fest (Nová scéna )
Struny podzimu (Divadlo Kolowrat )
Hader hraje Hadera (Nová scéna )
Čechomor (Národní divadlo )
Tříkrálový koncert (Stavovské divadlo )
Slavnostní koncert (Stavovské divadlo )
Ekonomie dobra a zla (Nová scéna )
Lichožrouti (Nová scéna )
Fotbalista roku (Stavovské divadlo )
Divadlo Svoboda (Nová scéna )
Ceny Thálie 2010 (Národní divadlo )
Happening konzervatoří (Nová scéna )
Sklizeň profiscény (Nová scéna )
Dýňový démon (Divadlo Kolowrat )
Cena Marka Ravenhilla (Nová scéna )
The Timekeepers (Divadlo Kolowrat )
Perpetuum Jazzile (Nová scéna )
Komisař Vrťapka (Nová scéna )
Musica Bohemica (Stavovské divadlo )
O princi Čekankovi (Nová scéna )
Fenomén Laterna magika (Nová scéna )
Koncert Dětské opery Praha (Divadlo Kolowrat )
Pražská konzervatoř
Ženitba / Gianni Schicchi (Stavovské divadlo )
Slezské divadlo Opava
Samson a Dalila (Stavovské divadlo )
Slovenské národní divadlo Bratislava
Staatsschauspiel Dresden
Zlatý kořenáč (Národní divadlo )
Studio Oáza
Jarní tóny (Nová scéna )
Taneční centrum Praha
Slavnostní představení (Stavovské divadlo )
Pas de TCP (Nová scéna )
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
Absolventský koncert (Stavovské divadlo )
Taneční konzervatoř Ivo Váni Psoty
Absolventský večer (Nová scéna )
The Symptoms
Nothing There (Nová scéna )
Theatre Taliipot
Ma Ravan’ (Nová scéna )
Velké dramatické divadlo Petrohrad
Strýčkův sen (Stavovské divadlo )
Vláda tmy (Stavovské divadlo )