Absolventský koncert Hudební a taneční školy v Praze (Balet)
Dne 10.06.1982 v 19:00
Tylovo divadlo
Předloha
Pas-de-quatre z baletu Labutí jezero - Petr Iljič Čajkovskij
Variace z baletu Labutí jezero - Petr Iljič Čajkovskij
Pas de deux z baletu Giselle - Adolphe Charles Adam
Valpuržina noc z opery Faust a Markéta - Charles Gounod
Polonéza B dur - Fryderyk Chopin
Variace Myrty z baletu Giselle - Adolphe Charles Adam
Pas de deux Modrého ptáka z baletu Šípková Růženka - Petr Iljič Čajkovskij
Pas de deux z baletu Marná opatrnost - Peter Ludwig Hertel
Variace Kitri z baletu Don Quijote - Ludwig Minkus
Pas de deux z baletu Paquita - Edouard Marie Deldevez
Pas de trois z baletu Louskáček - Petr Iljič Čajkovskij
Pas de deux Růženky a prince z baletu Šípková Růženka - Petr Iljič Čajkovskij
Flamenco z opery Carmen - Georges Bizet
Čtyři stěny - Rick Wakeman
Pověz, zrcadlo! - Jiří Stivín
Sonáta pro housle a klavír - Paganini - Jaroslav Ježek
Etuda - Rick Wakeman
Taneční etuda - Strach - Petr Eben
Variace Jiskřičky z baletu Kamenný kvítek - Sergej Prokofjev
Útěcha - Franz Liszt
IV. věta ze 7. symfonie A dur - Ludwig van Beethoven
Absolventský koncert tanečního oddělení Hudební a taneční školy v Praze (Konzervatoř Praha).
Role
Tančí: Lambrini Chacioso (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Renata Luňáčková (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Kateřina Rejmanová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Jolana Součková (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Libuše Ovsová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí:
Tančí: Monika Knížková (Posluchač Konzervatoře), Zdeněk Štokr (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Irina Čierníková (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Monika Knížková (Posluchač Konzervatoře), Zdeněk Štokr (Posluchač Konzervatoře)
Hudební doprovod: Arnošt Hanuš (Host)
Tančí:
Hudební doprovod:
Tančí: Zuzana Krbcová (Posluchač Konzervatoře)
Hudební doprovod: Arnošt Hanuš (Host)
Tančí: Taťána Juřicová (Posluchač Konzervatoře), Jan Svoboda (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Pavel Knolle (Posluchač Konzervatoře), Jolana Součková (Posluchač Konzervatoře), Kateřina Rejmanová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Marie Hybešová (Posluchač Konzervatoře), Milan Kobera (Posluchač Konzervatoře)
Hudební doprovod: Arnošt Hanuš (Host)
Hudební doprovod:
Tančí: Václav Janeček (Posluchač Konzervatoře), Zuzana Krbcová (Posluchač Konzervatoře), Alexandra Popovová (Posluchač Konzervatoře), Nataša Morkovinová (Posluchač Konzervatoře), Petr Polanecký (Posluchač Konzervatoře), Zdeněk Štokr (Posluchač Konzervatoře), Michaela Ovčarovová (Posluchač Konzervatoře), Jan Svoboda (Posluchač Konzervatoře), M. Kovářová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Irina Čierníková (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Veronika Iblová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Petr Tyc (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Valérie Richterová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Libuše Ovsová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Vojtěch Srb (Posluchač Konzervatoře), posluchači tanečního oddělení konzervatoře v Praze (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Michaela Štěpánková (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Libuše Ovsová (Posluchač Konzervatoře)
Tančí: Marie Hybešová (Posluchač Konzervatoře), Milan Kobera (Posluchač Konzervatoře)
Hudební doprovod: Arnošt Hanuš (Host)