Vedení a soubory

SEZONA 2013/2014

(01.08.2013 - 31.07.2014)
Hudební ředitel opery ND - Robert Jindra
Hudební ředitel opery SO - Martin Leginus
Ředitel opery - Silvia Hroncová
Umělecký ředitel opery - Petr Kofroň
Umělecký šéf Laterny magiky - Zdeněk Prokeš
Ředitel - Jan Burian
Režisér činohry - Ivan Rajmont
Šéfdirigent - Jaroslav Kyzlink
Šéfdramaturg opery - Ondřej Hučín, Pavel Petráněk
Šéfsbormistr - Pavel Vaněk
Dramaturg baletu - Václav Janeček
Dramaturg opery - Beno Blachut, Jitka Slavíková
Umělecký šéf baletu - Petr Zuska
Umělecký šéf činohry - Michal Dočekal
Divadla
Národní divadlo (27.08.2013 - 01.07.2014 )
 
Stavovské divadlo (23.08.2013 - 05.07.2014 )
 
Státní opera (30.08.2013 - 29.06.2014 )
 
Nová scéna (22.08.2013 - 12.07.2014 )
 
Divadlo Kolowrat (15.09.2013 - 23.06.2014 )
 
Soubory
Opera Národního divadla
Orchestr ND - Kateřina Adamcová, Zora Amchová, Petr Anděl, Hanuš Axmann, Krystína Bartošová, Václav Benda, Roman Blažek, Pavel Burda, Andrea Burianová, Miloš Bydžovský ml., Jiří Císař, Markéta Čápová, Mikoláš Čech, Přemysl Černík, Eva Černíková, Anna Červenková, Tomáš Čistecký, Lubomír Čížek, Markéta Dobešová, Petr Doněk, Pavel Douba, Jana Fousková, Vladimír Frank, Daniel Havel, Miloš Havlík, Jan Hejhal, Martin Hlavsa, Daniela Horová, Jiří Houdek, Eva Houdková, Luděk Hrabec, Aleš Hroník, Daniel Hucek, Jan Hudeček, Tatiana Imenova, František Jelínek, Pavel Jirásek, Marek Jiříček, Alexandra Kacafírková, Vladimír Kajzler, Tomáš Kalous, Tom Klár, Kristína Kocinová, Josef Kolafa, Roman Konečný, Miroslav Kopta, Jaroslav Kořán, Marie Kosinová, Jiří Kotal, Břetislav Kotrba, Tomáš Koubek, Lubomír Kovařík, Josef Kreutz, Lubomír Krystlík, Přemysl Kubát, Jaromír Kubíček, Pavel Kutál, Martin Kuzma, Václav Ladislav, Dana Landová, Jonáš Lhotka, Karla Lobovská, Jan Mach, Milan Machačka, Renata Machačová, Michal Mandel, Václav Marek, Jiří Maršálek, Hana Melíšková, Antonín Merhaut, Jan Musil, Ayako Noguchi, Josef Novotný, Marie Olivová, Zuzana Omelková, Zdeněk Pechoušek, Jaroslav Pelikán, Jan Petřík, František Pok, Ivana Pokorná, Pavel Pospíšil, Josef Pražák, Radka Preislerová, Tomáš Prosek, Petr Přibyl, Jan Puschman, Kamila Puteany, Jan Razák, Pavel Rehberger, Oto Reiprich, Vladimír Rejlek, Štěpán Rímský, Alexej Rosík, Jan Rückl, Jaromír Rychetský, Pavel Rytina, Hana Rytinová, Jiří Sailer, Marta Sejkorová, Jan Sládeček, Jan Smažík, Milan Souček, Jan Stippl, Blanka Straňovská, Jaroslav Suchan, Pavel Svejkovský, Zdeněk Šaršon, Jan Šimůnek, Marcel Šindelář, Ladislav Šmejkal, Jiří Špaček, Marta Špelinová, Marek Šrámek, Jaromír Štěpán, Barbora Švýcarská, Miroslav Talián, Michal Trnka, Pavel Trnka, Martin Tupý, Pavel Tylšar, Karel Urban, Barbora Váchalová, Milan Vavřínek, František Vejvoda, Pavel Verner, Vratislav Vlna, Blanka Vojtíšková, Jindřich Volc, Adéla Volcová, Viktor Vondráček, Jan Votava, Helena Vovsová, Monika Vrabcová, Josef Vychytil, Bledar Zajmi, František Zazvonil, Jan Zvěřina
Orchestr SO - Eliška Adamová, Miroslav Bárta, Lukáš Beran, Antonín Berg, František Bílek, Stanislav Bílek, Luděk Boura, Josef Božka, Stanislav Brada, Ondřej Branislav, František Brenner, Jiří Břicháč, Ludmila Budínská, Antonín Burda, Tomáš Cibulka, František Čech, Lukáš Čermák, Karel Dohnal, Jan Doležal, Radek Dostál, Jan Drahota, Soňa Drahotová, Jan Dudek, František Fejgl, Karel Fingl, Josef Fousek, Eva Galašová, Vít Gregorovič, Lea Harakályová, Jakub Hořejší, Petr Houdek, Daniela Hromádková, Martina Hrubešová, Jitka Jahnová, Josef Janda, Tomáš Josífko, David Kalista, Štěpán Kaniak, Vladimír Kettner, Tomáš Kirschner, Jiří Klika, Tomáš Kokš, Tomáš Kolařík, Jan Kolman, Jaroslava Kopecká, Václav Kotek, Miloslava Kovárnová, Jan Kratina, Gabriela Kratinová, Josef Krejčí, Pavel Krykorka, Libor Kubánek, Vít Kubík, Štěpánka Kutmanová, Tomáš Kyral, Ondřej Landa, Gabriela Landová, Miroslav Laštovka, Václav Lenc, Jiří Lisý, Jiří Loukota, Rikako Máchová-Yamaguchi, Stanislav Marek, Lubomír Maryška, Daniela Medová, Miroslava Moulíková, Josef Mrštík, Lucie Navrátilová, Dalibor Němec, Satomi Nishimura, Lukáš Novotný, Josef Obrázek, Lenka Odcházelová, Ivan Orcígr, Kateřina Pařízková, Luboš Patras, Petr Pergel, Pavel Polášek, Jiří Přibyl, Andrea Rattayová, David Rejchrt, Adam Richter, Michael Romanovský, Jana Růžičková, Tomáš Řehák, Josef Sadílek, Věra Sadílková, Dmitri Samojlov, Světlana Samojlova, Josef Scháněl, Zuzana Scheinostová, Václav Slivanský, Libor Soukal, Kateřina Soukalová-Váchová, Robert Střihavka, Miho Sugihara, Petra Suková, Vladimír Sůva, Lukáš Svoboda, Jaroslav Šanda, Radovan Šandera, Jiří Šesták, Petr Škrobálek, Petr Šušlík, Ivan Tichý, Dalibor Tkadlčík, Petra Tkadlčíková, Marek Toman, Adéla Triebeneklová, Radek Trupl, Jaromír Valášek, Richard Valášek, Josef Valenta, Ludmila Valentová, Josef Vaňkát, Vendulka Vaňková, Michaela Vašků, Miloš Vávra, Jan Vlček, Dana Wichterlová, Eva Zahurančíková, Martin Zelenka, Hana Zelenková, Ondřej Zícha
Sbormistr sboru ND - Martin Buchta
Sbormistr sboru SO - Tvrtko Karlovič, Adolf Melichar
Balet Národního divadla
Laterna magika
Národní divadlo